Кращі курси по створенню сайтів з нуля – актуальна добірка

Поширити

Доброго часу доби, дорогі друзі!

У цій статті я розповім про курси по створенню сайтів. За весь час мого активного навчання я бачив дуже багато різних курсів, які вчать створенню і просуванню сайтів з нуля. Сьогодні я зробив невелику підбірку, яка може виявитися корисною для вас в тому випадку, якщо ви хочете навчитися створювати гарні та корисні сайти.

Зміст

 • Для вебмайстрів
  • Курси Василя Блінова
  • Курси Пузат.ру
  • Курси Олександра Борисова
 • Для розробників
  • Курси GeekBrains
  • Нетология
  • HTML Academy
  • Академія Верстки
  • Codecademy
  • Code Avengers
  • Code School
  • Frontend Masters
  • Академія IMT
  • Udemy
  • Computer Science Center
 • Висновок

Підбірка розділена на декілька смислових блоків. В першому я розповім про курси вебмайстрів. На них зазвичай не зачіпаються поглиблені технічні питання і дається більше знань про пошукове просування та монетизації інформаційних сайтів.

У другому – про безпосередню верстку та роботу з кодом. Учні таких освітніх сайтів зможуть заробляти на фрілансі або продажу власних шаблонів. Перейдемо до справи!

Для вебмайстрів

Як я і сказав, у цьому типі курсів розглядається вебмастеринг. Як правило, це створення інформаційних проектів під монетизацію. На таких курсах навчають основ SEO, роботі з CMS і методів створення контенту.

Курси Василя Блінова

Почнемо ми з курсу Василя Блінова “Як створити сайт”. Навчання йде в режимі онлайн на спеціальній платформі. Ви проходите 5 великих інформаційних блоків, які розділені на більш дрібні теми. Після проходження ви будете знати, як створити свій власний блог і заробляти на ньому.

Елективний курс розповість вам про те, як працювати з CMS WordPress, які плагіни ставити, де і як замовити дизайн і т. д. Тут представлена повна інформація про створення ресурсу і заробіток на ньому.

Після кожного пройденого уроку ви будете отримувати домашнє завдання. Доступ до наступного буде тільки в тих, хто повністю зрозумів тему та правильно виконав ДЗ. По ходу навчання ви будете отримувати консультації від Василя. Всі учні комунікують один з одним і діляться результатами.

Вам обов’язково варто заглянути в базу знань iklife. Там, крім курсу “Як створити сайт”, є і інші корисні матеріали.

Якщо ви не хочете навчатися, але бажаєте заробити, то вашій увазі пропонується партнерська програма iklife. За кожного залученого учня ви будете отримувати непогану винагороду – від 25 % вартості курсу. При великих обсягах відсоток може бути підвищений до 50 %.

Курси Пузат.ру

Мабуть, це найвідоміші курси для вебмайстрів. Кожен 5-й сайт на біржі Телдери продається з тайтлом – “За Пузату”, це означає, що сайт був зроблений за особливою технологією з цих курсів і приносить непоганий дохід.

Чому ж продають, запитаєте ви. Зазвичай сайти, створені За Пузату” продають за еквівалент окупності за кілька років. Тобто, якщо ресурс приносив близько 200 000 руб. щомісяця, то ціни на нього можуть бути кілька мільйонів.

Сам курс зараз більше схожий на цілу освітню програму. Тут немає докучливих відеороликів або нудних статей – навчання відбувається в живому стилі. З вами, як правило, працює група викладачів, яка пояснює всі основи створення інформаційних проектів під заробіток.

Курси Пузата підійдуть не тільки для новачків. Навіть досвідчені вебмастери можуть почерпнути для себе щось нове. Самі автори проекту заявляють, що їх програма буде корисна взагалі для будь-яких вебмайстрів.

Новачкам підійдуть початкові навчальні програми, де вони отримають базові знання SEO, розробці сайту і написання контенту.

Більш досвідчені – можуть записатися на марафон “Спарта”. Спілкування, гарний настрій і жорсткі рамки, що змушують діяти, вам забезпечені.

Найкрутіші знайдуть себе на марафоні “Олімп”. Тусовка однодумців буде мотивувати і розвивати вас. При цьому ви зможете підвищити свій потенційний заробіток.

Партнери Пузат.ру отримують з кожного продажу від 117 до 3 600 руб. Детальну інформацію читайте на їх сайті.

Курси Олександра Борисова

Великий покроковий курс, який пропонує 6 модулів корисної інформації про створення інформаційного проекту для заробітку. Автор обіцяє, що після проходження навчання ви зможете заробляти від 30 до 100 000 рублів на місяць.

