Як змінити пароль від сторінки ВКонтакте: проста і докладна інструкція

Поширити

Добрий день, шанувальники соціальної мережі ВКонтакте.

Сайт vk.com став для нас місцем спілкування і роботи. Тут ми ділимося новинами, фотографіями, відеозаписами, отримуємо корисну інформацію, знаходимо нових друзів. На сторінці ВКонтакте зберігаються особисті дані людини, тому для входу в обліковий запис потрібен шифр – тільки нам відома комбінація букв і цифр.

Але недостатньо один раз придумати і більше не чіпати. Для безпеки облікового запису бажано періодично оновлювати ключ. Крім того, бувають ситуації, коли зробити це потрібно терміново з-за ризику злому. Тому сьогодні розглянемо, як змінити пароль в ВК.

Зміст

  • Коли необхідно змінити облікові дані
  • Змінюємо пароль
  • На мобільному пристрої
  • Як змінити пароль, якщо забув старий
  • Забутий пароль і немає доступу до телефону
  • Висновок

Коли необхідно змінити облікові дані

Останнім часом я помічаю велику кількість зламаних сторінок у своїх друзів. Зловмисники в інтернеті стають все хитрішими, і кожен може стати їх жертвою. Щоб знизити ризик злому аккаунта ВКонтакте, я рекомендую міняти ключ раз на півроку. Якщо ж ви користуєтеся сторонніми сервісами або заходьте в ВК з чужих пристроїв, то краще відразу змінити код або робити це хоча б раз на місяць.

Якщо ви отримали повідомлення на пошту або телефон, що хтось намагався зайти в свій обліковий запис, і це були не ви, значить, була спроба злому. Терміново подбайте про безпеку. Також необхідно негайно оновити інформацію, якщо ви помітили, що з вашої сторінки хтось сторонній вчиняє дії: пише повідомлення, робить репости, ставить лайки. Читайте докладно про те, що робити, якщо сторінку ВКонтакте зламали.

Змінюємо пароль

Щоб змінити облікові дані, необхідно пам’ятати старий код. Заходимо на свою сторінку і натискаємо на значок у верхньому правому куті. У випадаючому переліку опцій вибираємо «Налаштування».

Шукаємо потрібну нам сходинку і натискаємо на напис «Змінити».

Тепер потрібно ввести стару і нову комбінацію символів. Щоб зміна коду пройшла успішно, натисніть на кнопці “Змінити пароль” внизу форми.

Мета досягнута. Не забудьте записати або запам’ятати нове кодове слово.

На мобільному пристрої

Принцип той же, що і на ПК. Заходимо з телефону в додаток «VK». У мене апарат з операційною системою Андроїд, буду показувати на його прикладі.

Заходимо в основне меню і йдемо в настройки.

У переліку, що з’явився вибираємо «Обліковий запис».

Бачимо напис «Змінити пароль». Тиснемо на неї і в віконці, що з’явилося заповнюємо поля зі старої і нової секретної комбінацією літер і цифр. По завершенні потрібно натиснути «ОК».

Як змінити пароль, якщо забув старий

Таке прикре непорозуміння може завдати чимало клопоту. Ми вже розглянули в окремій статті всі способи дізнатися пароль від сторінки в ВК. Зараз я покажу найкращий і простий метод відновлення даних. Але для його реалізації потрібно мати доступ до телефону та електронної скриньки, прив’язаного до облікового запису в соціальній мережі. Вони ж служать логіном при вході на сайт.

Отже, ви втратили ключ від віртуальної квартири і хочете зробити новий. Перейдіть на стартову сторінку vk.com, де потрібно ввести свої дані. І чесно зізнайтеся в своїй забудькуватості.

Рухаємося далі за підказками:

  1. У вікні, введіть номер телефону, прив’язаного до профілю. Можливо, потрібно буде вказати додаткові дані, наприклад Ф. В. О.
  2. Після цього система покаже вашу сторінку. Підтвердіть, що саме до неї ви хочете повернути доступ.
  3. На телефонний номер прийде SMS з кодом, введіть його у відповідне поле на сайті.
  4. Відкриється вікно, в якому потрібно двічі ввести нову секретну комбінацію символів, і ви станете щасливим власником нового ключа від аккаунта ВКонтакте.

Уважно слідуючи підказкам, можна легко відновити облікові дані.

Забутий пароль і немає доступу до телефону

Якщо всі сполучні нитки з аккаунтом ВКонтакте недоступні, то зайдіть на домашню сторінку, натисніть напис «Забули пароль?» і потім перейдіть по посиланню внизу вікна.

Тепер введіть id своєї сторінки або скористайтесь пошуком по людям. Дотримуйтесь підказок, докладно і розгорнуто відповідайте на питання системи, і тоді доступ до ВК буде відновлений.

Якщо ви все робите за інструкцією, але змінити або відновити пароль не виходить, подивіться відео і почати все заново.

Висновок

Ми розглянули алгоритм зміни і відновлення пароля, дізналися, в яких ситуаціях потрібно термінове зміна. Завжди пам’ятайте про безпеку в інтернеті, підбирайте унікальні і надійні коди для своїх облікових записів і зберігайте їх у доступному тільки вам місці. Надійний – значить довше 8 знаків з чергуванням букв і цифр, з рядковими і прописними літерами. Також можна використовувати знаки пунктуації.

Я сподіваюся, ви успішно відновили дані для входу на сайт vk.com. Напишіть свою історію в коментарях, поділіться статтею в соціальних мережах, щоб якомога більше людей могли легко налаштувати доступ до своєї сторінки Вконтакті.

А я прощаюся з вами. До нових корисних і цікавих зустрічей.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.