Як зареєструватися у ВК: покрокова інструкція для новачків

Поширити

Здрастуйте, шановні читачі блогу! Сьогодні поговоримо про те, як правильно зареєструватися у ВК. ВКонтакте – одна з найпопулярніших в російськомовному сегменті соціальна мережа. На даний момент число зареєстрованих користувачів становить понад 140 мільйонів людей.

Зміст

  • Навіщо потрібен профіль Вконтакті?
  • Створення нової сторінки
  • Реєстрація без номера телефону
    • Через Фейсбук і анонімайзер
    • З допомогою віртуального мобільного номера
  • Висновок

Навіщо потрібен профіль Вконтакті?

Давайте відповімо на це питання! Багато хто з вас, особливо ті, хто вперше стикається з цим сервісом, задаються питанням про те, як можна зареєструватися ВКонтакте і навіщо?

Створивши свій профіль в цій соціальній мережі, ви зможете спілкуватися зі своїми друзями, однокласниками, однокурсниками, заводити нових друзів. Крім того, в даній соц. мережі є багато цікавих спільнот, де ви знайдете для себе корисну інформацію на різну тематику.

Важливо знати, що реєстрація ВКонтакте проходить безкоштовно!

Нижче буде представлена поетапна інструкція, за якою ви легко зможете зареєструватися на цьому сайті.

Створення нової сторінки

Для цього заходимо на сайт з будь-якого пристрою: стаціонарного комп’ютера, мобільного телефону або планшета. До 2011 року можна було реєструвати свій обліковий запис через електронну пошту.

На сьогоднішній день такої можливості немає, і сторінка ВКонтакте прив’язується тільки до вашого номера мобільного телефону. До одного номеру – один профіль. Це зроблено для того, щоб не заповнювати ресурс безліччю акаунтів. Звичайно ж, багато хто не бажає зазначати свій мобільний. Але активувати сторінку ви зможете, лише вказавши номер стільникового телефону.

Для того щоб створити нову сторінку прямо зараз, досить пройти по посиланню vk.com, де вам запропонують пройти реєстрацію.

Крок 1. Вводимо свої дані.

У віконці, вам потрібно ввести свої ім’я, прізвище і дату народження. Дані потрібно вводити з великої літери і без помилок. Натиснувши на кнопку “Зареєструватися”, переходимо до наступного кроку.

Звичайно, ви можете використовувати вигадані дані. Але тоді в разі блокування вашої сторінки, ви не будете мати можливість її відновити, так як служба підтримки для розморожування часто просить вислати розворот паспорта з вашою фотографією та ПІБ.

Крок 2. Вводимо мобільний телефон.

Далі потрібно ввести номер свого стільникового телефону і натиснути на кнопку “Отримати код”. Після цього вам на телефон має прийти безкоштовне повідомлення з кодом.

Крок 3. Вводимо код підтвердження.

Отримані цифри вводите в спеціальне поле і натисніть “Відправити код”. Прив’язка до телефону потрібна для того, щоб у разі необхідності ви змогли відновити доступ до профілю.

Буває, що перше SMS не приходить з різних причин. Можливо, ви помилилися, вводячи номер телефону, тоді тиснемо “Вказати інший номер”, виправляємо цифри і просимо знову надіслати код. Якщо все вірно, тоді натискаємо “Я не отримав код”.

Вам вишлють ще одне повідомлення. І у відкритому вікні вибираємо “Не треба, SMS прийшло”, якщо воно все-таки з’явилося, або вибираємо другий варіант. Якщо ви не дочекалися повідомлення, служба підтримки пропонує дзвінок від робота, який може продиктувати необхідний ряд цифр. Тоді натискаємо на кнопку “Так, нехай робот зателефонує”.

Крок 4. Вводимо пароль і входимо на сайт.

Після того, як ви відправите код, з’явиться поле з написом “Пароль”. Придумуємо свій безпечний і надійний набір букв латинського алфавіту та цифр. Вводимо придуманий шифр спеціальну комірку і обов’язково записуємо в яке-небудь надійне місце, щоб не забути. Існують навіть спеціальні програми для збереження паролів.

