Кращі конструктори сайтів – свіжа підбірка

Поширити

Вітаю вас, дорогі читачі блогу iklife.

У цій статті я розповім, як вибрати кращий конструктор сайтів. Вам буде надана інформація про 10 самих функціональних та якісних конструкторів сайтів за 2019 рік. Всі продукти, які ви знайдете в цьому топі, давним-давно зарекомендували себе як найбільш корисні, надійні і зручні.

Відразу зазначу, що цей рейтинг складений не від кращого до гіршого або навпаки. Всі конструктори однаково корисні в якихось окремих ситуаціях. Який вибрати – вирішуйте самі, я лише спробую дати всю необхідну інформацію, яка допоможе вам це зробити. Приступимо!

Зміст

 • Wix
 • Tilda
 • uKit
 • WordPress
 • UpCraft
 • uCoz
 • LPgenerator
 • ulanding
 • Nethouse
 • Umi
 • Висновок

Wix

Почнемо ми з самого відомого конструктора сайтів – Wix. Напевно ви бачили рекламу цієї платформи, яка активно поширювалася в інтернеті і на ТБ. Розробники позиціонують своє дітище як щось прогресивне. Те, що вирішить всі ваші проблеми. В принципі, так воно і є. З допомогою Вікс навіть не дуже розуміє в сайтах людина зможе зібрати щось більш-менш приємний і функціональний.

Але вистачить передмов, давайте поговоримо про самій платформі. Що вона вміє і на що варто звернути увагу?

Wix – це конструктор, який насамперед використовують для створення комерційних проектів. Це може бути лендінгем, інтернет-магазин, візитка або цілий портал, присвячений якійсь компанії.

Конструктор, як і всі йому подібні, працює по системі Drag&Drop. Тобто ви берете в панелі інструментів потрібний модуль і з допомогою миші перетягуєте його. Тому такі платформи і називаються конструкторами. Ви збираєте свій сайт з різних елементів, і в кінцевому підсумку виходить щось унікальне і неповторне (умовно).

У конструкторі кожен елемент піддається зміні і позиціонуванню. Це означає, що теоретично можна зробити сайт, який може конкурувати з аналогами великих компаній.

Wix – умовно безкоштовний. Ви можете прямо зараз перейти на офіційний сайт, вибрати безкоштовний тариф і створити свій перший ресурс. Однак, він підійде, хіба що для ознайомлення. Якщо ви захочете використовувати проект для більш масштабних цілей, то доведеться розщедритися.

Зараз там є 4 преміум-плану. Кожен з них володіє додатковими функціями, яких немає в попередньому. Так, наприклад, самий перший тариф Connect Domain дозволяє збільшити продуктивність і підключити домен, який недоступний в безкоштовному варіанті.

Але реклама, яка показується платформою на безкоштовних сайтах, залишається. Тобто вам доведеться купувати інший тариф, якщо ви не хочете, щоб Вікс рекламував себе на сторінках вашого проекту.

Всі тарифи виглядають таким чином.

Самий популярний тариф Unlimited скасовує ліміти по продуктивності, дає 10 ГБ на жорсткому диску, а також включає в себе всі основні функції та особливості попередніх тарифів. Він підійде для більшості сайтів, проте для інтернет-магазину доведеться купувати найдорожчий план – eCommerce.

Тобто тут все залежить від тарифного плану. Ціни, до речі, не такі маленькі. Комусь буде вигідніше зробити такий же сайт, розмістивши його на віртуальному хостингу. Обслуговування такого хостингу обійдеться рази в 2 – 2,5 дешевше.

Tilda

Основний конкурент попереднього конструктора – Тільда. Дуже відома в колах фрілансерів і підприємців, тому що через свою зручність, функціональність і серйозний підхід ця CMS отримала визнання від всіх і відразу. Її люблять, її використовують, її продовжують удосконалювати.

По своїй суті Тільда дуже схожа на Вікс. Вона позиціонує себе безкоштовною, і дійсно безкоштовний тариф є, але для широкого використання він не підійде. Знову ж таки, обмежені потужності хостингу, немає можливості підключити власний домен і т. д. Використовувати всі можливості платформи Tilda можна тільки при покупці преміум-планів.

