Як закрити сторінку ВКонтакте повністю або частково

Поширити

Привіт, друзі!

Сьогодні торкнемося питання конфіденційності під ВКонтакте. На фоні нещодавніх гучних скандалів, пов’язаних з арештами користувачів за репости і збережені картинки, в 2018 році в функціонал ВК додали, а точніше повернули можливість повністю обмежити доступ до своєї сторінці.

Якщо ви користуєтеся соціальною мережею більше 7 років, то повинні пам’ятати, що можливість зробити закритий профіль у ВКонтакте була і раніше. Це були ті часи, коли для входу в ВК всі набирали адреса vkontakte.ru, а не vk.com.

Давайте ж розберемося, як закрити сторінку ВКонтакте і вберегти себе від неприємних інцидентів.

Зміст

 • Налаштування приватності
 • Як бачать вашу сторінку інші користувачі
 • Як подивитись профіль закритий
  • Збережена копія в пошукових системах
  • Інтернет-архів Wayback Machine
 • Висновок

Налаштування приватності

На даний момент існує два рівня налаштувань конфіденційності.

 • Тип профілю

Тут можна вибрати всього два режими: “Відкритий” – всі користувачі зможуть відвідати вашу сторінку і “Закритий” – ніхто, крім друзів не зможе зайти до вас в профіль.

 • Гнучкі налаштування приватності

З їх допомогою можна робити просто неймовірні речі. При бажанні, ви можете так відрегулювати опції, що у кожного з друзів ваша сторінка буде відображатися по-різному. Гнучкі налаштування конфіденційності, дозволяють сховати лише деякі особисті елементи і не засекречувати весь обліковий запис.

За допомогою комбінації описаних інструментів можна легко захистити особисту інформацію від сторонніх очей. Повний функціонал налаштувань доступна, як з комп’ютера, так і з телефону.

Для опцій конфіденційності в налаштуваннях облікового запису виділено цілий розділ. В ньому знаходиться 27 параметрів, які ви можете відрегулювати на свій розсуд.

Самий безкомпромісний з них – це “Тип профілю”. З його допомогою можна в два кліка повністю заборонити незнайомим користувачам відвідувати вашу сторінку.

Щоб приховати від усіх свої особисті дані, зайдіть у налаштування вашого облікового запису.

Перейдіть в розділ “Приватність” і перегорніть сторінку в самий низ. У графі “Тип профілю” встановіть режим “Закритий”.

У відповідь на спробу зробити профіль закритим ви отримаєте повідомлення про те, що обмеження торкнуться і передплатників. Підтвердіть ваші наміри натисненням кнопки.

Всі зміни в розділі “Приватність” зберігаються автоматично, так що ви вже перебуваєте в ВК в прихованому режимі. Закрити сторінку назавжди або використовувати цю функцію як тимчасову міру, вирішувати тільки вам.

Від себе скажу, що соціальні мережі спочатку створювалися, як засіб для комунікації і зближення людей. Вони продовжують переслідувати цю мету і зараз. Так що, забравшись у такий “панцир”, ви захистите себе від нових знайомств і спілкування з цікавими людьми.

Як бачать вашу сторінку інші користувачі

Що ж означає закрита сторінка для інших учасників соціальної мережі? Це означає, що інформація вашого профілю більше не доступна нікому, крім друзів. Передплатник, зареєстрований або незареєстрований у соцмережі людина не побачать докладних даних про вас, але дещо все ж буде їм доступно.

А саме:

 • основне фото (дивитися можна тільки в зменшеному розмірі);
 • статус, якщо він є;
 • відмітка “онлайн або час останнього відвідування ВКонтакте;
 • кількість друзів, у тому числі спільних;
 • кількість записів і подарунків;
 • особиста інформація, якщо вона заповнена (дата народження, місто проживання, освіту та інше).

У ВКонтакте є можливість приховати своїх друзів, щоб вони не відображалися в списку. Прочитайте про це детальніше в окремій статті.

Як зробити, щоб і ця інформація не відображалася? Для цього доведеться стерти деякі дані. Перейдіть в розділ “Основне” на сторінці редагування особистих даних. Виберіть пункт “показувати дату народження”. На вкладці “Контакти” приберіть місто вашого проживання або замініть його фіктивним.

