Як знайти людину в Инстаграме: кілька простих способів для кожного

Поширити

Привіт, друзі.

Instagram стає популярнішим з кожним днем. Все більше людей реєструються і починають активно обмінюватися фотографіями, відеороликами та повідомленнями в швидкому та зручному форматі. Я стала помічати, що знайомі, яким більше 40 років і раніше вони сиділи хіба що в Однокласниках, тепер постять фотографії в Instagram.

Якщо ви нещодавно зареєструвались і шукаєте своїх друзів чи давно користуєтеся соцмережею, але зараз з’явилася потреба відшукати знайомого, то сьогоднішня стаття для вас. Поговоримо про те, як знайти людину в Инстаграме.

Зміст

 • Як скористатися пошуком, знаючи нікнейм
  • У телефоні
  • У веб-версії
 • Як дізнатися ім’я користувача Инстаграме через інші соцмережі
 • Як шукати за номером телефону
 • Шукаємо по фотографії
 • Інші способи відшукати людину
 • Висновок

Як скористатися пошуком, знаючи нікнейм

При реєстрації кожен користувач Instagram вибирає собі унікальне ім’я – нік. Він записується латиницею з використанням цифр, нижнього підкреслення, тире і точки. Якщо ви знаєте ім’я, то розшукати людину не складе праці.

У телефоні

Зайдіть в програму і натисніть на значок збільшувального скла внизу екрану.

Введіть в рядок пошуку. В результаті ви побачите кілька людей з схожими никнеймами. Самим першим буде акаунт, зареєстрований під потрібним ніком, якщо такий існує. Далі переходимо на сторінку користувача. Переконавшись, що це той чоловік, який нам потрібен, можна підписатися на нього і регулярно переглядати оновлення сторінки.

У веб-версії

Через комп’ютер також можна відшукати друзів. Для цього відкрийте браузер, перейдіть на сайт instagram.com введіть свій логін і пароль від облікового запису. Перед вами відкриється стрічка новин. Вгорі буде рядок для введення даних. Напишіть ім’я і чекайте відповіді системи. Потім натисніть мишкою на аватарку, щоб перейти на персональну сторінку людини.

Знаючи ім’я користувача, зайти в його профіль можна, написавши в рядку браузера без лапок “https://www.instagram.com/” і після риси логін. Наприклад, “https://www.instagram.com/blinovlife”. Цей спосіб спрацює навіть без реєстрації в соціальній мережі.

Створюйте популярний контент, залучайте цільових передплатників і конвертуйте їх у покупців. Детальніше про курс

Як дізнатися ім’я користувача Инстаграме через інші соцмережі

Якщо ви не знаєте нікнейм свого знайомого, то є кілька способів впоратися з цією проблемою:

 • запитати у самої людини або ваших спільних знайомих;
 • переглянути на сторінці у ВКонтакте, там люди іноді пишуть свої логіни Skype і Instagram;
 • акаунт у Инстаграме часто пов’язують з профілем у Facebook, тому в них публікуються одні і ті ж записи, в яких видно юзернейм. Під такими постами з’являється приписка з посиланням на джерело.

Як шукати за номером телефону

Пошук по мобільному номеру в соціальній мережі не дасть результатів, якщо тільки він не є нікнеймом, що малоймовірно. Але можна піти іншим шляхом.

Крок 1. Додати номер телефону в свої контакти.

Крок 2. Синхронізувати Instagram з контактним листом. Для цього потрібно перейти в профіль, натиснути на 3 смужки вгорі екрану і відкрити налаштування.

Крок 3. Тепер йдемо в розділ «Конфіденційність і безпека» і натискаємо на пункт «Синхронізація контактів».

Крок 4. У вікні, залишилося тільки пересунути важіль і підтвердити своє бажання.

Крок 5. Тепер можна одержати інформацію про всіх знайомих, які зареєстровані в соціальній мережі і вказали там свій мобільний.

Надалі ви зможете бачити, хто ще зі списку контактів додав телефон в профіль Инстаграма.

Шукаємо по фотографії

Якщо у вас є фото людини, яку він міг розмістити в своєму Инстаграме, можна пошукати його через Google або Яндекс. Для цього зайдіть на сторінку пошуковика, перейдіть на вкладку «Картинки» і натисніть на значок фотоапарата.

Завантажте фотографію і подивіться видачу. Можливо, вам пощастить і потрібний профіль знайдеться.

Інші способи відшукати людину

Пошукайте по геолокації або хэштегам, що ваш знайомий може розміщувати в своїх постах. Цей спосіб дасть результат, якщо ви знаєте, наприклад, що чоловік брав участь у якомусь заході або працює в організації, яка використовує даний тег. Перейдіть до записів і знайдіть потрібну особу.

Щоб знайти записи по геолокаціі, перейдіть у вкладку «Місця» і введіть потрібне слово в рядок.

Якщо не змогли отримати інформацію таким шляхом, можна спробувати пошукати інформацію особистість, справжнього імені та прізвища. Введіть їх повністю в поле для пошуку і перегляньте результати видачі. Якщо потрібний профіль не знайдено, спробуйте коротке ім’я або написання латиницею. Подивіться, як чоловік назвав себе в інших соціальних мережах, які варіанти своїх Ф. В. О. він використовує.

Відшукати користувача також можна через спільних знайомих. Зайдіть на сторінку такої людини і пошукайте серед його підписок.

Висновок

Ми розібрали способи розшукати знайомого людини в Инстаграме. Ще раз коротко перерахую їх:

 • скористатися простим пошуком, якщо відомий нік користувача;
 • спробувати той же спосіб з справжнім ім’ям і прізвищем;
 • шукати за хэштегам, які з великою ймовірністю використовуються розшукуваною особою;
 • звернутися до списку контактів в телефоні, попередньо синхронізувавши його з Instagram;
 • здійснити пошукову операцію через інші соцмережі;
 • переглянути підписки спільних знайомих;
 • запитати у самої людини або його друзів;
 • завантажити фото в пошуковик.

Бажаю вам удачі в пошуках. Розкажіть в коментарях, який спосіб допоміг. Підпишіться на нові корисні матеріали блогу iklife.ru щоб стати просунутим користувачем соціальних мереж.

До нових зустрічей, друзі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.