Зверніть увагу, що під віконцем “Пароль” є кольорова лінієчку, яка стає яскраво-зеленої, якщо він надійний. При цьому навіть з’являється напис про його якість.

Після того як виконайте всі кроки, натисніть “Увійти”. Вас привітають і запропонують ввести додаткову інформацію про себе. Про те, як налаштувати сторінку ВКонтакте і як оформити її, ви можете прочитати на нашому сайті, а поки тиснемо на “Пропустити”.

Після цього відкривається вікно з пропозицією вказати адресу електронної пошти. Я б порадив це зробити, щоб посилити безпеку вашого профілю. Але можна і не повідомляти e-mail. Вибираємо “Вказати пізніше”.

Ви в своєму профілі? Майже. Сервіс надає вам ще одну послугу “Красивий адреса для Вашої сторінки. Ви можете придумати самі або вибрати з представлених.

Ось тепер здійснюється вхід на вашу сторінку ВКонтакте. Сміливо можете користуватися соціальною мережею: редагувати свій профіль, завантажувати фотографії, слухати музику, також можете додавати свої аудіо – і відеофайли, створювати групи і вступати в співтовариства, підписуватися на повідомлення від них, шукати своїх друзів і заводити нових.

Реєстрація без номера телефону

Деякі хочуть завести профіль у ВК заново. Часто якийсь з них хотілося б завести без справжнього прізвища, а використовувати нікнейм.

Проаналізувавши інформацію з різних сайтів про те, чи можна створити другу сторінку в ВК вже без номера телефону, і, спробувавши деякі із запропонованих способів, прийшов до наступних висновків.

Через Фейсбук і анонімайзер

Розробники В Контакті пропонують зареєструватися через Фейсбук, на якому можна завести профіль за допомогою e-mail.

Але на жаль! Знову потрібен мобільний.

Особливо просунуті стверджують, що використовуючи анонімайзер, можна обдурити систему, і ВК розпізнає вас як іноземного гостя. Тоді через Фейсбук дозволяється пройти реєстрацію лише за електронною адресою.

З допомогою віртуального мобільного номера

Може бути і таке, що вам необхідно створити другу сторінку ВКонтакте. В даному випадку можна придбати віртуальний телефонний номер через різні сервіси.

Я прочитав багато відгуків, намагаючись знайти для вас працює безкоштовний сервіс віртуальних номерів, але зрозуміла, що ніхто не надає таку послугу.

Але є і хороша новина – варто номер для реєстрації зовсім небагато. Серед платних сервісів найпопулярніший – Smska.net.

Зареєструватися в сервісі ви можете, заповнивши просту форму. Після підтвердження електронної пошти, а також оплати, можете вибрати мережу або сайт, в якому ви будете його використовувати. Зверніть увагу, що вартість для кожного сайту різна.

У комірці для соціальної мережі ВКонтакте часто стоїть “0 шт.” Не лякайтеся! Треба трохи почекати (хвилин 20 – 30), ситуація зміниться. Але вже тоді не позіхайте! А дійте швидко. Віртуальні номери активно розбирають, як гарячі пиріжки.

Отримавши заповітний набір цифр, дуже швидко реєструємо нового користувача в ВК. У нашому розпорядженні 20 хвилин. Отже, переходьте на сторінку ВКонтакте, використовуєте отриманий на сервісі номер і натисніть “Отримати код”.

На цій сторінці чекаємо код підтвердження.

Висновок

Створення облікового запису з допомогою віртуального мобільного номера вважається одним з ефективних методів. Такий номер неможливо відстежити. Його головною перевагою є анонімність. Слід врахувати, що також є і недоліки. У разі втрати доступу до використаного сервісу відновити доступ до сторінки не вийде.

Підводячи підсумок, скажу про те, що раніше процес реєстрації ВКонтакте було простіше, ніж зараз. Але, звичайно ж, і зараз можна обійти деякі обмеження. У будь-якому разі правилами соціальної мережі VK це заборонено, і сторінка може бути заблокована.

Сподіваюся, що вам була цікава і корисна стаття. Якщо раптом щось було незрозуміло, чи залишилися питання, то ви завжди можете задати їх в коментарях. Буду рада відповісти. Всім удачі!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.