Памаграм (pmgrm.com) – відгуки і повна інструкція по правильній роботі з сервісом накрутки і просування в Instagram

Поширити

Вітаю, друзі! З вами сьогодні Василь Млинців і в цій статті ми поговоримо про те самому сервісі Pamagram, який викликав дуже бурхливу активність, коли я порекомендував його в статті “Як накрутити передплатників в Instagram”.

Я отримав купу коментарів і відгуків про роботу Памаграм. Багато хто не розібралися, як його правильно налаштувати і працювати з ним. З-за цього стали з’являтися негативні відгуки, що сервіс не працює і гроші були витрачені даремно.

Промокод зі знижкою 10 %

instastar

Ми використовуємо його з 2013 року на десятках своїх і клієнтських акаунтах, з того моменту, як тільки він з’явився на світ, і у нас практично не виникало проблем, крім кількох випадків, коли Instagram змінював алгоритми і розробникам сервісу потрібен час, щоб підлаштуватися під них і відновити роботу.

Тому сьогодні ми розберемо докладно всі проблеми, які можуть виникнути у вас у момент запуску (читайте уважно!) і як правильно його налаштувати і використовувати.

Зміст

 • Як працює сервіс
 • Реєстрація та додавання облікового запису
 • Тарифи та вартість
 • Налаштування
  • Профіль
  • Налаштування
  • Фільтр
  • Джерела
   • Хештегі
   • Акаунти
   • Місця (геолокації)
  • Історія
  • Діагностика
  • Звіт про просування
 • Мобільна версія
 • Рекомендації та можливі проблеми
  • Скидання пароля
  • Нічого не відбувається (сервіс не працює)
  • Блокування дій
 • Слідкуйте за новинами сервісу
 • Аналоги
 • Висновок

Якщо в процесі прочитання цієї інструкції та налаштування свого аккаунта у вас будуть виникати додаткові питання, то відразу пишіть їх в коментарях нижче, я на них відповім.

Почнемо з того, як працює система.

Створюйте популярний контент, залучайте цільових передплатників і конвертуйте їх у покупців. Детальніше про курс

Як працює сервіс

Памаграм – це хмарний сервіс, який дозволяє автоматизувати процес активності в Инстаграме. Якщо говорити простими словами, то він за нас буде ставити лайки, коментувати, підписуватися на користувачів і відписуватися, допоможе розкручувати ваш профіль.

По іншому він називається сервісом массфолловинга або масслайкинга. Массфолловинг – це масова підписка на користувачів за певними параметрами.

Суть полягає в тому, що людина, щодо аккаунта якого вчиняється діяння (лайк, передплата, коментар), звертає на це увагу, вивчає наш профіль і, як правило, відповідає здійснює взаємну дію.

Ефективність залежить від якості вашого профілю і збігу інтересів. Я кажу про те, що якщо людина бачить, що на нього підписався користувач з ніком “lolkek” і аватарки якоїсь тварини, то він навряд чи зверне на нього увагу і відповість взаємністю.

Для того, щоб потрапити в тих людей (цільову аудиторію), яким буде максимально цікавий ваш профіль, у програмі існує ряд параметрів, які визначають, за якими облікових записів і фотографій будуть вчинятися дії. Про налаштуваннях розповім пізніше.

Найбільше мені подобається те, що завдяки такій системі, ти отримуєш тільки живих передплатників, які зацікавилися твоїм акаунтом. І все це працює автоматично, потрібно тільки один раз налаштувати.

Реєстрація та додавання облікового запису

Для початку роботи потрібно зареєструватися. Звертаю вашу увагу, що потрібно спочатку створити особистий кабінет на Pamagram, а потім додати в нього акаунт Instagram.

У реєстрації немає нічого складного, для цього перейдіть на офіційний сайт — pmgrm.com натискаєте в правому верхньому куті кнопку “Реєстрація”. Вказуєте адресу своєї електронної пошти і придумуєте пароль.

Тепер, коли ви увійшли в особистий кабінет на Памаграм, необхідно додати Instagram-аккаунт, який збираєтеся просувати, і оплатити роботу сервісу.

Увага! Ви можете додати кілька Instagram-акаунтів в особистий кабінет на Pamagram, але для просування кожен оплачується окремо, за тарифом.

Список всіх доданих профілів знаходиться у вкладці “Менеджер облікових записів” в лівому меню сайту.

Тут також ви побачите основну статистику роботи сайту за розкручується профілем і швидкі посилання для налаштування.

Щоб видалити, натискаєте на кнопку “Видалити обліковий запис”.

У разі припинення роботи сервісу або видалення одного з акаунтів, ви можете перенести залишок коштів на баланс іншого облікового запису. Для цього скористайтесь кнопкою “Перенесення балансу”.