Автор проводить безкоштовний 3-денний онлайн-інтенсив по створенню сайту, запишіться, щоб зрозуміти, чи подобається вам, як підносять інформацію.

Навчати вас буде команда професіоналів. Люди, які давно заробляють на власних сайтах і тематичних проектах. Кожен з них спеціалізується на якомусь одному напрямку, намагаючись надати своїм учням максимум корисної інформації про просування, написанні крутого контенту або монетизації.

Ви можете оплатити курс з місячної підписки. У такому випадку вартість становитиме 8 990 руб. Або ж можна придбати підписку на півроку за 39 990, заощадивши при цьому, майже 14 000 рублів. Також є можливість придбання пробного тарифу на один тиждень за 990 рублів.

Читайте також відгук про школу Олександра Борисова.

Ви можете заробляти за допомогою партнерської програми і отримувати 20 % з однієї покупки курсу. Виходячи з нинішніх цін, ви будете отримувати по 1 798 рублів з купівлі місячного тарифу. Якщо людина вирішить взяти півроку, то винагорода багаторазово зросте.

Для розробників

На відміну від курсів вебмайстрів, тут розповідається про веб-дизайн, верстку, програмування для бекенду (админок) web-сайтів і т. д. Подібно всім комп’ютерним курсам тут є безкоштовні та платні варіанти. Найчастіше зустрічаються універсальні – частина програми видається безкоштовно, але більш вузькоспеціалізовані знання вже коштують грошей. Упевнений, ви розберетеся.

Курси GeekBrains

Освітня програма від випускників МГТУ імені Баумана і GeekBrains. Серед великої кількості різних професій є і веб-дизайнери/розробники. Курс представлений у вигляді універсальної програми, яка включає в себе лекції, семінари, домашні завдання та консультації від експертів або ж викладачів.

Один з найбільш популярних і корисних курсів на сьогоднішній момент. Після проходження ви отримуєте сертифікат, який дуже добре сприймається роботодавцями в Росії і країнах СНД. Це пов’язано з популяризацією цих курсів. Реклама не вщухає досі.

Нетология

Отримайте затребувану інтернет-професію на інформаційному порталі Нетология. Курси дійсно заслуговують уваги, особливо якщо враховувати, що після проходження можна отримати гарний сертифікат, який потім допоможе при влаштуванні на роботу або пошуку замовлень на фріланс-біржах.

Багато хто навіть публікують ці сертифікати на своїх особистих сторінках в соціальних мережах, що в кінцевому підсумку привертає увагу замовників.

У Нетологии є кілька різних професій. Маркетинг, веб-розробка, бізнес і управління, програмування і Data Science. У ролі викладачів виступають відомі спікери, а також фахівці відомих компаній. Це один з найбільш перспективних і корисних ресурсів.

HTML Academy

Курси по HTML і CSS для верстальників. Навчальна програма складається з великого числа блоків. За весь час проходження навчання ви зможете отримати базові знання про верстці сайтів, роботи із стилями і розміткою HTML. Процес відбувається на спеціальній платформі.

Ви читаєте лекцію і відразу за нею виконуєте завдання, закріплюючи отриману інформацію. В кінці кожної теми є контрольна робота. Доступ до наступного блоку буде забезпечений тільки після її виконання.

Частина з базовими знаннями – безкоштовна. За розширену інформацію доведеться придбати преміум-підписку.

В HTML Academy є і інтенсиви. В них навчання відбувається в більш просунутому стилі: живе спілкування з викладачами та лекції з інтернету. Разом з цим, ви отримуєте ще і особистого куратора. Він буде контролювати вас протягом усього навчання. Природно, інтенсиви – задоволення не безкоштовне. На момент написання статті інтенсив по HTML і CSS варто 14 500 рублів.

Академія Верстки

Академія Верстки від Артема Исламова зараз набирає все більшу популярність. Вся двіжуха проходить в групі ВКонтакте, Дискорде і Телеграме.

З назви ви могли зрозуміти, про що саме ці курси. Так, верстка: HTML, CSS, JavaScript і трохи PHP (у програмі, де розповідається про натяжку шаблонів WordPress).

Команда Академії Верстки складається з великої кількості різнопланових спеціалістів. Кожен з них гарний у своїй галузі.

Хто-то круто верстає на HTML/CSS, хто розбирається в WordPress і вміє малювати і натягувати шаблони. Всіма цими знаннями хлопці із задоволенням діляться. Причому частину своїх матеріалів вони викладають прямо в групу – абсолютно безкоштовно.

Якщо ви цікавитеся веб-розробкою, а зокрема – дизайном сайтів, то я раджу підписатися на групу ВК. Придатні матеріали у вашу стрічку будуть прилітати з завидною періодичністю. Частина з них потім видаляється, тому встигайте скачати.

