Stories Highlights або як зробити вічні Сторіс в Инстаграме і використовувати їх для залучення передплатників

Поширити

Привіт, друзі.

Спілкування в соціальних мережах повільно, але впевнено наближається до формату особистих зустрічей. Stories в Инстаграме – це новий крок до того, щоб стати ближче до передплатникам, ділитися з ними відео, фотографіями та новинами у режимі реального часу. Але є у них одна особливість, яка може розглядатися і як перевага, і недолік. Історії зникають через 24 години, і ваші друзі вже не можуть їх переглядати.

Якщо ви хочете зберегти матеріали на більш тривалий період, то сьогоднішня стаття для вас. Будемо розбиратися, як зробити вічні Сторіс в Инстаграме і розмістити їх у своєму профілі.

Зміст

 • Що таке Stories Highlights
 • Як створити вічну Історію і розмістити на своїй сторінці
 • Як додати у вічні Сторіс фото або відео з архіву
  • Через розділ “Актуальне”
  • Через архів
  • Редагування вічних Сторіс
 • Для чого потрібні вічні Історії
 • Як оформити розділ з вічними Сторіс
 • Висновок

Що таке Stories Highlights

Самі Історії – дуже цікавий інструмент. Всім, хто прагне просунути свою сторінку в Инстаграме, хоче ділитися з передплатниками актуальною інформацією прямо “на ходу”, не зупиняючись ні на хвилину, потрібно освоїти створення Stories.

На відміну від простих публікацій за допомогою цієї функції до відео і фото можна додавати різні ефекти, смайли, стікери, малюнки і написи за допомогою вбудованого редактора. Також можна зробити посилання на інші сайти, що буває зручно в рекламних та рекомендаційних постах. Освоївши всі ці фішки, ви зможете створювати класні матеріали.

Можливо, ви бачили в чиємусь записі відеоматеріали, зняті у форматі Історій і закріплені у верхній частині сторінки.

Цей розділ називається “Актуальне”, в нього можна додати будь-які Stories, розділивши їх за темами. Після закінчення доби з розділу Історій запис вийде, але залишиться у верхній частині профілю. Це і є Stories Highlights. Вони зникнуть, тільки якщо власник облікового запису вирішить їх видалити. У будь-який час ці матеріали можна редагувати та додавати нові фото та відео у вже існуючі папки.

Як створити вічну Історію і розмістити на своїй сторінці

Спочатку робимо все, як при створенні звичайних Stories. Зверніть увагу, що ця функція доступна тільки в мобільному додатку, в веб-версії її немає. Натискаємо на свою аватарку з плюсиком на основній сторінці.

Знімаємо відео або робимо знімок, додаємо потрібні ефекти і тиснемо “Далі”. Потім клікаємо по кнопці “Поділитися”. Тепер відкриваємо тільки що створену запис і внизу екрану натискаємо на значок сердечка з написом “Виділити”.

Відкриється вікно, в якому можна вибрати вже існуючу папку або створити нову.

Тапніте по потрібній іконці. Якщо ви створюєте нову тему, напишіть назву та натисніть кнопку “Додати”.

Це найпростіший спосіб зберегти свіжий матеріал. Тепер розглянемо, як бути з раніше опублікованими записами, як закріпити їх у Stories Highlights.

Як додати у вічні Сторіс фото або відео з архіву

Якщо ви зберігаєте для себе Історії, то навіть через 24 години їх можна розмістити в своєму профілі. Розглянемо 3 способи це зробити.

Через розділ “Актуальне”

Переходимо на свою сторінку, натиснувши на свій аватар в правому нижньому куті. Далі тапа по плюсику.

Перед нами відкриються всі Сторіс, зроблені сьогодні і раніше. Виберіть одну або кілька Історій і натисніть “Далі” в правому кутку екрану.

Тепер потрібно вибрати картинку, яка буде відображатися в розділі.

Можна погодитися із запропонованим варіантом або завантажити заставку з Галереї телефону. Для цього натисніть на піктограму картини. Після редагування натисніть “Готово”.