Подібним чином очистіть залишилися розділи і не забудьте зберегти результати в кінці.

Тепер ваша, колись публічна сторінка знайшла потужний захист. Отримати доступ до неї можна тільки через вашу згоду.

Якщо приховати інформацію облікового запису, потрібно тільки від одного учасника соціальної мережі, той самий швидкий і ефективний спосіб – додати його в чорний список. Перейдіть на сторінку людини, якого необхідно додати в НС. Натисніть на кнопку у вигляді крапки і виберіть “Заблокувати” у спливаючому меню.

Після проведення всіх необхідних налаштувань можна зайти на свою сторінку і подивитися її від обличчя незнайомця. Робиться це за допомогою спеціальної функції, доступною кожному. Вона знаходиться в тому ж розділі, в якому ми з вами обирали тип профілю.

У самому низу знаходиться текст з пропозицією перевірити правильність налаштувань приватності. Клікнувши на синю напис-посилання, ви потрапите в режим спостерігача і побачите, як виглядає ваш аккаунт з боку.

Раніше була можливість перегляду “очима” незареєстрованого людини, незнайомого учасника соціальної мережі або будь-якого з ваших друзів. На жаль, на даний момент залишився тільки варіант перегляду в якості незнайомого користувача.

Як подивитись профіль закритий

Перегляд у закритого профілю, як і закритого співтовариства у ВКонтакте, можливий тільки в тому випадку, якщо його власник прийме вашу заявку. В іншому випадку нічого, крім аватарки в зменшеному вигляді та ПІБ людини, побачити не вийде.

Написати особисте повідомлення в ВК, якщо сторінка закрита, також не вийде до тих пір, поки ви не потрапите в друзі.

Дуже прошу, не мучте щастя, використовуючи різні сервіси та програми, які обіцяють вам потрапити на закриту сторінку по ID. Доступ до потрібного профілю ви не отримаєте, а от проблем нахапаєтеся з легкістю.

Побачити останні оновлення та свіжі новини закритого аккаунта не вийде. Але є і хороші новини. Можна знайти в інтернеті архівну версію веб-сторінки і подивитися її в тому вигляді, в якому вона була до закриття.

Збережена копія в пошукових системах

Якщо користувач приховав свій аккаунт зовсім недавно, то є ймовірність, що в пошукових системах ще збереглися версія відкритої веб-сторінки.

Для перевірки наявності збереженої копії знадобиться повний URL профілю в ВК. Скопіюйте та вставте його в пошуковий рядок улюбленого пошуковика.

В результаті ви отримаєте список знайдених сторінок соціальної мережі. Праворуч від URL кожній з них знаходиться невелика стрілка-трикутник. Натисніть на неї і у випадаючому списку відкрийте збережену копію запису.

Якщо необхідний вам аккаунт не знайшовся, спробуйте щастя в інших пошукових системах. Не вийшло і там? Тоді надія тільки на веб-архів.

Інтернет-архів Wayback Machine

Це сервіс, який переслідує нездійсненну мету – зібрати у своєму сховищі архівні копії всіх веб-сторінок інтернету. При цьому зберігаються всі зміни, зроблені на сайті.

Це значить, якщо користувач ВКонтакте зробив свій профіль закритим, то де-то в архіві могла зберегтися відкрита версія веб-сторінки.

Зайдіть на сайт сервісу та скопіюйте URL-адресу сторінки прихованої з ВК в спеціальне поле.

Якщо запитана веб-сторінка є в архіві, то сервіс надасть можливість переглянути всі її версії. Навігація зроблена у вигляді календаря, так що ви можете вибрати будь-яку дату і побачити всі записи, які коли-небудь були розміщені на сторінці. За допомогою веб-архіву я знаходив пости, які вже давним-давно були видалені зі стіни.

Використовуючи WayBack Machine можна переглядати навіть віддалені акаунти соціальної мережі.

Висновок

Вмістити опис всіх опцій конфіденційності в одну статтю виявилося досить важко, до того ж і не потрібно, тому що це є в статті про налаштування сторінки ВК.

Тому, якщо ви вирішили, що закритий профіль не для вас, обов’язково прочитайте цю статтю і налаштуйте аккаунт для максимально комфортного перебування в соцмережі.

До зустрічі у нових статтях блогу.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.