Реєстрація Qiwi Гаманця: інструкція для новачків

Поширити

Привіт!

Реєстрація Qiwi Гаманця займає не більше 5 хвилин. Вона необхідна, якщо ви захочете скористатися цією платіжною системою. Сам процес дуже простий, але знаходяться люди, які відчувають труднощі при створенні облікового запису на цьому сервісі. Саме для них я уявляю сьогоднішній матеріал.

Зміст

 • Що таке Qiwi
 • Як створити Qiwi Гаманець
  • Через комп’ютер
  • Через телефон
  • Через термінал
  • Через салон зв’язку
 • Висновок

Що таке Qiwi

Це міжнародний платіжний сервіс, який допомагає розплачуватися через інтернет. Простіше кажучи, це сервіс електронної комерції, його легко можна використовувати в самих різних областях: купувати ігри у Steam, оплачувати податки або комунальні послуги, переводити гроші на банківські картки, розплачуватися в інтернет-магазинах і т. д.

Напевно ви могли помітити, що в багатьох громадських місцях є платіжні термінали Qiwi. Вони дозволяють вам робити все те ж саме, тільки за готівковий розрахунок. Точно так само ви зможете оплачувати покупки, переводити гроші на інші гаманці або в інші платіжні системи як Яндекс.Грошей або WebMoney. Загалом, Qiwi дуже популярний в Росії і країнах СНД. Також він користується популярністю і за кордоном. Це говорить про певний рівень і якість цього сервісу.

Якщо вас хвилює питання безпеки і схоронності коштів, то і тут сервіс приємно дивує: гаманець можна захистити за допомогою двофакторної аутентифікації, всі запити і транзакції проходять через захищене з’єднання, ваші конфіденційні дані надійно захищені законом і сучасними технологіями.

Простіше кажучи, Qiwi – це сервіс вищої якості, який використовується по всьому світу мільйонами людей.

Всі сайти, що приймають оплату за допомогою цієї платіжної системи, повинні мати відповідний значок з логотипом компанії. Якщо такий є, то ви можете бути спокійні, можна легко оплатити свою покупку з мінімальною комісією.

Більша частина всіх популярних платформ, інтернет-магазинів, сервісів працює з Qiwi. Якщо ж пряма робота з системою не передбачена, тобто відмінний і в той же час простий вихід – створити віртуальну банківську карту, яка буде мати власний номер і код.

Баланс віртуальної банківської картки буде прив’язаний до вашого балансу Qiwi. Тобто на тих сайтах, де немає можливості працювати з Qiwi, ви можете просто ввести дані від віртуальної банківської карти. Транзакція успішно пройде, гроші будуть списані, а покупка буде завершена. Досить зручна функція, якою може похвалитися далеко не кожен платіжний сервіс.

Щоб скористатися цією фішкою, сайт, де ви робите покупку, повинен приймати платежі з карт Visa або MasterCard. Саме такі варіанти будуть у вас при створенні віртуальної банківської карти.

З недавніх пір Qiwi почав втрачати свою популярність, зважаючи чого керівництво компанії вирішило піти на рішучі заходи – ввести модний кэшбэк. Тепер користувачі можуть отримувати до 4 % з покупок у популярних інтернет-магазинах. На деяких сайтах кэшбэк може досягати 25 %. Більш детально про кэшбэке ви можете прочитати на спеціальній сторінці – bonus.qiwi.com. Там же зазначені і магазини з відсотками по поверненню коштів.

Я рекомендую встановити розширення для браузера. Воно буде в реальному часі показувати вам активний кэшбэк на різних сайтах. Тобто навіть якщо ви забудете про це, то розширення “вискочить” в правому верхньому кутку і покаже відсоток повернення коштів у разі, якщо ви будете оплачувати покупку за допомогою Qiwi.

Крім комуналки і держпослуг, про які я говорив раніше, ви також можете платити кредити через Qiwi. Для цього необхідно просто поповнити рахунок на потрібну суму. Вам надається поле з номером банківської карти. Туди необхідно ввести цей самий номер, а трохи нижче суму поповнення.

Ви можете оплатити кредит без реєстрації, використовуючи свою банківську карту. Тоді комісія буде складати всього 2 %. Також ви можете скористатися своїм гаманцем, тоді комісія буде 2 % + 50 рублів зверху. Який з них вигідніше для вас, вирішуйте самі. Особисто мені було б зручніше користуватися гаманцем, оплата буде проходити буквально в пару кліків без якихось додаткових проблем.

Поповнити гаманець можна різними способами:

 1. Банківською карткою: комісія не знімається, але тут є обмеження на мінімальну суму – не менше 2 000 рублів за одну транзакцію.
 2. З мобільного: в цьому випадку ви просто поповнюєте гаманець з балансу вашого телефону. Комісія при цьому буде залежати від мобільного оператора.
 3. Через термінали Qiwi: вони розташовані в різних магазинах, переходах, торгових центрах і т. д. Комісії не буде тільки у випадку, коли ви поповнюєте баланс на 501 рубль і вище. Якщо сума поповнення нижче, то комісія буде стандартною – 2 %.
 4. Через інтернет-банк: комісії не буде. Список банків, які працюють з цією платіжною системою можна побачити тут – qiwi.com/replenish/banks.
 5. Через позику: ви можете поповнити рахунок через організації, які надають позики під відсоток. У цьому випадку вам необхідно буде заповнити відповідні форми, підтвердити свою особу і оформити договір. Гроші, як можна здогадатися, доведеться повернути.
 6. Банківським переказом: в цьому випадку ви будете використовувати банківські перекази з усіма нюансами. Сама платіжна система Qiwi не бере комісію, але ось комісія від банку все ще залишається. Враховуйте цей момент при поповненні даними способом.