Тут вони дорожче. Якщо в Виксе максимальний тариф коштує близько 500 рублів, то тут вартість обходиться в 1 000. Причому це при оплаті за рік (тобто внесення понад 12 тис. руб. на рахунок облікового запису). При щомісячній оплаті вартість зростає до 1 250 рублів.

В цілому хороший конструктор російською мовою. Позитивні відгуки, своя власна база клієнтів і фахівців, визнання від широкого кола вебмайстрів, фрілансерів та підприємців.

uKit

Конструктор комерційних проектів, який також отримав популярність. Він простий у використанні, має свої переваги і недоліки. Будь-який новачок зможе швидко розібратися у всіх інструментах. За допомогою демо-контенту можна побачити, як буде виглядати той чи інший шаблон.

З допомогою uKit можна легко створити бізнес-сайт, який буде володіти всіма актуальними особливостями. Гарний дизайн, адаптивність, читабельний контент і можливість планового просування з допомогою вбудованих інструментів.

Цей конструктор, як і інші, володіє великою кількістю платних і безкоштовних шаблонів. Кожен з них піддається редагуванню, це означає, що ви зможете фактично уникализировать свій сайт.

На відміну від двох попередніх uKit – платне рішення. Тут немає якихось безкоштовних тарифів з величезними обмеженнями. Все просто: ви заходите на сайт, перейдіть в розділ тарифи, де бачите усю потрібну інформацію.

В порівнянні з тією ж Тільдою вартість тарифів дуже навіть прийнятна. Всього 12 баксів, що за нинішнім курсом буде трохи більше 700 рублів щомісяця, і ви зможете користуватися всіма благами цієї платформи.

WordPress

WordPress… Навіть тут не обійшлося без цієї популярної CMS. Звичайно, деякі скажуть, що ця CMS нічого спільного з конструкторами не має. Частково вони будуть праві. Чистий ВордПресс являє собою систему управління контентом.

Всі маніпуляції з налаштування і редагування відтворюються за допомогою вбудованого функціоналу. Адмінка хоч і зручна, але деякі новачки можуть відчувати проблеми з її використанням. В одній із статей я розповідав, як користуватися WordPress. Нічого складного, головне розуміти, навіщо і куди.

За допомогою плагінів ви зможете зробити зі свого сайту на ВордПресс самий справжній конструктор. Всі ті ж функції і особливості, властиві більшості конструкторів цього типу, зручний і зрозумілий інтерфейс, перетягування, редагування і т. д.

Найпопулярніші плагіни-конструктори для WordPress:

 • Visual Composer,
 • WP Bakery Page Builder,
 • Elementor.

Перші два взагалі раніше були одним продуктом. Тому якщо ви використовували Композер, то WPB Page Builder здасться вам дуже знайомим.

Використання комбінації WordPress + плагін-конструктор + віртуальний хостинг обійдеться вам дешевше. Але і тут є свої мінуси і особливості.

UpCraft

Порівняно популярний конструктор сайтів, що дозволяє створити сучасний і зручний проект. Це може бути односторінковий сайт, інтернет-магазин, блог або візитка.

Дуже корисною фішкою UpCraft є інтеграції. З їх допомогою ви зможете додати на свій проект сторонній функціонал. Наприклад, коментарі від системи Disqus, відео з Ютуба або поштову розсилку Mailchimp. Більше 20 популярних сервісів, які можуть бути інтегровані в ресурс на UpCraft.

Це умовно платна платформа. Хоча тут є безкоштовний тариф, який дозволяє створити один односторінковий сайт. Все інше платно. Але ще є 14-денний тестовий період, в ході якого ви зможете спробувати весь функціонал онлайн-конструктора.

Самий популярний тариф “Про Веб-сайт” дозволить вам користуватися більшою частиною всіх запропонованих функцій. Ви зможете додавати і редагувати будь-які елементи. У більш дешевих плани це не передбачено.

