Як зареєструватися в Фейсбук: покрокова інструкція

Поширити

Радий вітати вас на сторінках нашого блогу. Минулого разу ми розбиралися, що таке Фейсбук і чим він може бути корисний для бізнесу. Сьогодні ж ми поговоримо про те, як зареєструватися в Фейсбук, заповнимо особисті дані, позначимо цілі для подальших дій після реєстрації. І нарешті, найцікавіше – обговоримо, як і для чого потрібно збирати лайки до своїх постів.

Дана стаття буде актуальна і корисна не тільки тим, у кого ще немає акаунта, але і тим, хто зареєструвався зовсім недавно.

Зміст

 • Покроковий алгоритм дій при реєстрації
 • Основні помилки при реєстрації
 • Можливості, що відкриваються з Фейсбук
 • Корисності Фейсбук
 • Висновок

Де зараз ваш телефон? В кишені? В сумці? В руках?
Готовий посперечатися, він де-то в безпосередній близькості до вас.

Ви в публічному місці? Що ви бачите навколо? У людей навколо вас є мобільні телефони? Що роблять ці люди? Грають в ігри або оновлюють статуси особистих акаунтів? Додають фотографії? Переглядають стрічку?

Я ставлю всі ці питання і готовий отримати на них ствердну відповідь тому, що з тенденцією сучасного світу не посперечаєшся. Більше половини користувачів соц. мереж заходить у них хоча б раз у день. Соціальні мережі впливають на те, як ми знайомимося і розлучаємося, як підтримуємо контакти з нашою сім’єю і як ми шукаємо роботу.

Покроковий алгоритм дій при реєстрації

Відповідно до інформації, вказаної при реєстрації, і на основі ваших уподобань, Facebook формує уявлення про вас. Давайте продовжимо знайомство з цією соціальною мережею, яка набрала багатомільйонну популярність у всьому світі, і приступимо до процесу реєстрації.

Щоб швидко зареєструватися, заходимо на сайт Facebook, на який також можна попасти за коротким посиланням fb.com. Вікно реєстрації виглядає так.

До моменту заповнення форми реєстрації підготуйте діючий адресу електронної пошти. У випадку, якщо у вас ще немає електронної поштової скриньки, потрібно його завести. На вказану адресу ви отримаєте посилання для підтвердження реєстрації.

Не має значення, як ви входите в соціальну мережу: через комп’ютер, телефон або планшет, вам необхідно створити логін і пароль, а також заповнити всі поля у формі реєстрації та натиснути кнопку “Створити акаунт”.

Після цього підтверджуємо реєстрацію по посиланню в листі, клікнувши по кнопці “Підтвердіть свій аккаунт”.

Тепер покроково розберемо наші подальші дії.

Крок 1. Шукаємо друзів.

Ймовірно, багато хто ваші друзі вже є на Facebook. При бажанні, ви можете відшукати їх, імпортувати контакти з своєї поштової скриньки. Для цього виберіть свій поштовий сервіс, введіть адресу і пароль від пошти, натисніть “Знайти друзів”.

Крім того, щоб входити на сайт всього в один клік без введення логіна і пароля, ви можете просто натиснути на фотографію.

Далі ви можете проконтролювати, які ваші дані будуть видимі іншим користувачам, тобто встановити загальні параметри конфіденційності для ваших публікацій.

Також слід додати фотографію у свій профіль, завантаживши її з комп’ютера або знявши за допомогою веб-камери.

Третім пунктом у цьому ж вікні ви зможете знайти друзів за місцем навчання або роботи, а також по імені.

Крок 2. Зліва під фотографією профілю розміщена форма для заповнення інформації про вас.

З’явиться таке попереднє вікно.

Далі вікна будуть з’являтися один за іншим, по мірі натискання вами кнопки “Зберегти”, необхідно послідовно відповісти на наступні питання: де ви працюєте, ваша посада, в якому внз навчалися, з якого ви міста, в якій школі навчалися?

Після заповнення даних, ви зможете спостерігати їх у вкладці “Інформація” і при необхідності вносити зміни.

Крок 3. Заповнюємо інформацію “Про себе”, яка буде доступна до перегляду для всіх користувачів.

Крок 4. Вибираємо фотографію профілю.

Якщо ви пропустили цей крок, то завантажте фото зараз.

Необхідно, щоб зображення профілю відповідало розміру 180 х 180 пікселів. Додаючи знімок, краще зупинити свій вибір на вашій справжньої фотографії, без окулярів, з привітним виразом обличчя.

