Топ-18 кращих фільмів про успіх, гроші, красиве життя та досягнення цілей

Поширити

Вітаю вас, друзі.

Щоб рухатися до своїх цілей і мрій, нам потрібна мотивація, знання, підтримка близьких і сильний внутрішній стрижень, впевненість і готовність до боротьби. Але не завжди ми знаходимо їх у собі і оточуючих людей. Тоді на допомогу приходять повчальні, стимулюючі і надихаючі книги та кіно.

Сьогодні ми розглянемо кращі фільми про успіх, які вже заслужили любов глядачів. Серед них є картини про мільярдерів і тих, хто тільки починає свій шлях в бізнесі або кар’єрі, про акул у світі фінансів, які, здається, вже втратили будь-яких емоцій і почуттів, і про людей з високими моральними принципами, які намагаються знайти свій шлях до мрії.

Багато фільми дуже яскраво показують, що фінансовий успіх часом вимагає серйозних жертв, і не всі готові заплатити цю ціну. Але у кожного своя дорога, і від нашого вибору у кожній конкретній ситуації залежить, якою вона буде.

Читайте опис, вибирайте кінокартини, які найбільше відповідають вашим сьогоднішнім цілям і настрою і не забувайте ділитися враженнями в коментарях.

Зміст

 • Соціальна мережа
 • Вовк з Уолл-стріт
 • Пірати Силіконової Долини
 • Диявол носить Prada
 • Уолл-стріт
 • Містер Селфридж
 • Тінейджер на мільярд
 • У гонитві за щастям
 • Гра на зниження
 • Інсайдери
 • Духless
 • Золото
 • Джеррі Магуайер
 • Людина, яка змінила все
 • Межа ризику
 • Бійцівський клуб
 • Качаючи залізо
 • Ерін Брокович
 • Висновок

Соціальна мережа

Фільм заснований на реальних подіях, і типажі головних героїв писалися з відомих сьогодні в усьому світі творців соціальної мережі Facebook. Цю картину хтось хвалить, хтось критикує. У ній немає видовищності, гостросюжетності, несподіваних поворотів подій, в той же час і документальної її назвати не можна. Однак це кіно добре показує шлях до успіху, всі його плюси і мінуси, а також одержимість ідеєю і нестандартне мислення, які й призводять до видатного результату.

Вовк з Уолл-стріт

Багато людей мріють про великі гроші, але щоб самостійно вибудувати бізнес, що приносить мільйони, потрібно володіти особливим мисленням, нахабством, дуже серйозною цілеспрямованістю і багатьма іншими якостями. Крім того, у цієї медалі є зворотна сторона: алкоголь, наркотики, безладні статеві зв’язки, тусовки, ризик, влада. Все це присутнє в цій картині, яку давно вже розібрали на кадри і цитати і досі продовжують цитувати.

Відгуки про цей фільм настільки суперечливі, що можна з упевненістю стверджувати, що це незвичайна і цікава картина. Зараз можна подивитися “Вовк з Уолл-стріт” онлайн у відмінній якості 1080p і абсолютно безкоштовно. Не пропустіть можливість скласти свою думку про сюжет і головних героїв і, можливо, надихне на успіх.

Пірати Силіконової Долини

Це фільм про творців двох великих компаній: Apple і Microsoft. Багато хочуть побудувати бізнес і заробляти мільйони, але мало хто здатний пройти такий шлях. Стів Джобс і Білл Гейтс не просто геніальні хлопці, що потрапили в потрібний час в потрібне місце. Вони володіли досить великими амбіціями і готовністю іти через терни до зірок.

Так, можливо, ми ніколи не станемо такими, як Стів Джобс або Білл Гейтс. Добре це чи погано, але приклад таких людей здатний надати нам прискорення в потрібному напрямку для досягнення своїх цілей.