На офіційному сайті можна почитати про цієї платіжної системи більш докладно.

Як створити Qiwi Гаманець

Раніше я говорив, що сам процес не такий вже і складний. Досить слідувати простим інструкціям. Створити гаманець можна через комп’ютер або мобільний додаток, а також через платіжний термінал або салон зв’язку ” Евросеть/Зв’язковий. Останні варіанти не особливо зручні, але хтось все одно може ними скористатися.

Через комп’ютер

Для початку нам необхідно перейти на офіційний сайт, після чого знайти кнопку “Створити гаманець”.

Їх тут дві, можете клікнути на будь-яку. Система відразу ж перекине на сторінку реєстрації.

Сторінка реєстрації тут являє собою поле для введення номера телефону. Тобто вам потрібно просто ввести свій номер, пройти капчу від Google (поклікати на картинки), після чого натиснути на кнопку “Продовжити”.

Також ви можете увійти через соціальні мережі. Я рекомендую використовувати класичний спосіб реєстрації – через номер телефону.

Після введення номера система запропонує вам придумати пароль. Пароль повинен складатися з 8 символів і більше, мати одну велику латинську літеру і одну велику. Як тільки пароль буде введений, ви можете натиснути кнопку підтвердження.

Все, обліковий запис створено.

Через телефон

Для того щоб створити обліковий запис з телефону, ви повинні завантажити спеціальний додаток. Для Android – з Play Маркету, для iOS – з App Store. Додаток безкоштовне, у деяких випадках воно навіть зручніше, ніж веб-версія.

В якості прикладу я буду використовувати смартфон на Android. Але на Айфонах цей процес майже нічим не відрізняється, тому ця інструкція підійде для власників будь-яких смартфонів.

Отже, для початку нам потрібно перейти в Play Маркет. В пошуковий рядок потрібно ввести назву платіжної системи Qiwi. В результатах відразу з’явиться рядок з офіційним додатком, по якій ми і тапа.

Після цього нам необхідно клацнути по кнопці “Встановити”. Через нетривалий час, файли програми будуть завантажені і тут же з’явиться кнопка “Відкрити”. Тапа на неї, додаток відкриється.

Сам додаток дуже просте, інтерфейс російською мовою в стилі веб-версії. Воно запропонує вам ввести номер мобільного телефону. Якщо ви вже зареєстровані, то далі вам просто вишлють код для підтвердження.

Якщо пристрій, на який ви встановили програму, використовує той же номер, код вставляється автоматично.

Якщо ж ні, то система запропонує вам ввести пароль і ПІН-код, який буде захищати ваші гроші у разі несанкціонованого доступу до пристрою.

Тобто сама реєстрація тут така ж проста. Потрібно ввести свій номер телефону, потім пароль, потім ще ПІН-код, який буде діяти конкретно для цього пристрою. Його необхідно буде вводити при кожному запуску програми.

Через термінал

Спосіб не дуже вдалий, як мені здається, але якщо у вас немає доступу до комп’ютера або смартфону, то ви можете легко завести гаманець через термінал. Для цього його необхідно знайти. Впевнений, праці це не складе. Такі термінали є майже в кожному другому магазині. Далі вам необхідно просто виконати наступні дії:

 1. Натискаємо на “Оплата послуг”.
 2. У списку знаходимо “Qiwi Гаманець” і тапа по ньому.
 3. Система запропонує ввести номер, вводимо його і підтверджуємо свої дії.
 4. Термінал видасть помилку з повідомленням, що гаманця з даним номером не існує.
 5. Поруч буде пункт, що пропонує створити гаманець прямо зараз. Тапа по ньому.
 6. На ваш номер прийде код підтвердження. Його необхідно ввести у відповідне поле в терміналі.
 7. Готово! Гаманець створений, тепер ви можете поповнити його, використовуючи веб-версію або додаток.

Через салон зв’язку

Ще один не самий зручний варіант, якими ви можете скористатися. Вам необхідно знайти найближчий салон зв’язку і відправитися туди. Далі потрібно звернутися з проханням до консультанта. Він зможе зареєструвати Qiwi Гаманця на ваш номер, також він запропонує вам поповнити рахунок. Ця послуга надається безкоштовно, тому вам доведеться віддати салону 50 – 100 рублів.

Співробітник салону просто створить акаунт Qiwi. Він буде діяти за інструкцією, яку я описав вище. Чи варто платити за це 50 – 100 рублів в звичайних умовах? Я думаю, що ні. Але в якихось форс-мажорних ситуаціях це може допомогти.

Висновок

Як бачите, створити Qiwi Гаманець можна різними способами. Сам процес полягає у введенні номера мобільного телефону та подальшого підтвердження. Тобто вам потрібно витратити кілька хвилин на реєстрацію, ніяких проблем з цим виникнути не повинно.

Самий зручний спосіб, на мою думку, – це реєстрація через комп’ютер. Ви просто заходите на офіційний сайт, вводите номер підтверджуєте його через код і все. Гаманець буде готовий до використання.

Ви також можете підтвердити свою особистість, ввівши паспортні дані. Тоді вам відкриється більше можливостей. Ви зможете зберігати більше грошей, переводити великі суми і т. д. Прочитати про це детальніше можна на офіційному сайті.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.