Через архів

Переходимо в свій профіль і йдемо в розділ з архівними матеріалами.

Натискаємо на 3 точки в правому кутку і вибираємо “Створити актуальну запис”.

Тепер тапа по одній або кільком Сторіс і тиснемо “Далі”. У новому вікні пишемо назву альбому і вибираємо обкладинку з Галереї або погоджуємося на запропонований варіант. Щоб зберегти зміни, клікаєм по напису “Готово”.

Редагування вічних Сторіс

Щоб додати відео і фото до вже існуючих вічних Історій, натисніть пальцем на обкладинку папки в “Актуальному” і утримуйте декілька секунд.

У меню, нам потрібен пункт “Редагувати актуальне”.

У новому вікні можна змінити ім’я і обкладинку папки, а також видалити раніше завантажені відео – і фотоматеріали. Щоб додати Сторіс в каталог, перемикаємося на відповідну вкладку. Виберіть Історії, які хочете завантажити “Актуальне” та натисніть “Готово”.

Для чого потрібні вічні Історії

Якщо ви ведете сторінку для себе і своїх друзів, то ця функція допоможе зберегти записи на пам’ять. Основна зручність в тому, що можна розкласти матеріали за темами і переглядати їх, коли з’явиться бажання. Також їх зможуть бачити ваші передплатники і гості. Наприклад, ви створили папку з коротенькими замітками про поїздку за кордон, зустрічі випускників, дні народження друга або весілля.

Впевнена, що вам і учасникам цих подій буде цікаво повернутися до відеозаписів і фотографій через місяць або рік.

Якщо ви створили сторінку для просування компанії або особистого бренду, то Stories Highlights можуть бути корисні для таких цілей:

 • об’єднати матеріали по якійсь темі;
 • відповісти на найбільш часті питання;
 • реклама та рекомендації інших компаній і акаунтів;
 • розповісти про варіанти співпраці;
 • систематизувати товари і послуги;
 • розмістити прайси на видному і доступному місці;
 • зібрати відгуки, які в будь-який час зможуть подивитися потенційні замовники;
 • створити інструкції і рекомендації по експлуатації продукту;
 • закріпити важливі і цікаві розповіді про компанії або людині.

Створюйте популярний контент, залучайте цільових передплатників і конвертуйте їх у покупців. Детальніше про курс

Все це потрібно для залучення передплатників і замовників. Якщо ж ви хочете зберегти свої і чужі відеозаписи і фотографії тільки для себе, а не викладати їх для інших користувачів соціальної мережі, то читайте інструкцію, як завантажити Історію з Инстаграма.

Як оформити розділ з вічними Сторіс

Зробити актуальні запису красивими і оригінальними допоможуть обкладинки, створені в одному стилі. Щоб зробити свої іконки, скористайтесь графічними редакторами:

 • Snapseed,
 • Canva,
 • Adobe Photoshop Sketch.

Готові фони і зображення можна знайти в пошуковій системі, задавши в розділі картинок запит “highlight instagram stories icon” або “instagram highlights template”. Купити готові обкладинки, згруповані по 40 штук, можна на сайті creativemarket.com.

Якщо перераховані варіанти не підходять, ви не володієте дизайнерськими здібностями і вільним часом, замовте красиві і оригінальні картинки для Stories Highlights у професійного дизайнера.

Висновок

Ми розібрали всі способи створення і додавання записів у вічні Сторіс. Вибирайте той, що здається вам найбільш швидким і зручним. Якщо ви знаєте якісь фішки і особливості цієї функції, розкажіть про них у коментарях. Також ви можете задати питання, і ми постараємося на них відповісти.

Діліться статтею з друзями в соціальних мережах, якщо вона була корисна і сподобалася вам. Підписуйтесь на оновлення блогу iklife.ru і будете отримувати повідомлення про нових цікавих публікаціях.

Всього доброго, друзі. До нових зустрічей.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.