Кращі платформи для створення і проведення онлайн-навчання

Поширити

Доброго часу доби, дорогі читачі блогу iklife.ru.

У цій статті я розповім вам про кращі платформи для онлайн-навчання. За допомогою них ви зможете заробляти на розміщенні навчальних занять. Якщо ви добре вмієте шити, писати статті, програмувати, створювати сайти, то цей скілл можна легко монетизувати.

Найпростіший і одночасно прибутковий спосіб – інфобізнес. На платформах, про які сьогодні піде мова, ви зможете оформити власний інформаційний курс для подальшого просування. На деяких проектах для цього передбачені окремі інструменти. Загалом, про них сьогодні і піде мова. Давайте починати!

Зміст

  • Потрібні інфобізнесменам окремі сервіси
  • JustClick
  • GetCourse
  • Emdesell
  • InnovationBro
  • Memberlux
  • Висновок

Потрібні інфобізнесменам окремі сервіси

У початківців або навіть досвідчених бізнесменів, які займаються продажем навчальних матеріалів, може виникнути питання: “А чи треба воно мені?” Навіщо платити відсотки комусь там, якщо можна брати всі 100 % собі. Але тут є безліч нюансів, які необхідно обов’язково враховувати.

Кожен вирішує самостійно, чи треба воно йому чи ні. Хтось просуває свої матеріали виключно через соціальні мережі, рекламу і власні медіаресурси.

Інші ж впадають в стан стагнації. Вони вже готові розробити власний курс і начебто почали, але постає питання просування. Та й начебто ніхто не оцінить, навіщо тоді витрачати час?

Сервіси і платформи як раз-таки дозволяють інфобізнесменам знаходити власну цільову аудиторію. Людина дійсно може розбиратися у своєму ремеслі, але от коли справа доходить до реклами власного продукту, виникають труднощі. Ці труднощі не повинні вставати на шляху до успіху.

Саме тому я вважаю, що інфобізнес потребує сервісах, які допоможуть йому просунутися. Так, на перших порах ви можете витрачати трохи більше на оплату тарифів. Але зате ви зможете швидше вийти на бажаний оборот, тоді прибуток буде окупити всі витрати на ці самі платформи або рекламу.

Тобто за фактом, оплачуючи тариф у такому сервісі, ви інвестуєте у власний продукт. Платформа допоможе вам просунути ваш курс, а в деяких випадках вона стане вашим основним інструментом.

У будь-якому випадку вирішувати вам. Ви дійсно можете просувати свій інформаційний курс так, як вам хочеться. Однак якщо звертати увагу на досвід інших людей, то на початкових етапах подібні платформи можуть дуже сильно виручати. Інакше ви ризикуєте потрапити в ситуацію, коли ви начебто щось робите, намагаєтеся, а цього, на жаль, ніхто не бачить.

Тепер я розповім про декілька цікавих проектах, які, на мою думку, заслуговують вашої уваги.

JustClick

Це величезний портал з безліччю цікавих інструментів і функцій. По суті, це платформа для ведення онлайн-бізнесу. Тут можна просувати свій продукт, аналізувати аудиторію, створювати власні поштові розсилки, проводити тестування, налаштовувати рекламні кампанії, створювати партнерську програму для власних інформаційних продуктів і багато іншого.

JustClick допомагає інфобізнесменам зі всього світу заробляти на продажу власних онлайн-курсів. Для цього тут є різнопланові інструменти. Особливо варто виділити кабінет учня. Ви зможете взаємодіяти з учнями прямо всередині сервісу. Це досить цікава функція, враховуючи, що далеко не кожна платформа надає подібні можливості.

Варто ще відзначити конструктор сайтів. Вам не доведеться розбиратися в складнощах створення лендингов на WordPress або вдаватися до використання якогось іншого онлайн-конструктора.

Зареєструватися в JustClick

Усе доступно прямо тут і зараз. Досить просто вибрати шаблон, з допомогою візуального редактора розкидати елементи сайту і налаштувати текст. Тут же можна буде додати форму заявок або ще щось, що допоможе вам агітувати користувачів на покупку вашого онлайн-курсу.

Ще більше розкрутити свій продукт допоможе сервіс розсилок. З його допомогою можна розсилати рекламні листи по базах, які дуже просто завантажити з файлу. Ви можете працювати як зі стандартними email-розсилками, так і з SMS.

Окремої уваги заслуговує власна платформа для проведення уроків. Ви можете створити покроковий курс, який буде працювати в напівавтоматичному режимі. Вам або вашим менеджерам залишиться тільки стежити за подіями. У той час як сама платформа буде автоматично видавати доступ всім, хто його оплатив.

Також вона може автоматично перевіряти домашні завдання, надавати доступ до наступних уроків після успішного проходження попередніх і т. д.

За допомогою спеціальних інструментів ви зможете реалізувати партнерську програму для власних инфокурсов. Люди будуть просувати ваш продукт за певний відсоток. Як показує практика, такий підхід дає дуже навіть непоганий результат. Особливо якщо сам відсоток і ціна курсу відповідають певному рівню.

