Що таке массфолловинг, масслайкинг і масслукинг у соціальних мережах: як їх правильно використовувати для просування і огляд ТОП-5 сервісів

Поширити

Привіт, хлопці! З вами знову я, Василь Млинців, і сьогодні ми розберемо, що таке массфолловинг і масслайкинг в соціальних мережах і як їх правильно використовувати, щоб розкрутити свій аккаунт. Розповім про ТОП-5 сервісів для массфолловинга в Instagram і про те, як підготувати свій профіль перед просуванням.

Зміст

 • Що це і як працює?
 • Від чого залежить результат?
  • Налаштування параметрів у сервісі
  • Оформлення профілю
 • Це потрібно знати перед використанням!
 • В яких соц. мережах не працює
 • ТОП-5 сервісів
  • Памаграм
  • ИнстаПлюс
  • Зенграм
  • Джетинста
  • Тулиграм
 • Підводимо підсумки

Що це і як працює?

Массфолловинг (від англ. mass following, що означає “слідувати за натовпом”) – це масова підписка на користувачів, з метою отримання уваги до свого аккаунту. У Рунеті массфолловингом прийнято називати одну з найпоширеніших технологій для залучення передплатників в Instagram, Twitter, ВКонтакте і Фейсбук.

Фолловер (від англ. follower, значить: читач, читач, послідовник) – це, якщо говорити простими словами, людина, який підписаний на оновлення вашого облікового запису в соціальній мережі.

Суть технології полягає в тому, щоб людина, на якого ви підписалися, побачив ваш аккаунт, зацікавився ним і підписався взаємно (додав у друзі). Її можна ефективно використовувати для просування своїх товарів і послуг, залучаючи тільки живих і активних передплатників.

Масслайкинг – це теж саме, тільки замість передплат, ставляться лайки.

Здійснювати масові підписки і лайки можна вручну, але частіше всього використовують спеціальні сервіси, які з допомогою скриптів виконують ті ж дії автоматично.

Масслукинг – накрутка переглядів історій.

Від чого залежить результат?

Підключення профілю до програми массфолловинга не гарантує хороший результат, так як він залежить від двох складових.

Створюйте популярний контент, залучайте цільових передплатників і конвертуйте їх у покупців. Детальніше про курс

Налаштування параметрів у сервісі

Щоб бот (скрипт) програми почав вчиняти дії, вам необхідно задати параметри, за якими він буде шукати пости і користувачів. Зазвичай це:

 1. Хештегі.
 2. Передплатники конкретного користувача.
 3. Геолокація.

Важливо, щоб цільова аудиторія, яка використовує хештегі, ставить геометки і підписується на якогось користувача, максимально збігалася з інтересами вашого профілю.

Приміром, у Инстаграме дуже ефективно массфолловить по передплатникам акаунта вашого конкурента. Раз люди стежать за ним, то їм з великою ймовірністю буде цікавий ваш профіль.

Оформлення профілю

Друга складова хорошого результату – оформлення профілю. Те, що буде основною причиною, по якій на вас підпишуться взаємно.

Процес масових підписок лише інструмент, щоб ваш аккаунт помітили. Решта залежить від оформлення та якості контенту на сторінці.

Тому перед тим, як користуватися цією технологією, зробіть красиве оформлення і залийте хороший контент.

Вам допоможуть наші інструкції:

 1. Як оформити профіль в Instagram?
 2. Як оформити сторінку ВКонтакте?
 3. Як оформити профіль у Фейсбук?

Це потрібно знати перед використанням!

Як ви, гадаю, розумієте, соціальні мережі борються з будь-якими неприродними способами просування, накруткою, спамом, небажаним контентом, спробами злому, в результаті чого впроваджують спеціальні алгоритми захисту.

Наприклад, один з таких алгоритмів в Instagram відстежує різке підвищення активності. Якщо на вашому акаунті почали різко зростати підписки або відписки, то алгоритм бачить це і на якийсь час блокує можливість вчиняти дії.

Також в Інсте не рекомендується включати массфолловинг на молодих видавців, яким менше місяця. Їх можуть забанити назавжди з причини того, що багато створюють десятки акков, починають спамити, підключати массфолловинг, нав’язувати свої товари. Все відстежується, і часто з-за цього блокують нові профілі, які не отримали репутації в очах Instagram.

