Як зрозуміти, що тебе заблокували в Инстаграме і відправили в чорний список

Поширити

Вітаю, друзі.

Кожен день ми заходимо в улюблену соцмережа, обмінюємося фотографіями, відео, Історіями, читаємо чужі пости, спілкуємося в коментарях. Бувають ситуації, коли ми, не знаючи того, образили людину, сказали щось зайве або грубе, посварилися з другом, і він вирішив закрити від нас інформацію на своїй сторінці.

Випадки бувають різні як з особистими, так і з бізнес-профілем. Сьогодні ми поговоримо про те, як зрозуміти, що тебе заблокували в Инстаграме, обмежили доступ до сторінки конкретного користувача або до соцмережі в цілому.

Зміст

 • Чи можна дізнатися, що тебе відправили в чорний список
 • Як визначити, у кого я в чорному списку
 • Наслідки блокування
 • Що робити, якщо вас заблокували
 • Блокування аккаунта в Инстаграме
 • Висновок

Чи можна дізнатися, що тебе відправили в чорний список

З недавніх пір в офіційній програмі “Instagram” можна відписати людини. Раніше ця функція, як і можливість дізнатися, хто відписався від тебе, була недоступна. Тому часто використовувалася блокування користувача. Зараз можна просто видалити людини з підписного листа або відправити в бан, після чого він не зможе повторно підписатися, переглянути інформацію у профілі і побачити новини у своїй стрічці.

Якщо вас відправили в НС (чорний список), ви не отримаєте ніяких повідомлень про це, не буде повідомлень від системи або інших явних ознак. Далі ми розберемося, як дізнатися, хто вас заблокував.

Створюйте популярний контент, залучайте цільових передплатників і конвертуйте їх у покупців. Детальніше про курс

Як визначити, у кого я в чорному списку

У рідкісних випадках користувача блокують без будь-яких причин. Зазвичай цьому передують певні події:

 • ви відправляли рекламні пропозиції і спам через повідомлення в Direct або коментарі;
 • вашу сторінку зламали і розсилали послання від вашого імені;
 • була сварка або суперечка в коментарях, при особистій зустрічі або ще в якомусь вигляді.

Можуть бути й інші причини, по яким ви можете запідозрити, що вирушили в бан, і людина не хоче присвячувати вас у свої новини. Перевірити це можна, якщо спробувати зайти в профіль користувача. Заблокований людина не може знайти сторінку, навіть точно знаючи нікнейм.

Той же результат бачимо, якщо зайдемо на сайт через комп’ютер.

Можна піти на хитрість і ввести адресу профілю через рядок браузера.

Ось як виглядає сторінка людину, відправив вас у бан.

Крім того, аккаунт ховається з переліку передплат, ви це можете перевірити в своєму особистому розділі.

Наслідки блокування

Якщо ваш знайомий закрив свою сторінку і не хоче ділитися новинами, то в цьому немає нічого страшного. Але якщо ви потрапите в чорний список до декількох різним користувачам, і в адміністрацію Инстаграма надійдуть скарги за образи, спам, порушення закону і правил поведінки в соціальній мережі, то аккаунт може бути повністю заблокований.

Тому будьте уважні, зберігайте свої паролі в безпечному місці, не використовуйте підозрілі сервіси і чужі пристрої для входу в соцмережу, щоб уникнути злому. А також дотримуйтесь правил пристойності і використання Инстаграма.

23.06.2019 739 Як набрати першу 1 000 передплатників у Инстаграме: безкоштовні та платні способыПриветствую, друзі! Ви зареєструвалися в Instagram і почали ділитися красивими…

Що робити, якщо вас заблокували

Скасувати блокування може тільки користувач, який включив її. Спробуйте зв’язатися з ним через інший аккаунт або спільних знайомих. Постарайтеся знайти спільну мову, якщо це важливо для вас, і хочеться покинути чорний список. Іншого способу немає.

Блокування аккаунта в Инстаграме

Ми поговорили про користувача блокування, але буває, що людині обмежується доступ до його профілю. У такому випадку при спробі увійти в додатку або на сайті instagram.com на екрані з’являється повідомлення про те, що ви впали в немилість”.

Можливі причини:

 • розсилання спаму;
 • перевищення лімітів лайків, підписок-відписок та іншої активності внаслідок надмірного массфоловинга і масслайкинга;
 • порушення авторських прав, розміщення чужих фотографій і відеозаписів;
 • образи, шантаж та інші протизаконні дії;
 • вхід відразу з декількох пристроїв з різних міст і країн;
 • розміщення в профілі чужих персональних даних.

Заблокувати сторінку можуть на час або назавжди. Щоб оскаржити рішення адміністрації, зверніться в службу підтримки і детально опишіть ситуацію. Можливо, вам підуть назустріч і знімуть обмеження, якщо немає серйозних порушень, або ваш аккаунт був зламаний.

22.06.2016 223 774 Як правильно оформити профіль в Instagram: рекомендації та інструкції по оформлениюПривет, дорогі читачі блогу иклайф.ру! У цій статті ми поговоримо…

Висновок

Ми розібралися, як зрозуміти, що конкретна людина заблокував вас в Инстаграме. Як я вже казала, рідко в бан відправляють без всякої причини. В інтернеті, як і в житті, потрібно дотримуватися певних правил поведінки і спілкування. Я бажаю вам взаєморозуміння і адекватних опонентів в онлайні і офлайні. Задавайте питання в коментарях і підписуйтесь на нові матеріали блогу iklife.ru. У нас цікаво.

До нових зустрічей, друзі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.