За тарифами на JustClick все відносно непогано. Підприємці-початківці зможуть використовувати майже весь функціонал сервісу всього за 1 000 карбованців на місяць. Плюс новачки ще платять 5 % самому JustClick. На початкових етапах це не так вже й страшно. Особливо якщо враховувати, що сама платформа буде допомагати в просуванні і продажу ваших продуктів.

Загалом, сервіс безумовно заслуговує вашої уваги. Він є лідером серед аналогічних проектів, тому я поставив його на перше місце. Якщо б ви запитали саме моя думка, то я б зупинив свій вибір на ньому.

До речі, зовсім недавно я розповідав про сервіси поштових розсилок, де JustClick також на перших місцях. Ще ви можете прочитати статтю про партнерську програму JustClick. У ній докладно описано принцип роботи і просування освітніх курсів через цю платформу.

GetCourse

Платформа для проведення онлайн-навчання і продажу власних інформаційних курсів. Вона відмінно підходить для бізнес-тренерів, викладачів, інфобізнесменов, коучів. Як і в попередньому випадку ви можете дуже непогано організувати навчальний процес. Для цього тут є всі необхідні інструменти.

За допомогою вбудованого функціоналу ви зможете проводити вебінари, інтегрувати їх на будь-які зовнішні ресурси і отримувати максимальну віддачу від аудиторії. З допомогою власної CMS ви зможете створити продає лендінгем для просування власних послуг. Також ви можете вести блог на базі цієї платформи і залучати аудиторію через нативну рекламу.

Зареєструватися в GetCourse

Партнерська програма дозволить вам просувати навчальні матеріали ще ефективніше. Ваші партнери будуть поширювати продукт, і ви будете отримувати підвищені продажу, віддаючи їм невеликий відсоток. Весь процес автоматизований разом з прийомом платежів від покупців.

GetCourse підтримує всі сучасні платіжні сервіси: Яндекс.Каса, Яндекс.Гроші, PayPal, Qiwi та інші.

Також для контролю продажів тут є власна CRM-система. Вона дозволить відслідковувати статистику, створювати воронки продажів, офферы і т. д.

Не обійшлося і без вбудованого сервісу розсилок, який дозволить вам відправляти продають листи по базах. Функціонал дозволяє максимально налагодити цей процес, налаштувати сегменти і параметри.

За цінами тут все стандартно. Хоча є тарифи, які підійдуть тільки великим компаніям. Передбачені знижки при оплаті за 3 місяці (до 30 %) та за рік (до 50 %).

Також ви можете оплачувати окремо сховище файлів. Для цього тут є власна лінійка тарифів.

Загалом, непоганий сервіс, який підійде як для новачків, так і для більш серйозних підприємців. Тут є все для забезпечення хорошого рівня продажів і контролю. За цінами теж все непогано. Є тарифні плани під всі категорії користувачів.

Emdesell

Багатофункціональний майданчик для створення освітніх програм і онлайн-курсів. Сервіс має досить простий інтерфейс російською мовою, велика кількість інструментів, функції для відстеження статистики, автоматичні поштові розсилки і багато іншого.

У вас є можливість кастомизировать власну школу допомогою вбудованих інструментів. З їх допомогою ви зможете стилізувати сторінку своєї онлайн-школи так, як вам подобається.

Зареєструватися в Emdesell

Разом з цим тут є опції для активного просування ваших інформаційних продуктів, множинна система платежів, зручна система доступу, яку можна зробити багаторівневою, функціонал для розміщення і перевірки домашніх завдань і навіть захист від піратства.

Остання функція покликана захищати ваш контент поширення через сумнівні джерела, складчини та інші ресурси, які викладають крадену інформацію.

Як і в JustClick, тут є власна партнерська програма. Вона допоможе вам просунути свої курси через партнерів, останні будуть отримувати відсоток з кожного продажу. Як я і говорив вище, цей спосіб є одним з найбільш ефективних. Люди будуть зацікавлені в якісній реклами вашого продукту, особливо якщо він має гідну ціну і відсоток.

За тарифами тут все просто і стандартно. Є три плани: старт, бізнес і експерт. Кожен має свої функції і особливості.

Функціонал платформи доступний на всіх тарифах, відрізняються вони тільки кількістю курсів, які можна просувати. Також на стартовому тариф можна використовувати тільки піддомен сервісу. Починаючи з тарифного плану “Бізнес” ви можете підключати власний домен.

Загалом, це непоганий сервіс для створення власної онлайн-школи. Тут є всі необхідні інструменти, можливість працювати з платіжними системами, засоби автоматизації і рекламний кабінет. Платформа може скласти конкуренцію JustClick, тому якщо вам по душі саме Emdesell, то сміливо вибирайте його.

InnovationBro

Сервіс від відомого інфобізнесмена Олександра Борисова. Це не просто сервіс, а ціла система, яка допомагає організувати власну дистанційну онлайн-школу. Ви зможете налаштувати власну площадку для поширення своїх навчальних програм. Вам не доведеться постійно оплачувати тариф або залежати від розробника. Ви просто купуєте систему один раз і користуєтеся їй скільки душі завгодно.

