Сервіси автоматичного розпізнавання капчі (антикапчи)

Поширити

Доброго часу доби, пані та панове.

Сервіси автоматичного розпізнавання капчі можуть допомогти в найрізноманітніших ситуаціях. Наприклад, вони значно полегшують роботу програм для збору семантичного ядра – Кей Колектор, СловоЕб і т. д., додатків для перевірки тексту на унікальність і рерайт – AntiPlagiarism.

При великих обсягах того ж тексту або запитів, ви можете зіткнутися з тим, що запит на введення капчі буде вилітати кожні 10 секунд. Не дуже зручно, правда? Антикапча позбавляє вас необхідності вводити ці самі цифри і букви вручну. Це роблять інші люди, які заробляють на їх розгадуванні. Вам потрібно лише оплатити послуги сервісів, які пропонують автовведення капчі.

Зміст

  • Як це працює?
  • Список онлайн-сервісів для розпізнавання капчі
    • RuCaptcha
    • 2Captcha
    • Anti Captcha
  • Інструкція по роботі з сервісами
  • Висновок

Як це працює?

Більша частина програм, яка співпрацює з онлайн-сервісами (Вордстат, Гугл Аналітика тощо), вимагає постійного введення капчі. Таким онлайн-проектів не вигідно, щоб з ними працювали боти, тому вони всіма силами намагаються з цим боротися.

Але як бути простим вебмайстрам, які вирішили зібрати семантику або спарс дані з сервісів аналітики? Робити вручну? Не дуже розумне рішення, тим більше, що зараз повним-повно програм для розшифровки капчі, причому безкоштовних.

Капчу розгадують реальні люди, отримуючи за це винагороду. Вони працюють у спеціальному вікні, скрипт якого перенаправляє капчу з вашої програми прямо до них. При правильному введенні відбувається автозаповнення. Ваше додаток працює без перебоїв і вам більше не треба турбуватися з цього приводу.

Сайти розпізнавання капчі пропонують своїм працівникам фіксовану ставку за капчу. Вам, як клієнтам, потрібно внести певну суму на баланс. Потихеньку вона буде спадати.

Сервіси автоматичного введення не вимагають великих вкладень. 300 – 400 рублів на кілька місяців, а то й півроку, буде цілком достатньо. Але це залежить ще і від кількості використання.

З допомогою спеціальних кодів або даних від аккаунта на такому сайті, ви зможете інтегрувати потрібний додаток з сервісом.

Список онлайн-сервісів для розпізнавання капчі

Якщо ви теж хочете, щоб ваші утиліти працювали в режимі “авто”, то вам потрібно ознайомитися з цим списком. Тут я представлю на ваш суд найбільш популярні сайти, які допоможуть позбутися від потреби вводити капчу вручну.

RuCaptcha

RuCaptcha – популярний проект, який вирішує проблему роботи з багатьма програмами. Ціни тут вище, ніж в інших, на 10 рублів, але зате якість і швидкість роботи цьому відповідає.

Вміє працювати з усіма типами перевірки на робота, тому ви можете не турбуватися, якщо раптом вискочить нова капча від Гугла, де потрібно вибрати якісь дорожні знаки і т. д., користувачі РуКапчи легко з цим впораються за пару хвилин.

В іншому сервіс схожий на інші. Легке API, інтеграція майже з будь-якою програмою і, що найголовніше, – велика кількість виконавців. Багато людей знають, як заробити на капчі у вільний час, допомагаючи тим самим простим користувачам.

2Captcha

Англомовний ресурс, дуже схожий на РуКапчу. Середня ціна за 1 000 разгадываний – полбакса. Виходячи з цього, можна прийти до висновку, що ціни, як на ринку СНД.

2Captcha відмінно працює з Гуглом. Як правило, там англомовні працівники, які спеціалізуються суто на гугловських капчах. З російськими варіантами (від того ж Яндекса) може виникнути проблема. Але, думаю, свій виконавець знайдеться і там.

Anti Captcha

Anti Captcha – сучасний сервіс (колишній Антигейт), який надає послуги з автоматичного розгадування символів. Проект відрізняється максимально спрощеним API, великою кількістю виконавців і низькими цінами.

Порівняльне дешеві розцінки і якісне виконання послуги точно не залишить вас байдужими. Сайт відомий в Рунеті, а тому середній час розгадування символів становить всього 10 – 15 секунд. Тобто вам взагалі майже не доведеться чекати, поки саме вашу капчу розгадають.

Проект придатний для розпізнавання прямо в браузері. Обопільно корисний варіант, який може допомогти заробити новачкам, і в той же час полегшити роботу професіоналам.

Який з сервісів вибрати – вирішуйте самі. Кожен володіє своїми достоїнствами і недоліками. Можна сказати одне: кожен проект працює вже досить тривалий час. Ви можете не турбуватися, що вас обдурять, вкрадуть ваші гроші або зашлють якісь віруси на ПК. Такого точно не буде, однак, цього не скажеш про інших.

Будьте уважні при виборі сервісу антикапчи. У Рунеті повним-повно фейків, які займаються шахрайством. Якщо ви раптом вирішили спробувати більш дешевий невідомий проект, то краще б вам перед використанням перевірити відгуки про нього. Цілком можливо, що це фішинговий ресурс, який займається збором грошей з довірливих користувачів.

Інструкція по роботі з сервісами

Після того, як ви виберете онлайн-сервіс антикапчи, вам потрібно буде його використовувати. Зазвичай в таких сервісах є спеціальні ключі – їх ви отримуєте в своєму обліковому записі, після чого вводьте в спеціальне поле програми. В рамках сьогоднішнього матеріалу я розгляну РуКапчу.

Переходимо в розділ “API вебмайстру”, де бачимо приблизно таку картину.

Тут є поле “captcha KEY” – воно-то нам і треба. Копіюємо цей ключик і йдемо в налаштування антикапчи нашої програми.

Ставимо галочку “Використовувати сервіс антикапчи”, вибираємо сервіс з випадаючого списку і вставляємо ключ. Готово! Тепер наше додаток буде автоматично “розгадувати” капчу за допомогою відповідного сервісу. Більше ніяких дій не потрібно. Тільки своєчасно поповнюйте рахунок на сайті.

Налаштування у всіх цих програмах майже не відрізняються. І у Кей Колекторі, і в СловоЕбе, і в будь-якому іншому додатку все буде виглядати приблизно так, як я описав.

Висновок

Тепер ви знаєте, як обійти введення символів і різні перевірки “Ви не робот?” за допомогою онлайн-сервісів. Зручна практика і проста реалізація. Ви можете назавжди прибрати капчу зі свого життя, лише зрідка поповнюючи баланс. Як правило, на такі проекти йде дуже мало грошей, але зате скільки користі.

У тому ж Кей Колекторі ця капча може дуже часто вилітати, заважаючи вам виконувати свою роботу. А так, підключили програму до сервісу, запустили збір семантичного ядра і можна зайнятися своїми справами. Те ж стосується і інших утиліт, які потребують постійного введення символів.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.