Якщо ви хочете заробляти на своїй сторінці вконтакте, тоді читайте цю статтю!

Поширити

Всім привіт, з вами Василь Млинців. І сьогодні хочу поговорити на тему, як заробити на своїй сторінці вконтакте. З січня 2015 року я почав монетизувати свої соціальні мережі і в лютому вже з’явився якийсь результат.

Місяць тому я вже писав про всі можливі способи заробітку Вконтакте, але там немає навіть натяку на те, що можна заробляти на своєму особистому профілі. Якщо ви не читали цю книгу, то я впевнений, що ви ні копійки не заробляєте в своїх соціальних мережах.

Підбиваючи підсумки за лютий, можу з упевненістю сказати, що є 2 реальних способи, які можуть принести непоганий заробіток і в останньому, про який я буду розповідати, відкрию вам свій перший результат.

Почнемо з того, що ви відкриєте свій профіль вконтакте і тверезо про себе оціните те, як ви його ведете: ваш аватар, ваші фото, ваші цікаві та корисні думки на стіні, ваша анкета, спільноти, в яких ви перебуваєте і так далі. ТІЛЬКИ не залипните там і не забудьте, що ви читали якусь корисну статтю!

Оцінили? І як вам? Сподобався Ваш профіль? Думаєте незнайома людина буде вам довіряти, якщо потрапить на Вашу сторінку? Якщо Ви не створюєте довіру, то ніякого заробітку у Вас не вийде.

Спосіб перший. Заробляємо на своїй професії або хобі

Я вже 5ый місяць працюю віддалено і беру разові замовлення на біржах фріланса по своїй професії. Якщо ви зайдете на мою сторінку вконтакте, то відразу побачите чим я займаюся. Я зрідка пишу про це на своїй стіні, публікую різні виконані проекти і розповідаю про щось корисне, кому це цікаво. Тим самим, створюючи довіру до своєї роботи і професіоналізму.

І завдяки цьому замовники, кому потрібно чимось допомогти з блогом або сайтом на платформі WordPress самі мене знаходять і пропонують роботу. Не потрібно часто писати про те, чим ви займаєтеся і пропонувати щось зі своєї сторінки. Яскравий приклад — люди, які займаються мережевим маркетингом, як же вони мене дістали своїми продуктами, кожен день одне і те ж.

Або інший приклад, знайома займається манікюром, заходиш до неї на сторінку, а там одні ПАЛЬЦІ з нігтями, на аватарі, у фотоальбомах, на стіні, коротше скрізь, де тільки можна. І ніякої інформації про себе та хто ти такий взагалі… Люди довіряють людям більше, вистачить СПАМИТИ!

Висновок: якщо правильно вести свої соц. мережі, можна створити чергу замовлень на свої послуги.

Другий спосіб заробляти на своїй сторінці вконтакте. Партнерські програми

Який сенс взагалі вести свою сторінку? Хтось живе без смислів, а хтось шукає їх у кожному своєму кроці. Я, наприклад, сидячи в соц. мережах, вчуся висловлювати свої думки і свою точку зору, писати грамотно, давати корисну інформацію людям, робити гарні фотографії і т. д., кожна дія приносить свій досвід.

Партнерські програми, багато блогери пишуть, що це спосіб для ледарів, які хочуть сидіти на дивані і отримувати гроші з повітря, тим самим, заманюючи людей на свою партнерку. Насправді, щоб отримувати прибуток, рекомендуючи комусь той чи інший продукт, треба самому спочатку його купити, спробувати, вивчити, і якщо він реально несе якусь користь, пропонувати його на своєму ринку. А не просто отримати партнерку і впихати її скрізь, де є місце.

Як вже казав, в січні я почав монетизувати свої соц. мережі. За цей місяць за моїми партнерськими посиланнями підписалися кілька чоловік, але ніхто нічого не купив. Я отримав тільки оклад 3000 руб., беручи участь в унікальній програмі.

В лютому я здійснив першу в житті продаж з цього джерела доходу. Мій дохід склав 4.881 рубль комісійних плюс оклад 2800 рублів (пропустив 2 дні участі, відняли 200 рублів з окладу), в результаті отримав 7681 рубль на свій рахунок.

Висновок: якщо почати вчитися монетизувати свою сторінку вконтакте, то коли-небудь зможете отримувати хороший додатковий дохід. Як просувати партнерські програми на своїх ресурсах я напишу трохи пізніше.

А поки можете додати мене в друзі вконтакті, задати свої питання в лічку. Так само залишити свої думки під цією статтею.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.