Як зробити групу ВКонтакте закритою – покрокове керівництво

Поширити

Вітаю всіх, хто освоює нові горизонти разом з блогом!

Ми говорили про те, як створити групу і як її оформити належним чином. Сьогодні продовжимо розбирати фішки по управлінню і дізнаємося, як зробити групу ВКонтакте закритою і приховати її від чужих очей.

Є два варіанти отримати закрите співтовариство – спочатку створити його таким небудь змінити вже існуючий. Ми проілюструємо другий варіант, оскільки повторюватися не має сенсу.

Зміст

 • Переваги закритого співтовариства
 • Як закрити групу?
  • З комп’ютера
  • З телефону або планшета
  • У мобільній версії
  • Через додаток
 • Як закрити паблік?
 • Висновок

Переваги закритого співтовариства

Може виникнути питання – навіщо потрібно закривати групу?

Найчастіше обмежують доступ для того, щоб інформація і які-небудь матеріали не виходили за межі певного кола людей. Це може бути керівний склад фірми, компанія однокурсників університету, особистий коло друзів.

На закритій платформі дуже зручно проводити навчання, марафони за особистісного зростання, саморозвитку, здорового харчування, курси на різноманітні тематики.

Платформа ВКонтакте дозволяє реалізувати широкі інформаційні завдання на безкоштовній основі.

Як закрити групу?

Обов’язково потрібно володіти правами адміністратора або бути творцем. Прав модератора недостатньо.

Вже на цьому етапі важливо добре розуміти, яка саме група нам потрібна. Можна перетворити її в співтовариство приватного типу, зробивши повністю невидимою для сторонніх.

Вона буде недоступною в пошуку. Якщо хтось зайде на її прямий адреса ВКонтакте, то побачить, що доступ можливий тільки за запрошенням адміністраторів.

Другий варіант – класичний, коли можна побачити мінімальну інформацію, кількість та імена учасників, а також подати заявку на вступ. Цей варіант найпоширеніший.

З комп’ютера

Заходимо в кероване співтовариство.

На головній сторінці натискаємо на кнопку з трьома крапками під аватаркою, щоб відкрити меню доступних дій. Вибираємо перше дію з можливих – “Управління громадами”.

Одразу опиняємося в потрібному розділі меню “Налаштування”. Зліва, в блоці “Основна інформація”, відразу під полями назви і опису спільноти, є функція “Тип групи”.

Тут потрібно вибрати підходящий варіант, тобто “Закрита” або “Приватна”.

При виборі наводиться короткий опис всіх форм. Вивчіть інформацію.

Внісши правки, натискаємо на синю кнопку внизу – “Зберегти”.

Готово! Доступ на вашу платформу тепер обмежений. Потрапити в неї можна двома способами, отримавши запрошення від адміністратора або подавши заявку через спеціальну кнопку, яка буде доступна для людини, яка не перебуває у співтоваристві.

Як прийняти заявку в закритій групі ВК – тема окремого огляду.

З телефону або планшета

Змінити співтовариство з телефону можна як в самому додатку ВКонтакте, яке встановлюється або через Google Play, або через App Store, так і в мобільній версії сайту (доступна з будь-якого браузера на вашому гаджет).

У мобільній версії

1 спосіб

Ваші кроки повинні бути виконані в такій послідовності:

 • Заходимо через браузер під VK.
 • Відкриваємо список своїх спільнот і вибираємо потрібне.
 • Завантажується головна сторінка. Натискаємо на функцію “Додати інформацію”.

 • Гортаємо сторінку в налаштуваннях, поки не знайдемо розділ “Тип групи”.

 • Ставимо крапку навпроти необхідного типу.
 • Натискаємо синю кнопку “Зберегти”.

Ось і готово!

2 спосіб

На вкладці вибору потрібного спільноти загального списку знаходимо функцію “Повна версія”. Клікаємо по ній, після чого функціонал сайту стане точно таким же, яким ми бачимо його з комп’ютера.

Після цього можна скористатися стандартною інструкцією, описаної в першій частині статті.

Через додаток

Заходимо в список своїх спільнот і вибираємо потрібне. На головній сторінці, у верхній її частині, поруч з назвою знаходимо значок шестерінки і клікаєм по ньому.

Відкривається меню управління. Натискаємо на перший блок – “Інформація”.

Завантажується сторінка, де можна змінити видимість. Після вибору потрібного варіанту натискаємо на значок галочки вгорі, зміни зберігаються.

Як закрити паблік?

Обмежити доступ до паблику, тобто до публічної сторінці, не можна, оскільки це суперечить самому змісту даного формату. Але можна перевести паблік у групу, а далі діяти за стандартною схемою.

Щоб трансформувати паблік, зайдіть до нього і знайдіть іконку з трьома крапками.

Натиснувши на неї, виберіть з можливих дій самий останній пункт – “Перевести в групу”. Клікайте по ньому.

Уважно прочитайте повідомлення про те, що переводити паблік у групу і назад можна тільки раз в 30 днів, не частіше. І, якщо раніше впевнені в своїх цілях і діях, тисніть “Перевести”.

Готово! Тепер можна обмежити доступ до цієї спільноти.

Висновок

Тепер ви володієте знаннями про те, як закрити існуюче співтовариство або паблік. Раджу замислитися, чи варто це робити, оскільки якщо вас цікавить популяризація і широке охоплення людей, тоді краще залишати формат пабліка або відкритого співтовариства.

Вконтакті не обмежує кількість учасників, а значить, з допомогою закритої платформи можна не тільки вирішувати якісь особисті справи і ділитися матеріалами в колі друзів, колег або однокурсників, але також використовувати для бізнесу.

Зараз, наприклад, широко поширені навчальні тренінги та заходи, це одне з найбільш вигідних напрямків.

Бажаю креативних ідей і відмінних реалізацій отриманої інформації! До наступної зустрічі на сторінках блогу.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.