Тарифи та вартість

Щоб сервіс почав працювати, поповнюємо баланс. Натискаємо на кнопку “Поповнити”.

Відкривається вікно з тарифами та знижками. Ціни середні. Якщо порівнювати з аналогами, то по якості і зручності роботи явну перевагу.

Вибираєте кількість днів і оплачуєте будь-яким зручним способом. Не забудьте скористатися промокодом “instastar”, який дає 10 % знижки.

Для активації промокода натисніть “Начаклувати знижку”.

Якщо витівка не вдалася”, то спробуйте ще раз або напишіть в коментарях до цієї статті, пошукаємо інший купон.

Переходимо до налаштування.

Налаштування

Вгорі особистого кабінету є меню з усіма налаштуваннями. Почнемо по порядку, порядок починається справа наліво.

Профіль

Цю вкладку ми вже вивчили. Тут знаходяться дані профілю і індикатор роботи програми. Завжди повинен бути статус “Працює”.

Статус “Не працює” або “Не підтверджено” показується в 2 випадках:

 1. Закінчилися кошти.
 2. Немає доступу до Instagram-профілю (скинувся пароль).

Тому, якщо ви змінили пароль в Instagram, то не забувайте змінити його і тут. Інакше у Памаграм не буде доступу і він перестане працювати.

Налаштування

Тут можна включити і вимкнути всі активності:

 • Лайки. Проставлення лайків на фото і відео.
 • Коментарі. Написання коментарів, шаблони яких ви поставите нижче в налаштуваннях.
 • Підписки. Підписка на користувачів.
 • Відписки. Відписка від тих, на кого ви підписані.

Якщо ви хочете, щоб сервіс тільки ставив лайки, то перетягуєте повзунок вправо. Ми зазвичай користуємося трьома діями, які на скріншоті відображені як включені.

Коментарі, що не використовуємо, тому що вони часто бувають не до місця, користувачі скаржаться на них і відзначають як спам.

Якщо хочете використовувати коментування, то нижче ви можете вказати свої коментарі, які бот буде писати за вас. За замовчуванням стоїть стандартна добірка коментів.

Також тут налаштовується розклад активності. Воно потрібно, щоб вказати певні години, у які будуть вчинятися дії. Це необхідно, якщо ви хочете, щоб сервіс здійснював максимум дій в певний час.

Як ви знаєте, Instagram має добові ліміти на всі дії:

 • 1 000 лайків,
 • 1 000 передплат,
 • 1 000 відписок,
 • 250 коментарів.

Більше цієї кількості дій на добу здійснити неможливо навіть вручну. Тому їх можна розподілити на самий пік активності вашої аудиторії, щоб вони вас точно помітили.

Фільтр

Дана настройка допомагає відфільтрувати джерела, з яких здійснюються активності. Більшість параметрів спрямоване на те, щоб програма не працювала з мертвими користувачами, які не заходять в Instagram.

Основні налаштування

Поруч з кожним параметром є знак питання, навівши на нього мишкою, ви дізнаєтеся, для чого він потрібен. Якщо потрібно, я можу розписати про кожен пункт окремо.

Чорний список користувачів

PMGRM не стане чинити дії (лайкати, коментувати і підписуватися) на публікації доданих в НС користувачів.

Стоп-слова

Для того, щоб виключити явні рекламні профілі, виберіть стоп-слова. Якщо Памаграм побачить в описі фото одне з цих слів, то відфільтрує його і не стане використовувати.

Вказуйте свій набір слів або завантажте стандартний варіант, як показано на скріншоті.

Джерела

Ми дісталися до самої важливої налаштування. У вкладці “Джерела” вказуються ті самі параметри, за якими PMGRM буде шукати профілі, пости з фотографіями і відео для роботи.

Хештегі

Пошук по хэштегам означає те, що сервіс буде лайкати, коментувати і підписуватися тільки по тих фото або відео, в описі яких є зазначений у цій настройці хештег.

Я рекомендую шукати унікальні хештегі, які використовують тільки ваша цільова аудиторія і не використовувати найбільш популярні. Чим популярніший тег, тим більше на ньому спаму і сміття.

Після додавання хэштегов Памаграм буде обробляти їх, обробка та пошук може зайняти кілька годин або навіть діб. Тому не панікуйте, що нічого відразу не відображається. Потрібно час, щоб відфільтрувати дані відповідно до ваших налаштувань.

Акаунти

PMGRM буде лайкати і підписуватися на передплатників того облікового запису, який ви додасте сюди.

На мій погляд, це самий ефективний спосіб знайти людей зі спільними інтересами.