Якщо ви хочете створити чисто блоговый проект, то раджу звернути увагу на тариф за 8 доларів. У ньому є всі особливості платформи, але разом з цим є обмеження по функціоналу – тільки блог і нічого більше.

Всі представлені плани дозволяють вам створити хороший проект, який може стати непоганим інструментом для просування своїх товарів, послуг чи знань.

uCoz

Ucoz – це SaaS платформа, яка дозволяє створювати сайти. Вона більше схожа на CMS, ніж на конструктор. Звичних перетаскиваний, рівно як і в WordPress, тут немає. Незважаючи на це, Ucoz все ще залишається однією з найбільш простих платформ, на яких можна реалізувати проект.

Чому ж я відніс Юкоз до конструкторам? Все дуже просто: він має модульну систему, за допомогою якої можна легко збирати свій сайт по цеглинці, прямо як конструктор. Звичайно, для більш наочного “збирання” є uKit, але і цю платформу не варто упускати з виду. При належному підході на Юкоз можна зробити дуже функціональний блог, лендінгем, візитку або навіть інтернет-магазин.

Подібно всім іншим платформам у Ucoz ви зможете скористатися безкоштовним або платним тарифом. Безкоштовний пропонує обмежений функціонал і рекламу. Платні – дають додаткові бонуси, збільшене місце на жорсткому диску, де-то антивірусний захист і можливість робити резервні копії. Тарифи Юкоз виглядають наступним чином.

На безкоштовному плані дуже багато обмежень. Всього 400 МБ місця, реклама, відсутність антивіруса, базова PDA-мобільна версія, відсутність підтримки і можливості бекапа. З такими обмеженнями просто неможливо створити хороший проект.

Звертаю вашу увагу на функцію SEO-модуль. Без неї просування сайту на Юкоз буде дуже складним, практично неможливим. Так що, якщо ви хочете просувати свій проект через пошуковики, то відразу відмітаємо три перших тарифу.

У нас залишається “Оптимальний”, “Максимальний” та “Магазин”. Першого цілком вистачить для інформаційного порталу. Якщо ж вам потрібен інтернет-магазин, то вашій увазі представляється однойменний тариф. Ну а якщо ви хочете все, то тариф “Максимальний” надає вам абсолютно всі функції платформи, та ще і 20 ГБ до місця на жорсткому диску. Таке рішення підійде для серйозних багатоцільових проектів.

Зручна проста платформа, відмінно підходить для новачків і професіоналів. Тут є все, що може знадобитися для експлуатації (у платних тарифах, звичайно ж). При першій річної оплати ви можете отримати знижку 50 %. Дуже хороший бонус, як мені здається.

LPgenerator

Якщо ви хочете створити крутий лендінгем, то вам дійсно варто звернути увагу на LPgenerator. Ця платформа як раз і була створена для того, щоб люди приходили і робили красиві лендінгем.

З допомогою зручного інструментарію ви зможете реалізувати щось красиве і привертає увагу. Система Drag&Drop, притаманна майже всім конструкторам, допоможе вам у цьому.

Конструктор платний, є свої тарифи і особливості кожного з них. На даний момент ціни виглядають наступним чином.

Базовий тариф обійдеться вам в 559 рублів щомісяця (при оплаті за річний період), але буде мати деякі обмеження. Наприклад, ви зможете прикріпити всього 1 домен до свого сайту. Жодних редиректів або дзеркал – тільки 1 домен. Ще однією прикрою особливістю є копірайт.

В базовому тарифі він буде присутній у футері сайту, повідомляючи всім вашим відвідувачам, що ресурс був зібраний на цьому онлайн-конструктор. Зазвичай на таке рідко хто звертає увагу, особливо в СНД, але це може певним чином відлякувати клієнтів.

Якщо ви захочете створити корпоративний одностраничник, то вашій увазі пропонується спеціальний тариф. Якихось 11 000 в місяць і ви зможете використовувати весь функціонал конструктора для реалізації всіх задуманих цілей. Звичайно ж, це дуже багато. Можна зробити гарний лендінгем на тому ж WP і його зміст буде обходитися в десятки, а то і сотні разів дешевше. Але це справа смаку.

ulanding

Простенький конструктор, який допоможе вам створити хорошу посадкову сторінку всього за 1 хвилину. В цьому нас переконують самі розробники платформи.