Потрібно розуміти, що є нюанси при використанні массфолловинга і масслайкинга в кожній соц. мережі. Будьте обережні і дійте розумно. Головне – не порушуйте основні загальноприйняті правила і все буде в порядку.

Ми користуємося цією технологією для просування своїх і клієнтських сторінок вже більше 3 років. Все ростуть і нікого не блокували.

В яких соц. мережах не працює

Я не стикався з массфолловингом в соц. мережах, крім Инстаграма.

ВКонтакте часто блокують, і при масовому додавання в друзі вилазить капча. В Фейсбуці та Однокласниках теж повністю банять.

Де ще? Твіттер, Мій світ? Та кому вони потрібні? Мало хто ними користується і монетизує.

Тому сервіси фолловинга ви знайдете тільки для Instagram. Про найкращих я зараз розповім.

ТОП-5 сервісів

За три з гаком роки ми перепробували десятки подібних сервісів і програм, відібравши 5 кращих.

 1. InstaPlus
 2. Zengram
 3. Tooligram
 4. Pamagram

Аналоги гірше:

 • Do Insta
 • Instalex
 • Instapromo

Тепер давайте докладніше.

Памаграм

Pmgrm.com – хмарний сервіс для автоматизації дій в Instagram. Подобається тим, що можна один раз налаштувати і він буде працювати 24 години на добу. Раз в тиждень тільки перевіряти аналітику і коригувати джерела.

Ціна за місяць: 990 рублів (з промокодом “instastar” 891 рубль).

За ціною і якістю самий оптимальний варіант. Має зрозумілий інтерфейс російською мовою з описом кожної функції і відмінну мобільну версію сайту.

См. детальніше “Інструкція з налаштування сервісу Pamagram”.

ИнстаПлюс

InstaPlus.me – досить відомий і дуже простий онлайн-сервіс массфолловинга. Безліч різних функцій і фільтрів для пошуку користувачів. Не дуже сподобалося те, що потрібно постійно створювати завдання на окремі дії.

Ціна за місяць: 899 рублів.

Безкоштовний період: 7 днів.

По одному тарифу можна просувати до 5 облікових записів. Для нових користувачів сервіс з усіма функціями протягом 7 днів доступний безкоштовно.

Зенграм

Zengram.ru – зручний хмарний сервіс для залучення уваги аудиторії з додатковими функціями. Має синхронізуються додаток для Windows, Mac (не підтримується на iPhone і iPad) і Android.

Ціна за місяць: 699 рублів.

Джетинста

Jet-Insta.com – один з найстаріших сайтів, добре себе зарекомендували в працездатності. Відмінно підходить для просування і набору живих передплатників в Instagram. Найдорожчий за ціною, якщо порівнювати з іншими.

Ціна за місяць: 1 400 рублів.

Є функція, що обмежує швидкість роботи, для того, щоб обійти алгоритм, що відслідковує різку підозрілу активність.

См. детальніше “Як користуватися сервісом Джетинста і правильно його налаштувати?”

Тулиграм

Tooligram – відносно молодий сервіс для массфолловинга має хмарну версію і програму для комп’ютера з безліччю різноманітних налаштувань і фільтрів.

Ціна за місяць: 1 199 рублів.

Безкоштовний пробний період: 7 днів.

Всі мають можливість збирати дані по хэштегам, передплатникам користувачів, геолокаціі і раніше зібраним баз.

Хочу звернути вашу увагу, що ви можете використовувати тільки один сервіс, тому що Instagram має обмеження за кількістю дій на добу. Підключивши хоч всі п’ять, результат буде один.

Підводимо підсумки

Поки массфолловинг в Инстаграме продовжує ефективно працювати і приводити нових живих передплатників. Якщо акуратно користуватися і дотримуватися всіх правил, то ніяких проблем у вас не виникне.

Також я рекомендую вам почитати про інші способи розкрутки в Instagram.

Що ви думаєте про роботу массфолловинга в наші дні? Залишайте свої відгуки та коментарі нижче.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.