Як знайти канал в Телеграме: 4 способу

Поширити

Всім привіт. Продовжуємо великий огляд месенджера. Прямо зараз розберемося, як знайти канал в Телеграмі. Ви швидко навчитеся знаходити потрібну вам інформацію і будете читати цікаві статті, не виходячи з програми.

Зміст

 • Що таке канал
 • Особливості пошуку
 • Способи пошуку каналу
  • По передбачуваному імені
  • За допомогою каталогів
  • Допомога друга
  • Запитуємо у пошукача
 • Висновок

Повне керівництво по Telegram

Що таке канал

Він схожий на публічну сторінку ВКонтакте, при цьому є унікальним інструментом для транслювання корисної інформації бажаючим її отримати. Без цензури і набридливої реклами. Між іншим, повністю безкоштовний. Це ніякий не спам. Користувач сам вирішує приєднатися до каналу чи ні.

У Росії вони з’явилися в 2015 році і зараз дуже активно розвиваються. Багато фахівців кажуть, що через пару років вони наздоженуть за кількістю групи ВКонтакте. Поживемо – побачимо.

Найважливіша відмінність — це відсутність можливості коментувати записи каналу. Напевно, ви помічали, як часто новини зі стрічок звичайних соціальних мереж тонуть у дискусіях про них. Можливо, тому розробники Телеграм вирішили зробити акцент на суті повідомлення.

Мені особисто такий підхід дуже симпатичний. А вам? При цьому ніхто не забороняє писати особисті повідомлення адміністраторам співтовариства, за умови, що вони залишили свої дані в описі.

Якщо бажаєте створити власний канал, прочитайте мою інструкцію.

Отже, давайте почнемо шукати.

Пошук здійснюється на всіх пристроях. Процес практично ідентичний, що на Айфоне, що на ноутбуці з Windows.

Особливості пошуку

Загалом пошуку доступні лише публічні канали. Якщо бажаєте вступити в приватний чат, доведеться шукати контакти творця, щоб попросити зробити вас учасником.

Дуже зручно, що перш ніж дати згоду на підписку, ви можете ознайомитися з усім вмістом каналу. Підписатися без вашого відома, як, припустимо, в Фейсбуці, не можна. Ви самі вирішуєте, чи цікавий вам паблік чи ні.

Немає загальної новинної стрічки. Підписки на канали знаходяться там же, де і чати. Це додатково дає можливість свідомо фільтрувати потік інформації.

 

 

Чат фахівців з Telegram

Володієте своїм каналом або чатом? Є питання по його просуванню та ведення? Тоді приєднуйтесь до чату адміністраторів спільнот і фахівців з Telegram. Задавайте питання, діліться досвідом, обговорюйте ідеї.

Приєднатися:
t-do.ru/joinchat/EVgZrUgkpH_nz-uvWAnmkQ

 

 

Способи пошуку каналу

На даний момент існує 4 способу.

По передбачуваному імені

В поле пошуку вводимо ім’я тільки латиницею. На жаль, російських назв Telegram не розуміє.

Праворуч вгорі головного вікна програми є значок із зображенням лупи, натискання на неї відкриє пошуковий рядок, куди можете вписати текст запиту.

Тут є ряд нюансів, Телеграм – не Гугл і підказувати вам нічого не буде. Тобто потрібно точно знати назву. Може вийде вгадати, якщо ви шукайте спільноти популярних брендів, спортивних команд тощо.

Ще один момент – запропоновані варіанти будуть утримувати людей, у яких в імені є введена фраза, а також ботів. Канал можна відрізнити по значку рупора (в онлайн-версії рупора ви не побачите).

Для прикладу пошукаємо співтовариство футбольної команди Англії – Chelsea.

За допомогою каталогів

За допомогою пошукової системи можете знайти вже готові збірки цікавих спільнот. Наприклад, такі:

 • tlgrm.ru/channels
 • vk.com/rugram

Вибирайте, що вам сподобається. Думаю, інші варіанти ви знайдете без праці.

Всі збірки суб’єктивні. І це добре, коли немає офіційних топів і битви за високі рейтинги. Вирішують всі люди.

Допомога друга

Сарафанне радіо – мабуть, самий надійний джерело достовірної інформації.

Просто запитайте у друзів те, що подобається їм. Які у них є підписки? Друзі поганого не порадять.

Запитуємо у пошукача

Шукаємо корисні паблики за допомогою пошукового запиту за тематикою. Наприклад, канал Телеграм (потрібна тема).

Якщо ви шукаєте з комп’ютера, то тут є одна особливість. Припустимо, ви знайшли те, що шукали, і натискаєте на посилання, то відкриється вікно з пропозицією перейти в комп’ютерну версію Телеграм, звичайно, за умови, що вона у вас встановлена.

Натисніть “Відкрити…” Потрібне співтовариство знайдено, якщо у вас є труднощі з підпискою на нього, то читайте наступну статтю і дізнаєтесь, як підписатися на канал в Телеграм.

Висновок

Скористайтеся моїми порадами, щоб шукати для себе корисну інформацію.

Можете прямо зараз знайти моє співтовариство в Телеграм і підписатися на нього. Для цього введіть iklife в пошуковий рядок, на каналі публікуються анонси всіх оновлення мого блогу.

Дякую за увагу. Всього вам доброго.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.