Диявол носить Prada

Ця історія скоріше для жінок, ніж для чоловіків. Головна героїня мріє стати журналістом і починає працювати у великому Нью-Йоркському журналі моди. Збулася мрія провінційної дівчини – вона отримала добре оплачувану цікаву роботу, поринула у світ моди і мистецтва. Але наші уявлення часто не збігаються з реальністю, і робота в популярному глянцевому журналі вимагає від дівчини серйозних змін.

За красиве життя і успіх доводиться платити, на цьому шляху ніхто не може залишитися незмінним.

Уолл-стріт

Ще один фільм про біржі і великих грошах, який варто подивитися. Динамічний живий сюжет, не переобтяжений фінансовими подробицями, але добре показує роботу трейдерів на Уолл-стріт. Головний герой закінчив престижний університет і, як багато молоді люди, мріє про запаморочливу кар’єру і красивого життя. Його наставником і вчителем стає справжній майстер у світі фінансів, без принципів, жалю і емоцій, але з нестримним прагненням до великих грошей.

Містер Селфридж

Це серіал, що складається з 4 сезонів і заснований на реальних подіях. Режисери, сценаристи та актори показують нам історію успіху Гаррі Гордона Селфриджа. Він був першою людиною, який почав відкривати супермаркети у Великобританії на початку XX століття. Коли ми дивимося на успішних людей, то нам здається, що їх ідеї геніальні і не могли не призвести до видатних результатів. Але коли новий бізнес тільки зароджується, він завжди стикається з масою перешкод.

Серіал занурює нас в особливості епохи, дає уявлення про мислення стратегів і побудові великого бізнесу своїми руками від ідеї до реалізації.

Тінейджер на мільярд

Це мотивуючий фільм про бізнес і успіх з нуля до мільярда, і побудував його не досвідчений майстер фінансових операцій з Уолл-стріт, а звичайний хлопець, який почав заробляти свої перші гроші в 16 років. Він не отримав освіти, його сім’я збанкрутувала, і Топу довелося долати недитячі труднощі у віці 19 років. Він йшов своїм шляхом, незважаючи на проблеми, нерозуміння близьких, критику громадськості, мужньо долав перешкоди, і його стартап став по-справжньому успішним.

Сюжет заснований на реальних подіях, він заряджає і надихає на боротьбу, адже тільки так можна добитися успіху.

У гонитві за щастям

У кожного з нас своє розуміння успіху. Хтось марить про багатство, а комусь достатньо мати стабільний хороший заробіток, щоб забезпечити себе і свою дитину всім необхідним і стати трішки щасливішими. Цей фільм став мотиватором для багатьох людей, він надихає і допомагає долати свої труднощі, не здаватися і рухатися до того, що ми вважаємо успіхом і чого хочемо.

Додаткову цінність цієї картини про людину, який був бідним і тільки завдяки праці та непохитній волі став багатим, додає те, що вона заснована на реальних подіях.

Гра на зниження

Це фільм про мільйонерів, які змогли заробити гроші в той час, коли весь фінансовий ринок котився у прірву. Криза для кого-то стає причиною розорення, а для когось- періодом нових можливостей. Важливо заздалегідь розпізнати насуваються зміни, не ігнорувати їх і правильно діяти в обставинах, що склалися.

Фільм не тільки заряджає мотивацією, але і змушує насолодитися сюжетом і грою акторів. Він динамічний, цікавий, помірно напружений, у міру насичений фінансової термінології, та ще й з гумором.

Інсайдери

А це документальна картина про кризу 2008 року. Якщо ви цікавитеся світовою економікою, хочете розуміти процеси, які в ній відбуваються, то це твір допоможе прояснити деякі моменти і дати нову поживу для роздумів.

Великий успіх невіддільний від знання економіки світу та держави. Підвищуючи фінансову грамотність, ми стаємо трохи ближче до розуміння ринку і того, як нам стати багатшими.

Духless

Ось, здається, людина домігся успіху, і у нього є все: престижна робота, багато грошей, класні машини, дівчата. Але виявляється, це не все, що потрібно, і хочеться чогось ще. Чого? Звичайно, любові.

