Як запросити будь-якої людини в бесіду ВКонтакте – робочі способи

Поширити

Доброго дня!

Деякі питання не вирішити удвох в звичайній розмові. Наприклад, для організації сюрприз на день народження або з’ясування деяких навчальних і робочих завдань потрібно прийняти колективне рішення.

Користувачі ВКонтакте вирішують ці питання з допомогою групових діалогів, в яких можуть брати участь відразу кілька людей. Сьогодні ми будемо розбиратися, як запросити людину в бесіду ВКонтакте.

Зміст

  • Як творцеві запросити друзів
    • 1 спосіб
    • 2 спосіб
  • Як додати друзів
  • Посилання-запрошення
  • Як запросити з телефону
  • Як повернути чоловіка, який вийшов
  • Висновок

Як творцеві запросити друзів

Організатор переговорів може покликати товаришів відразу при створенні мультидиалога. Для цього є два способи. Якою б з них ви не вибрали, отримаєте результат однаковий. Невелика різниця буде присутній тільки в алгоритмі.

1 спосіб

Перейдіть на сторінку з повідомленнями. Для створення нової бесіди клікніть на знак “+”, який знаходиться праворуч від рядка пошуку.

Наступним кроком буде вибір членів розмови. Відзначте галочками всіх, кого хочете додати. Можете скористатися все тієї ж рядком пошуку, щоб швидко знайти потрібну людину. Після того, як ви вибрали майбутніх учасників переговорів, натисніть кнопку “Створити”. Попередньо ви можете вказати назву – так легше буде знайти цей чат.

Кнопка з’явиться відразу, як тільки ви виберете хоча б двох друзів, яких хочете покликати. Якщо вибрати тільки одну людину, то буде вибрано кнопку “Перейти до діалогу”, яка відкриває вашу переписку з зазначеним юзером.

2 спосіб

Цей варіант зручний, коли ви в процесі спілкування розумієте, що до обговорення питання потрібно підключити ще одного чи кілька людей.

Організувати чат і додати користувачів можна прямо з вікна діалогу. Юзер, з листування з яким ви вирішили створити мультидиалог, приєднається автоматично, але при бажанні ви можете прибрати його в процесі створення конференції.

Наведіть курсор на три крапки поряд з аватарки юзера. У випадаючому меню виберіть “Додати співрозмовників”. Далі процес аналогічний першим способом: відзначаєте галочками юзерів і натискаєте кнопку створення.

Бесіда буде відкритою в окремому вікні, так що нові співрозмовники не зможуть побачити повідомлення з вашої старої листування.

Як додати друзів

Повний контроль над конференцією має тільки людина, який її створив. У налаштуваннях він може обмежити можливість запрошення нових користувачів членами мультидиалога. Але сам творець, а також призначені їм адміністратори, завжди зможуть підключити нових людей.

При наведенні курсору миші на три крапки поруч із зображенням групового діалогу з’явиться випадаючий список, в якому потрібно вибрати пункт “Додати співрозмовників”.

Якщо у вас цього пункту немає, значить ви не зможете нікого додати, так як творець обмежив цю можливість для звичайних учасників. Попросіть призначити вас адміністратором, тоді ви отримаєте додаткові права і зможете додавати нових членів.

Посилання-запрошення

Описаними вище способами нових співрозмовників можна підключити тільки зі списку товаришів. Але ще можна покликати абсолютно будь-якої людини, навіть якщо його немає в друзях і він не зареєстрований Вконтакті. Хоча в підсумку йому все одно доведеться авторизуватися в соцмережі.

Творець повинен сформувати спеціальну посилання. Зробити це можна у вікні налаштувань. Щоб потрапити туди, клікніть на зображення, розташоване праворуч від крапки.

Будь-юзер, який перейде з цього URL-адресою, стане членом конференції. Поділитися URL-адреса може будь-яка людина, а не тільки творець мультидиалога.

Якщо по створеній вами засланні в мультидиалог стали заходити люди, яких ви не звали, виключіть їх і анулюйте URL-адресу. Це можна зробити в тому ж розділі, в якому ви її створювали.

Варто врахувати, що відправити URL-адресу користувача з закритим профілем і забороною на відправлення йому повідомлення буде проблематично, але все ж є невелика хитрість.

Ви можете згадати необхідного юзера в пості у себе на стіні і там же розмістити посилання і запрошення стати учасником переговорів. Людина отримає повідомлення про це і з великою ймовірністю буде зацікавлений участю у вашій конференції.

Займіться оформленням: дайте зрозумілу назву, завантажте зображення і закріпіть повідомлення з описом. Так люди, які прийшли за посиланням, відразу зрозуміють, куди потрапили.

Як запросити з телефону

Створити бесіду через офіційне мобільний додаток можна тільки за допомогою кнопки “+”, яка знаходиться на сторінці діалогів. Після її натискання необхідно вибрати людей, яких ви збираєтеся покликати, указати назву та підтвердити створення – все практично так само, як і в веб-версії соціальної мережі.

Описаний вище спосіб № 2 в додатку не працює.

Запросити у вже існуючу конференцію можна через її налаштування. Щоб потрапити в опції, натисніть на зображення чату. Там же можна отримати URL-адресу, видалити учасника, поміняти назву і зображення або залишити листування.

Як повернути чоловіка, який вийшов

Ніхто не зможе повернути користувача, якщо він вийшов за своїм бажанням, але він має право повернутися самостійно, натиснувши кнопку “Повернутися”. Якщо дуже потрібно повернути людини, який покинув конференцію і не хоче повертатися, то легше всього буде організувати новий чат і підключити товариша туди.

Функції, яка б забороняла підключати друзів до листування ВКонтакте, поки що не існує, так що в новий чат ви додасте його без проблем. Але врахуйте, що чорний список ніхто не відміняв.

Якщо людина вийшла і видалив листування, то зможе повернутися лише за посиланням-запрошення. Якщо ж він був виключений одним з адміністраторів, то самостійно потрапити назад не зможе навіть за посиланням. Однак, його може повернути його товариш, який теж є учасником мультидиалога.

Висновок

Бесіди дуже популярні серед користувачів Вконтакті, тому розробники соціальної мережі постійно покращують цей інструмент і додають нові функції. У 2015 році одночасно в листуванні могли брати участь лише 30 осіб, до 2018 ліміт збільшено до 500 користувачів. Цифра прямо-таки величезна.

Цікаво, хтось з читачів спілкувався чи планує поспілкуватися ВКонтакте з такою великою кількістю співрозмовників. Мій максимум – чат з 27 осіб. А у вас? Поділіться досвідом в коментарях.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.