Як зняти гроші з Qiwi-гаманця з відсотками і без комісії: всі способи переведення коштів

Поширити

Привіт, друзі.

Сучасні технології і динамічно мінливий світ дають нам багато можливостей. Використовувати їх чи ні, кожен вирішує для себе сам. Я працюю через інтернет, тому часто приймаю і перекладаю гроші через електронні гаманці. Для мене це вже звичний процес. Зараз такі системи, як Qiwi, Яндекс.Гроші і WebMoney стали набагато зручніше, ніж це було 5 років тому, тому багато поступово приходять до їх активного використання, але спочатку виникає багато запитань, сумнівів і навіть іноді страхів.

Сьогодні ми поговоримо на животрепетну для багатьох тему і розберемося, як зняти гроші з Qiwi-гаманця і можна здійснити цю операцію без комісії.

Зміст

 • Як здійснюється виведення коштів
 • Висновок на банківську карту
 • Висновок на банківський рахунок
 • Переведення в готівку через систему перекладів
 • Відправляємо гроші на рахунок організації
 • Qiwi-карта
 • Пункти обміну
 • Висновок

Як здійснюється виведення коштів

Після того як ми зареєструвалися в системі електронних грошей Qiwi, нам відразу доступні всі функції гаманця. Ми можемо:

 • приймати платежі від інших учасників системи;
 • поповнювати свій рахунок;
 • замовити віртуальну і звичайну пластикову карту і користуватися ними як звичайними банківськими картками;
 • оплачувати квитанції через особистий кабінет;
 • робити переклади;
 • виводити кошти з системи.

Зараз готівка відіграє все меншу роль при покупках в Росії і за кордоном. Безготівкові платежі стали набагато зручніше, доступніше і дешевше, треба тільки знати, як і де їх можна здійснювати.

Наприклад, оплачувати комунальні послуги, штрафи та багато покупки можна прямо з особистого кабінету на сайті платіжних систем і через мобільні додатки. При цьому найчастіше ми не платимо комісію, отримуємо додаткову знижку, та ще й повертаємо частину коштів завдяки кэшбэкам.

Але якщо ви все ж хочете отримати готівкою свій капітал, який знаходиться в Qiwi-гаманця, є кілька способів зробити це:

 1. Вивести на банківський рахунок.
 2. Перевести на банківську картку.
 3. Перевести в готівку через систему грошових переказів.
 4. Зняти з пластикової карти Qiwi.
 5. Відправити на розрахунковий рахунок підприємства або ВП.

Всі ці способи платні. Який відсоток візьме система за зняття, залежить від конкретного варіанту переведення в готівку, який ви виберете.

Щоб вивести гроші, зайдіть на сайт qiwi.com увійдіть в особистий кабінет і відкрийте вкладку.

Тепер клацніть по зручному для вас способом виведення коштів.

Висновок на банківську карту

З електронного гаманця Qiwi можна переказати кошти на карти багатьох банків. Вибираємо відповідний шлях, і перед нами з’являється форма, в яку потрібно ввести номер картки та суму. Комісія становить 2 % + 50 руб. тобто якщо ми хочемо забрати готівкою 100 рублів, то заплатимо 152 рубля, якщо 1 000 рублів, то з гаманця спишеться 1 070 рублів.

Висновок на банківський рахунок

Для цієї мети служить функція “В інший банк”. Натискаємо на відповідний пункт меню і вибираємо потрібну нам фінансову організацію. Якщо в списку на першому екрані немає відповідного варіанту, то натисніть на напис “Показати всі банки”.

Щоб здійснити платіж, потрібно вказати:

 • БИК;
 • номер рахунку;
 • Ф. В. О. власника;
 • суму.

Комісія за операцію у більшості випадків становить 1,6 % та не менше 100 рублів. Тобто якщо ми хочемо вивести 100 або 1 000 руб., то з рахунку спишеться 200 і 1 100 руб. відповідно. Переплата в обох випадках становить 100 руб. Починаючи від 6 250 рублів комісія складе 1,6 % від конкретної суми.

Для деяких фінансових організацій умови можуть відрізнятися і становитиме 2 % і більше.

На мій погляд, висновок на банківський рахунок не дуже зручний, коли потрібно швидко зняти готівку. В такому випадку краще відправити їх на картку того ж банку і забрати в найближчому банкоматі.