Місця (геолокації)

Програма буде вчиняти дії лише щодо тих постів, у яких є певна геолокація.

Якщо у пошуку відразу писати місце, то працює не дуже. Краще всього брати з Инстаграма посилання на фото з потрібною геоміткою і вставляти її сюди. Тоді він знаходить місце правильно.

Рекомендую для початку додати пару хэштегов, акаунтів або місць. Щоб сервіс швидше їх обробив і запустив в роботу. Коли активність почнеться, додасте інші.

Історія

В історії ви знайдете результати роботи Памаграм і побачите профілі людей, за якими здійснювалися дії.

Щоб переглянути підсумкові цифри за всі дні, натисніть кнопку “Історія дій”.

Верхнє меню налаштувань ми розглянули. Зліва є ще одне меню з діагностикою і звітами.

Діагностика

У даній вкладці Памаграм відображає можливі проблеми та рекомендації щодо покращення пошуку джерел.

Проблеми з поганими тегами я зазвичай ігнорую, так як вибираю тільки цільові, з невеликою популярністю, а система вважає їх неякісними.

Нижче є детальніша таблиця за всіма джерелами і роботі фільтрів.

Зверніть увагу, що вгорі є перемикачі.

Звіт про просування

У звіті ви знайдете графіки зростання передплатників і підписок. Вони формуються протягом 7 днів.

Мобільна версія

У PMGRM немає окремого додатка, але є відмінна мобільна версія сайту через звичайний браузер, якій так само легко користуватися.

Верхнє меню налаштувань з десктопного сайту на мобільному знаходиться знизу.

Рекомендації та можливі проблеми

Давайте поговоримо про ті проблеми, які можуть у вас виникнути, особливо при запуску. Справа в тому, що Instagram має алгоритми для захисту від злому і коли ви підключаєте розкрутку, він зауважує підозрілу різку активність і автоматично блокує дії, вирішивши, що акаунт зламали і використовують зловмисники.

Наприклад, він може заблокувати можливість ставити лайки на 24 години.

Також не рекомендується використовувати молоді акаунти, яким менше місяця, спрацює алгоритм, що захищає від спаму, і можуть заблокувати зовсім. Дані рекомендації стосуються не тільки Памаграм, але і інших сервісів массфолловинга.

Скидання пароля

Є ймовірність, що при старті ви зіткнетеся зі скиданням пароля. Знову ж таки, з-за алгоритмів безпеки. Коли PMGRM починає вчиняти дії, він авторизується у вашому акаунті на своїх серверах з іншим IP-адресою.

З’являється ось таке повідомлення. Може вилазити не один раз протягом кількох діб. Необхідно завжди натискати “Це я”.

Ця проблема називається “Кругова авторизація”, для її вирішення Памаграм випустив спеціальний додаток на Android і iOS. Встановіть додаток з магазину і пройдіть процес ідентифікації.

Нічого не відбувається (сервіс не працює)

Я вже говорив, що після того, як ви налаштуєте, необхідно почекати, поки сервіс спарсит дані по вашим джерел і фільтрів.

Він не почне працювати моментально, як тільки ви додасте якийсь хештег або аккаунт. Потрібно чекати протягом декількох годин або навіть діб.

Блокування дій

Про блокування я теж вже розповів. В процесі просування іноді все одно відбуваються блокування активностей. Нічого страшного в цьому немає.

Слідкуйте за новинами сервісу

Щоб бути в курсі всіх змін, підпишіться на новинні канали. Я підписаний на їх Telegram-канал.

Аналоги

Існують і аналогічні сервіси. Але для роботи можна використовувати тільки один сервіс массфолловинга, з-за обмежень по активності.

 1. Instaplus
 2. Zengram

Якщо вам потрібно кількість, а не якість, то можете скористатися накрутками. У них можна накручувати передплатників і лайки безкоштовно, заробляючи спочатку бали, але в основному це неживі даремні боти.

 1. Bosslike
 2. Likemania
 3. VKtarget

Висновок

З того моменту, як ми почали використовувати Pamagram, він дуже сильно еволюціонував і покращився. Повністю змінився дизайн, функціонал, додалися нові фільтри та інструменти, аналітика і так далі.

Це говорить про те, що розробники постійно працюють над ним і вдосконалюють. Єдиний мінус – це техпідтримка. Я ніколи не звертався в підтримку, але, читаючи ваші відгуки в коментарях та на форумі, бачу, що вона працює не так, як хотілося б.

Якщо у вас залишилися ще якісь питання по налаштуванню і роботі з сервісом Pmgrm.com, то задавайте їх у коментарях нижче, будемо розбиратися.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.