Вони додають, що ще за одну хвилину можна провести A/B-тести. Тобто, по суті, ця платформа може вирішити проблеми більшості користувачів. Якщо пошукати глибше, то можна виявити й інші корисності.

У ulanding ви зможете знайти все, що потрібно для створення лендів. Вбудовані інструменти і зручний інтерфейс дозволяють зробити неповторний проект, який точно сподобається вашим клієнтам. Тут же є і інші цікаві функції. З допомогою адмінки можна відстежувати поведінкові фактори ресурсу і, виходячи з цих даних, формувати більш зручне юзабіліті.

Також є можливість інтеграції з AmoCRM і Google Analytics. Ну а гнучкий настроювач лідов дозволить вам враховувати тільки тих, які вам цікаві.

Тут є 7-денний тестовий період і три тарифу.

Всі вони будуть корисні в якихось конкретних випадках. Самі розробники додали пояснення до кожного з тарифів, а разом з тим і таблицю функцій і обмежень. При бажанні з нею можна ознайомитися.

Nethouse

Nethouse – порівняно молода платформа, яка була розроблена вітчизняною компанією. За допомогою цієї онлайн-конструктора можна створити сайт будь-якого типу. Блог, інформаційний портал, або інтернет-магазин. Все це під силу Nethouse.

Платформа має більше 100 різних шаблонів. Кожен з них може бути модифікований і підведений під стандарти користувача. Робота в цьому конструкторі, рівно як і в будь-якому іншому, не складніше, ніж заповнення інформації в соціальних мережах. Саме так заявляють самі розробники.

По класиці – є три тарифу. Розрізняються за функціями і обмеженням.

Понтовый тариф за 1 рубль пропонує все те ж, що пропонують безкоштовні версії інших конструкторів. Виключення – необмежений хостинг і SSL, свій домен. Не знаю наскільки правда про необмежений хостинг, але, в принципі, для першої проби однорублевый тариф відмінно підійде.

Два інших не відрізняються високими цінами, навіть є можливість повністю безкоштовного використання у випадку, якщо компанія буде мати оборот понад 50 тис. руб. в місяць.

Umi

Завершує нашу добірку дуже простий і зрозумілий конструктор UMI, з допомогою якого люди створюють вражаючі сайти.

Все зводиться до стандартних функцій таких платформ: розробка проекту з допомогою шаблонів і Drag&Drop, редагування кожного елемента, налаштування кольорів, шрифтів, аналітика і складання плану просування.

Є класичний безкоштовний тариф. З його допомогою можна спробувати окремі функції UMI CMS, після чого вже приймати рішення. Тарифи не такі кусючі, при оплаті за рік все виглядає цілком пристойно.

На офіційному сайті платформи можна прочитати більш детальну інформацію про функціонал 1С-UMI.

Висновок

Ось такий він, топ кращих конструкторів. Сподіваюся, що ви оціните цю збірку, а ще краще, якщо напишете про це в коментарях. Нашим читачам буде цікаво дізнатися про ваш досвід використання цих платформ, тому якщо у вас є якийсь бекграунд, будемо раді побачити ваше думка.

Від себе ж я скажу, що майже всі представлені конструктори дозволяють створити гідний проект. Причому не так важливо, буде це блог, інтернет-магазин або одностраничник. Всі вони можуть вирішити це питання в тій чи іншій мірі.

Можливо, вам доведеться за смаком Вікс або ж ви віддасте перевагу Юкоз. Вибір завжди залишається за вами.

До речі кажучи, я нагадую, що на курс Василя Блінова “Як створити сайт” триває набір. Якщо ви хочете створити крутий сайт і заробляти на ньому, то переходьте за посиланням для отримання докладної інформації. Доступ до перших блоках курсу надається абсолютно безкоштовно. Ви можете перейти і оцінити це особисто.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.