Переведення в готівку через систему перекладів

Це третій спосіб отримати готівку з Qiwi-гаманця. Заходимо у відповідний пункт меню і вибираємо конкретний підходящий для нас варіант.

Найбільш популярна і для багатьох зручна система переказів – це Contact. Вона працює швидко і дозволяє відправляти перекази в 16 країн, такі як:

 • Росія,
 • Білорусь,
 • Вірменія,
 • Ізраїль,
 • Туреччина,
 • Естонія,
 • Литва.

Вже через 15 хвилин після підтвердження переказу можна прийти в центр надання послуг і забрати готівку у різній валюті. Причому якщо в Росії ми переведемо рублі, а забираємо у касі долари або євро, то не платимо комісію. В інших випадках переплата становить 2 % від суми.

Знайти найближчий до вас Contact-центр можна на сайті contact-sys.com/where.

З цього ж розділу можна відправити кошти в інші системи електронних грошей, наприклад, Яндекс.Гроші і WebMoney, але тут комісії будуть вищими – 3 %.

Відправляємо гроші на рахунок організації

Цей спосіб звичайними користувачами використовується досить рідко і, по суті, не є виведенням грошей як таких. Швидше, це можливість зробити плату за комунальні чи інші послуги. У цьому випадку ми не отримаємо купюри на руки, але зате можемо заощадити і заплатити меншу комісію, ніж за переведення в готівку, при цьому спрямувати кошти на потрібні нам операції.

Qiwi-карта

На мій погляд, один з найбільш зручних підходів – це придбати картку Qiwi. Вона пов’язана з основним рахунком в гаманці, і всі кошти доступні в будь-який час. Можна оплачувати покупки в офлайн і онлайн-магазинах і при необхідності знімати в найближчому банкоматі стільки грошей, скільки потрібно.

Плата за будь-які товари і послуги в торгових точках по Росії здійснюється без комісії. За переведення в готівку система бере 2 % + 50 руб., як при виведенні на банківську карту. Крім того, свої відсотки може зняти і банк, через який здійснюється операція. Це теж потрібно враховувати.

Є кілька варіантів оформлення послуги:

 • випуск пластикової картки Visa на 3 роки коштує 199 руб.;
 • така ж картка, але на 5 років, коштує 249 руб.;
 • віртуальну карту можна випустити абсолютно безкоштовно строком на 1 рік, вона дозволяє робити оплату в інтернет-магазинах.

Я схиляюся до другого варіанту. Якщо ви часто користуєтеся Qiwi-гаманця, і постійно виникає питання з виведенням коштів, то, можливо, вам теж варто придбати картку. У великих містах готівкові вже майже не потрібні, всі покупки оплачуються через електронну касу без комісій, при цьому ще можливі додаткові бонуси у різних торгових мережах.

Пункти обміну

Я розповіла вам про всі способи отримати готівку з Qiwi-гаманця через офіційний сайт системи. Насправді є ще один варіант – висновок через приватні пункти обміну. Раніше це могло бути досить вигідно, зараз же відсотки за такі операції, на мій погляд, занадто високі.

Але якщо вам цікаво познайомитися з цим способом переведення в готівку електронних грошей, ви можете подивитися всі пропозиції на сайті bestchange.net. На скріншоті представлені актуальні пропозиції на сьогоднішній день.

Зліва є меню, в якому можна вибирати, яку валюту і в якій системі ви хочете обміняти на готівку або інші засоби, наприклад, биткоины.

Якщо якесь речення вас зацікавило перейдіть на сайт конкретного пункту обміну і уточніть умови.

Висновок

Ми з вами розібрали всі способи, як і де на сьогоднішній день можна отримати готівку з Qiwi-гаманця. Багато хто думає, що зняти гроші можна через термінали, яких у великих містах досить багато. Але на жаль, вони налаштовані тільки на платежі через них можна поповнити рахунок, але не отримати наявні кошти.

Якщо у вас є питання або додаткова корисна інформація по темі, будемо раді спілкуванню та вашим коментарям.

Збережіть статтю на майбутнє в закладках або соцмережах, щоб повернутися до неї в потрібний момент і швидко вивести електронні гроші.

Підписуйтесь на нові корисні матеріали блогу iklife.ru ми постійно розбираємо роботу сервісів і програм для більш комфортного життя.

А сьогоднішня наша зустріч підійшла до кінця.

До нових зустрічей, друзі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.