Ну а тепер вас можна привітати з досягненням відмінного результату! Ви створили офіційний обліковий запис (профіль) в Фейсбук.

У нашій статті ви можете прочитати детальніше про налаштування всередині профілю Facebook.

Також про те, як організувати процес оформлення профілю і підібрати цікаві графічні матеріали: аватар, фото обкладинки і зображення для публікацій, ми розповіли в окремій статті про оформлення Facebook (посилання буде пізніше).

Основні помилки при реєстрації

Буває і так, що деякі не можуть зарегаться в ФБ, їм видає помилку “Вибачте, ми не можемо вас зареєструвати”.

Це можливо за наступних причин:

 • Вказаний недійсний адресу електронної пошти.
 • Ви намагалися зареєструватися під вигаданим або неіснуючим ім’ям та/або прізвищем.
 • Періодично можуть виникати помилки, якщо ви проходите реєстрацію в будь-якому іншому браузері, крім Google Chrome.
 • Ви пробуєте зареєструватися під час відбуваються на Facebook оновлень.

У випадках потрібно внести коректні дані в форму реєстрації або спробувати ще раз трохи пізніше.

Можливості, що відкриваються з Фейсбук

Тепер у ваших руках краща рекламна майданчик у світі. Коротко перерахуємо ті переваги, які тепер для вас відкриті:

 1. Доступ до матеріалів і публікацій понад 800 мільйонів людей.
 2. Відкрите спілкування з друзями і колегами по всьому світу.
 3. Можливість просувати свій бізнес і налаштовувати рекламу.
 4. Можливість ділитися корисною інформацією з друзями та передплатниками.
 5. Перегляд і коментування фото – та відеоконтенту.
 6. Користування мобільними додатками.
 7. Запрошення на цікаві заходи.
 8. Перегляд і створення прямих трансляцій.

Зараз дуже важливо визначити напрямок, в якому ви хочете рухатися. Згідно зі статистикою, більшість користувачів використовують мобільну версію сайту і часто в розважальних цілях.

Однак, Facebook спочатку створювався, як бізнес-платформа. Саме з цієї причини в ньому відмінно продуманий функціонал бізнес-сторінок, який не можна не використовувати. Адже тепер перед вами відкриті тисячі доріг.

Корисності Фейсбук

Далі я поділюся з вами деякими можливостями, які дозволять вам більш ефективно побудувати свою роботу в цій соціальній мережі.

 • Кількість лайків, репостов і коментарів під постом говорить про те, наскільки цікаво і грамотно ви підбираєте матеріал, пам’ятайте про це.

Найбільшу кількість лайків зазвичай набирають фотографії. Під текстовими статтями та публікаціями люди люблять залишати коментарі. Ділитися посиланнями також є великий сенс, так як вони ведуть користувача куди-небудь — на ваш ресурс або сторінку.

 • Після вашої ідентифікації настає момент комплексного збору інформації про вас, яку ви самі надаєте. Грамотно заповнюйте всі поля з особистою інформацією.

Наприклад, у вкладці “Про себе” корисно вказати сферу вашої діяльності з докладним описом. Тоді Фейсбук буде автоматично генерувати більше новин від людей із цієї сфери або схожих з нею.

 • При великій кількості лайків у бізнес-сторінок пост з’явиться в стрічці новин у максимальної кількості користувачів. А значить, цей контент будуть бачити все більше і більше людей, при цьому компанії не доведеться додатково платити за це.
 • Після процедури реєстрації вам будуть доступні всі функції мобільного додатка — месенджера російською мовою, яке дозволяє швидко обмінюватися повідомленнями, здійснювати дзвінки, спілкуватися у чатах, в тому числі групових, робити фрагменти карти свого розташування.
 • На даний момент новинкою в області мобільних додатків є Facebook Momments — додаток для обміну фотографіями без попередньої вивантаження в соц. мережа.

Користувачі програми обмінюються зробленими знімками моментально. Є функція автоматичної ідентифікації того, хто зображений на фотографії.

Висновок

Підводячи підсумки, зазначимо, що сьогодні нам вдалося досягти успіху в проходженні процедури реєстрації на Фейсбук. Продовжуйте бути наполегливими, цілеспрямованими, впевненими у своєму результаті, а ми з задоволенням допоможемо вам у цьому.

Бажаємо вам успіхів і до швидких зустрічей.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.