Як змінити ім’я та прізвище у ВКонтакте – 3 способу з докладною інструкцією

Поширити

Привіт, друзі.

Ми продовжуємо вивчати можливості улюбленої соціальної мережі. Для тих, хто хоче внести трохи різноманітності в оформлення своєї сторінки, нещодавно вийшла стаття про те, як поміняти тему ВК.

А сьогодні будемо розбиратися, як змінити ім’я ВКонтакте. Така необхідність може виникнути з різних причин: зміна прізвища, бажання вказати справжні паспортні дані, додати по батькові, перейти з ПІБ, написаного латиницею, на кирилицю і навпаки. Якою б не була причина, сьогодні ви дізнаєтеся, як перейменуватися в профілі ВК.

Зміст

 • Редагуємо дані профілю
 • В яких випадках заявка приймається
 • Чому виникають труднощі з перейменуванням і що робити
 • Оновлення даних без перевірки – хитрість для дівчат
 • Як записати ім’я латиницею
 • Висновок

Редагуємо дані профілю

Щоб змінити дані на сторінці ВК, натисніть на свою аватарку у верхньому кутку екрану праворуч. У списку виберіть «Редагувати».

І відразу у вікні бачимо 2 графи: «Ім’я» і «Прізвище», а також інші відомості про себе, які можна заповнити, видалити або переписати. Введіть нові дані і внизу клікніть по кнопці «Зберегти». Тепер запит на зміну відправиться до модераторів. Після перевірки і схвалення відомості в профілі автоматично зміняться.

В яких випадках заявка приймається

Швидше за все ваш запит буде швидко розглянутий і зміни набудуть чинності, якщо ви:

 • міняєте написання з латиниці на кирилицю;
 • замість короткого імені хочете вказати повне;
 • помилилися в написанні при реєстрації;
 • вийшли заміж.

Коли я вступила в шлюб, то вказала в профілі статус «Заміжня», написала 2 прізвища: чоловіка і дівоче. Ось так вказується ПІБ у мене на сторінці.

А ось так це виглядає в редакторі.

Якщо тепер я приберу дівочу і залишу тільки нове прізвище, то думаю, адміністрація не стане заперечувати. Але я цього не роблю, інакше мене не знайдуть шкільні друзі і подруги.

Чому виникають труднощі з перейменуванням і що робити

Якщо ви хочете видалити ваше справжнє ім’я і замість нього розмістити на сторінці вигадане, то малоймовірно, що такий прийом вдасться. В угоді, яку ми приймаємо, реєструючись у ВКонтакте, написано, що в анкеті потрібно вказувати реальні дані. Тому якщо зробити запит на заміну імені зовсім іншим або тим більше придуманим, адміністрація буде проти.

Також у випадку скарги від користувачів, що під виглядом однієї людини ховається хтось інший, сторінка може бути заблокована. І в цьому є сенс. А раптом у записі дівчинки-підлітка сидить дорослий чоловік з психічними відхиленнями. Загалом, поміняти ПІБ на будь-не вийде. Але спробувати ви, звичайно, можете.

Якщо ви вказуєте свої справжні дані, але пройти перевірку не виходить, виконайте 4 простих кроки:

Крок 1. Натисніть на зображення у правому куті екрану і перейдіть в розділ «Допомога».

Крок 2. У рядку пошуку напишіть слово «Ім’я» і в списку питань клікніть по «Як мені змінити ім’я і прізвище?»

Крок 3. Тепер знаходимо посилання «Питання про зміну імені» і тиснемо на кнопку «Вирішити проблему».

Крок 4. У формі, що з’явилася докладно описуєте ситуацію, прикріплюєте фото паспорта, попередньо зафарбувавши в графічному редакторі серію і номер. Добре, якщо фотографія в профілі збігається з фото в документі, інакше заявку знову можуть відхилити.

Після заповнення інформації натисніть «Відправити». Швидше за все, протягом доби заявка буде розглянута і інформація на вашій сторінці зміниться.

30.05.2018 3 458 Налаштування ВКонтакте: легко налаштовуємо свою сторінку шагамЗдравствуйте, друзі! Налаштування ВК допоможуть вам зробити роботу та спілкування…

Оновлення даних без перевірки – хитрість для дівчат

Якщо вказати статус «Заміжня» або «Закохана», можливо, вдасться змінити прізвище без модерації. При цьому не обов’язково виходити заміж насправді. Можна домовитися з одною, пояснивши свої мотиви.

Щоб провернути цю маленьку хитрість, потрібно натиснути на свою зменшену фотографію вгорі екрану і перейти в редактор профілю. У графі сімейний стан вибираємо один з варіантів:

 • заміжня,
 • у цивільному шлюбі,
 • закохана.

Тепер в поле нижче, вкажіть обліковий запис дружини або коханої людини.

Збережіть дані, натиснувши кнопку внизу форми, і вже потім змініть своє прізвище. Знову підтвердіть нові відомості і переходите на основну сторінку профілю. Зміни повинні вступити в силу без перевірки.

Але врахуйте, що редагувати особисті дані часто не можна, щоб не викликати підозри у адміністрації сайту. Інакше така можливість заблокується на досить тривалий термін. Продумайте заздалегідь, яку конкретно інформацію ви хочете бачити на сторінці.

Як записати ім’я латиницею

Раніше з цим не було проблем, можна було вибрати будь-нік і на якій хочеш мові. Але зараз адміністрація може не прийняти англійське написання ПІБ.

Швидше за все, такий формат автоматично буде переведено на кирилицю, користувач отримає відмову в реєстрації або про заміну даних. Якщо все ж таки дуже хочеться внести такі зміни, спробуйте хитрість:

 • зайдіть в аккаунт через VPN або анонімайзер, вказавши, наприклад, американський IP;
 • змініть мову в налаштуваннях;

 • перейдіть до редагування сторінки і переименуйтесь;
 • збережіть зміни.

Розкажіть в коментарях, вийшло чи ні.

Висновок

Сподіваюся, ви отримали відповідь на питання, чи можна поміняти ім’я у ВКонтакте і як це зробити.

Ще раз коротко опишу варіанти:

 1. Можна зробити заміну без проблем, якщо це справжнє ПІБ. В інших випадках не факт, що зміни будуть прийняті модераторами соціальної мережі.
 2. Якщо хочете змінити прізвище без перевірки, спочатку вкажіть інше сімейне становище в своєму профілі.
 3. Для написання ніка латиницею спробуйте підмінити свій IP на іноземну.

22.12.2018 13 798 Всі секрети і приховані функції ВКонтакте – ви і не підозрювали про такі можливості соцсетиЗдравствуйте! Я дуже радий, що ви вирішили прочитати цю статтю….

У мене все по цій темі. Якщо у вас є що додати, буду рада коментарям. Всього доброго, друзі. До нових зустрічей.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.