Варто розуміти, що ця онлайн-система буде дійсно повністю вашою. Ви купуєте софт, вам висилаються файли, за гайдів ви встановлюєте їх на хостинг. За запевненням розробників встановити систему можна за 20 – 30 хвилин. Після цього вам буде потрібно налаштувати її – підключити домен, встановити логотип і інтегрувати платіжні системи.

Купити InnovationBro

InnovationBro може працювати з Яндекс.Грошима, банківськими картами, Robokassa, E-AutoPay та іншими сервісами електронної комерції. Видеогайды з підключення та налаштування платіжних систем також є. Ви отримаєте відразу після купівлі.

Відмінною рисою цієї системи є можливість кастомизировать особисті кабінети користувачів. Тобто ви можете самостійно налаштовувати їх робочі зони, вибираючи не тільки уроки, до яких у кожного окремого учня буде доступ, але і зовнішній вигляд.

Сама платформа володіє широкими можливостями по роботі з навчальними курсами. Ви можете створювати домашні завдання, приймати їх і ставити оцінку. Також у спеціальній формі ви зможете приймати питання від учнів і своєчасно на них відповідати.

Не обійшлося і без вбудованого сервісу розсилок, на якому ви зможете складати цілі серії листів і відправляти їх по таймеру користувачам з певним рівнем доступу. Можна створювати цілі правила розсилки, які будуть успішно працювати в напівавтоматичному режимі.

Система коштує 49 990 рублів. Автори гарантують повернення всієї суми в разі, якщо цей софт не підійде вам.

Memberlux

Багатофункціональний плагін, який працює на базі WordPress і дозволяє реалізувати універсальну онлайн-школи з широкими можливостями. Це платне розширення, яке доведеться викуповувати за окремим тарифом. Але воно дійсно коштує своїх грошей, тому як багато инфобизнесмены серед усіх подібних онлайн-платформ вибрали саме Memberlux.

Сам плагін представлений у вигляді конструктора, який легко встановлюється через панель управління. При цьому в адмінці з’являється цілий окремий розділ, який присвячений функціоналу цього модуля.

Спробувати Memberlux 7 днів безкоштовно

З допомогою цього чудового рішення ви зможете систематизувати весь процес навчання на платформі, створити уроки, виписати окремі домашні завдання і перевірити їх. Самі уроки можна зробити покроковими, кожен користувач буде поетапно проходити весь курс, отримуючи доступ до наступних занять тільки після проходження попередніх та успішного виконання домашніх завдань.

Тут же є інструменти автоматизації. З їх допомогою ви зможете налагодити рутинні процеси, налаштувати автоматичну оплату та видачу спеціальних ключів, з якими учні зможуть активувати свої акаунти, щоб приступити до вивчення курсу. Також ви зможете користуватися автоматичною поштовою розсилкою. З її допомогою можна розсилати листи з певним сегментам і збільшувати тим самим продажу курсу.

Окремо варто виділити повністю адаптивний дизайн. Учні зможуть переглядати і виконувати завдання як з широкоформатного моноблока, так і з мобільного телефону.

За цінами тут все досить непогано. При першому відвідуванні сайту ви можете отримати непогану знижку на модуль. Вона активна протягом 10 днів, після цього доведеться викуповувати плагін за повну ціну.

Також тут діє гарантія 30 днів. Це означає, що ви зможете повернути гроші за цей товар у разі, якщо він з якихось причин вам не сподобається або не підійде.

Memberlux – чудова платформа для створення власних навчальних тренінгів. Для цього тут є дуже багато різних функцій, власний розділ в адмінці, можливість інтеграції з іншими популярними системами і багато іншого.

Цей модуль коштує своїх грошей, тому якщо ви любите WordPress і хочете заробляти на продажі навчальних програм, то рекомендую придивитися саме до цього варіанту. За невеликі гроші ви отримуєте цілу систему, за допомогою якої можна систематизувати і автоматизувати весь процес роботи своїй онлайн-школи.

Висновок

Я виділив всього 5 платформ для створення онлайн-школи. Саме вони, на мою думку, є найбільш придатними, кращими в своєму роді і перевіреними часом і іншими користувачами. У всіх перерахованих сервісів є величезна фанбаза, відгуки можна почитати прямо на їх офіційних сайтах.

Всі ці майданчики допоможуть вам ефективніше продавати власний продукт. За допомогою численних інструментів ви зможете просувати курс через різні джерела, відстежувати статистику і швидко виправляти помилки в разі їх виникнення.

За допомогою партнерської програми ви зможете вивести свої продажі на новий рівень. Тільки уявіть, що сотні користувачів будуть всіма силами просувати ваш продукт через свої джерела. Природно, вони будуть робити це не за спасибі, але зате ваша загальна прибуток значно збільшиться.

Велика частина описаних сервісів дозволяє зробити це. Ну а якщо ви хочете подивитися, як все це працює в дії, то я рекомендую відвідати нашу базу знань. Вона реалізована на платформі Memberlux та інтегрована з JustClick. Ви можете просувати матеріали з цієї бази знань, отримуючи непоганий відсоток з продажів.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.