Codecademy

Хочете навчитися кодити, а заодно і підтягнути англійську? Вам на Codeacademy. Зокрема, нас цікавить розділ веб-розробників. В ньому можна знайти курси по HTML, CSS, JavaScript, Python, Ruby і різних фреймворкам.

На цьому ресурсі куються справжні фронтендеры, не прості верстальники, а саме фронтенд-розробники, готові в будь-який момент вирішити проблему з зовнішнім виглядом ресурсу. Будь-яку проблему. Якщо ви добре знаєте англійську і пройшли ці курси, то у вас є всі шанси вийти на європейський ринок в якості фрілансера і заробляти там пристойні суми.

Code Avengers

На курсах Code Avengers ви зможете навчитися основ веб-дизайну, що включає в себе не тільки сама програмування, але і створення макетів. Разом з цим, ви отримаєте знання про всіх необхідних мовах і технологіях. Це включає в себе все той же HTML, CSS, JavaScript, Python 3.

На сайті є окремі варіанти для веб-розробників, дизайнерів, програмістів і навіть ігрових розробників. Нас цікавить те, що пов’язано з вебом. Курс веб-розробника триває 25 годин, перший рівень – безкоштовний.

Code School

Ще один англомовний ресурс, який може допомогти у підвищенні рівня мови, як англійської, так і технічного, наприклад того ж HTML, CSS, JS або PHP. На відміну від попередніх курсів, тут превалює відео-формат.

Вся інформація представлена у вигляді відеоуроків і скрінкасти. При належному рівні англійської це не буде проблемою, все легко сприймається і читається.

Тут немає безкоштовних версій, все за бакси. Вартість місячної підписки – 29 доларів, річний – 290.

Frontend Masters

Курс для фронтенд-розробників, розділений на 20 частин. В процесі навчання ви отримаєте всі необхідні знання про верстку, мов розмітки і стилях. Курс англомовний, підноситься в академічному стилі. Тобто без знання мови сприймати інформацію буде важкувато.

Вартість – 39 $ за місяць навчання або 299 $ за рік.

Академія IMT

Велика академія, яка надає послуги з навчання різних IT-спеціальностей. У їх числі і розробка сайтів. Ви можете увійти на сайт, подивитися всю інформацію про подаються моделях навчання та освітніх програмах.

Ви можете навчатися як в режимі онлайн, так і в реальному житті. Академія має у своєму штаті професійних викладачів, які будуть курирувати ваше навчання на протязі всього курсу.

Udemy

Дуже популярна платформа, яка, до всього іншого, надає можливість навчання веб-розробці. Тут повно курсів по дизайну, верстки, програмування, пошукової оптимізації та іншим наукам, які можуть знадобитися при створенні сайту.

Можна сміливо заявити, що Udemy – один з кращих освітніх ресурсів не тільки в Росії, але і у всьому світі. Компанія працює в кількох країнах, надаючи якісне навчання для всіх бажаючих.

Обов’язково перейдіть на сайт і ознайомтесь з широким спектром різних курсів.

Computer Science Center

Завершуємо ми центром сучасної інформатики, програмування та аналізу даних. Саме таку назву носить ця онлайн-школа, яка раніше працювала тільки в режимі офлайн. Подібно академічним навчальним закладам всі освітні програми викладалися в очній формі. Нещодавно, на щастя багатьох, у CSC з’явилася можливість навчання через інтернет.

В центрі є багато різних напрямків, в тому числі і шуканий нами веб. На сайті ви можете побачити всю необхідну інформацію, а також відгуки учнів.

Висновок

Потрібні курси, чи будуть вони корисні чи це все пуста трата часу? Кожен повинен сам відповісти на ці питання, тому що рівень інформації з обох сторін може разюче відрізнятися.

Наприклад, досвідченому верстальщику немає сенсу йти в Академію Верстки, бо там дають тільки базові знання. У той же час новачок зможе отримати всю необхідну базу для швидкого старту в кар’єрі фрілансера або штатного співробітника.

Окремої уваги заслуговують курси, де після проходження видаються сертифікати. Якщо ви йдете на ринок праці, то такі сертифікати можуть сильно підвищити ваші шанси на проходження співбесід. Якщо ні – то можна просто хвалитися перед друзями і знайомими.

А якщо ви – вебмастер і хочете отримати об’єднані знання про створенні та веденні свого блогу, то курси можуть вам в цьому допомогти. Зараз дуже складно знайти корисну та актуальну інформацію про створенні та просуванні сайтів.

Пошукові системи постійно розвиваються, тому не кожен новачок зможе працювати в такому темпі. Курси допоможуть вам визначити вірний вектор розвитку своїх навичок, ви не витратите час даремно, як при самостійному навчанні.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.