Список ідей для купи нових статей і постів

Поширити

Що писати в блог? Немає ідей, вже всі висловив… чи Бувало у вас таке, що скінчилися ідеї для нових статей і постів, в результаті розтягуєш-розтягуєш написання нової статті і зовсім втрачаєш натхнення. У мене бували такі моменти, коли зовсім не знав, що писати і звідки брати ідеї.

А коли мало пишеш їх стає ще менше… Тому я приготував для вас сьогодні цілий список, звідки можна черпати ідеї для написання купи нових статей. Але передусім хочу поговорити про контент-бізнесі. Багато спалюють в собі бажання займатися інформаційними сайтами та блогами, тому що бачать конкуренцію, бачать, що все вже і без них написано.

Це величезна помилка думати. У контент-бізнесі немає конкуренції!!! Ми всі унікальні люди, з різним розвитком і світоглядом, наш досвід дуже сильно розрізняється і все, що б ви не говорили і не писали для кого-то завжди буде корисним. Тому, якщо ви хочете, щоб ваш проект був успішним, вам потрібно постійно транслювати нову інформацію.

Ви мені тут написали, що я занадто багато аналізую, порівнюю, веду статистику. Ну а як без цього? Якщо подивитися на успішні та популярні сайти, які розвиваються і приносять своїм творцям непристойні доходи, то можна помітити, скільки нових і цікавих статей на них з’являється… Вони публікують нові статті майже кожен день, а найбільш популярні — за кілька статей в день.

Тому, про який заробіток на блозі може йти мова, якщо ви пишете одну маленьку статейку раз на місяць, а то й два? Шукайте нові ідеї для статей, і сьогодні я допоможу вам.

Ідеї для нових статей і постів

 • Пишіть про своє життя — розповідайте історії, які з вами траплялися, діліться емоціями, про все навколо, що з вами відбувається. Це цікавіше читати.
 • Ким ви працюєте, чим захоплюєтеся. Пишіть про свою роботу, своє хобі. У вас, напевно, в процесі діяльності виникають якісь питання: як зробити те, як зробити це. Описуйте питання, відповіді на які ви вже знайшли. Завжди знайдуться люди, яким це теж цікаво. Вам це може здатися банальним, але вони про це можуть навіть і не здогадуватися.
 • Більше спілкуйтеся з людьми і запам’ятовуйте, що вони у вас запитують. Потім пишіть для всіх розгорнуті відповіді на ці питання. Також запам’ятайте, що ви питаєте у людей. Намагайтеся більше спілкуватися з тими людьми, кого ви вважаєте успішніше вас. Ведіть рубрику питання-відповідь.
 • Подорожуйте, ходіть в нові місця у своєму місті, не знаю як це працює, але при зміні локації ідеї так і пруть.
 • Слідкуйте за успішними людьми, бізнесменами, мандрівниками. Дивіться, що вони роблять, де бувають, з ким спілкуються.
 • Читайте книги, журнали, блоги і т. д.
 • Дивіться YouTube, де люди про щось розповідають. Зараз багато видеоблоггеров, які записують невеликі, але корисні відео.
 • Подивившись відео або прочитавши статтю, — читайте коментарі і обов’язково коментуйте самі. Розводьте дискусії в коментарях, висловлюйте свою думку, і люди самі накидают вам ідеї. Зі своїх коментарів ви також можете довічно отримувати трафік на свої ресурси.
 • Беріть інтерв’ю і давайте інтерв’ю. Вчіться ставити запитання. Чим більше ви будете задавати питань, тим більше питань будуть задавати вам.
 • Философствуйте, діліться своїми осознаниями і відкриттями.
 • Загадуйте своїм читачам загадки, запрошуйте брати участь у ваших конкурсах. Придумуйте цікаві конкурси та цінні призи.
 • Завжди тримайте при собі ручку з папірцем і записуйте всі ідеї, які прийдуть в голову. Особливо багато генерується ідей перед сном, записуйте, інакше забудете. Потім прокручуйте і читайте старі записи.
 • Підводьте підсумки, розповідайте про свої результати.
 • При всьому при цьому, вчіться продавати в своїх статтях статті, які були написані раніше і які ще не написані. Зацікавлює читачів приходити завтра і читати нову статтю.
 • Розповідайте про людей, про компанії, про книжки, які вам подобаються, робіть на них огляди. У наступній статті я розповім про нову книгу, яку ми випустили. З неї ви дізнаєтесь історії звичайних хлопців про те, як вони перейшли на віддалену роботу і почали подорожувати. Можете знайти їх потім в соціальних мережах і підписатися, вони транслюють дуже багато корисної інформації з подорожей та заробітку.

Що ж ще… Як будуть нові ідеї, буду дописувати цей список, тому зберігайте його собі в закладки і перечитуйте, коли не будете знати, про що писати. І обов’язково діліться у коментарях до цієї статті, звідки ви черпаєте ідеї для нових статей і постів на своїх ресурсах.

Важливе спостереження: чим більше я пишу і транслирую, тим більше ідей з’являється!

З повагою, Василь Млинців

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.