Це російський фільм про роботу і відносини, духовні цінності та інше, що не відноситься до фінансів, про значення слова “успіх”. Щоб насолоджуватися і жити повним життям, людині не обов’язково заробляти всі гроші світу. А ви як вважаєте?

Золото

Кожна людина йде до успіху своєю дорогою: хто створює й випускає комп’ютери і мобільні телефони, хтось придумує і реалізовує соціальні мережі, а хто-то в буквальному сенсі шукає і здобуває золото. Саме про золотошукача цей мотиваційний фільм, а ще про головною складовою успіху – віру в себе.

Джеррі Магуайер

Головний герой цієї картини був спортивним агентом, поки його не звільнили. Після цього він вирішив відкрити свою фірму і, як всі бізнесмени-початківці, зіткнувся з безліччю перешкод і труднощів.

Стане людина успішним чи ні, доб’ється бажаного або опустить руки, залежить в основному від нього. Часто буває так, що підтримки немає, і кожен крок супроводжує критика, нерозуміння, та ще з’являються ті, хто хоче все зруйнувати. І потрібно вистояти і кожен день рухатися вперед.

Це надихає і цікавий фільм. Головний герой дуже позитивний, і, можливо, хтось скаже, що таким в бізнесі не місце. Але практика показує, що все можливо.

Людина, яка змінила все

Це фільм про цілеспрямованих людей, які шукають вихід з складної ситуації, а не причину, яка виправдовує бездіяльність. В цьому різниця між тим, хто рухається вперед, і тим, хто рефлексує, прокрастинує і перекладає відповідальність за своє життя на інших людей та на обставини.

Головний герой вірить не тільки в себе, але і свою бейсбольну команду, а також робить все, щоб вони виграли. Ця картина не про великі гроші і фінансові піраміди, вона про спорт, силі духу, лідерство і готовності боротися за свої ідеї.

Межа ризику

І знову про економічну кризу, тільки тепер уже очима фінансистів і аналітиків одного великого банку. На кону великі гроші і репутацію, фахівці опрацьовують тонни інформації і шукають шляхи вирішення, хоча ситуація здається безвихідною.

Цей фільм оцінили трейдери, економісти і ті, хто нічого не розуміє в фінансах і роботи банків. Тут є цікавий сюжет, гарна гра акторів, цілком реальна ситуація і спосіб мислення банкірів, який значно відрізняється від того, як думають пересічні наймані працівники фірм.

Бійцівський клуб

Іноді достатньо однієї зустрічі, щоб змінити все життя. Це можна вважати удачею або навпаки, а може бути, такі знайомства закономірні, коли людина шукає вихід і хоче щось змінити. Часто буває саме так, і хто шукає, той знаходить.

Ця картина довго розбиралася на цитати, в ній багато приголомшливих діалогів і цікавих думок, вона здатна висмикнути кожного з стану прокрастинації і невпевненості в своїх силах. Відчуйте в собі дух бійця, дозвольте яскравого сюжету захопити вас, насолодіться типажами героїв і вирушайте брати нову вершину.

Качаючи залізо

Це фільм про бодібілдинг, а також про сильних і цілеспрямованих людей. Навіть якщо ви ніколи не займалися в тренажерному залі і не збираюся цього робити, приклад таких особистостей заряджає на успіх, показує, що немає нічого неможливого, і навіть з власного тіла шляхом наполегливої праці можна зробити шедевр.

У центрі сюжету Арнольд Шварценеггер і його виступ на змаганнях “Містер Олімпія”. Фільм містить документальні кадри.

Ерін Брокович

Цей фільм нагадує нам, що успіх – це не тільки гроші, і кожна людина може вкласти в це слово щось своє. Якщо у вас є мета, за яку ви б’єтеся і не мають наміру здаватися, долаєте труднощі і отримуєте те, чого хотіли, то це і є успіх. Для когось це мільйони, а для когось- перемога правди, справедливості та закону.

Висновок

Я підібрала для вас різнопланові фільми про багатих людей і тих, хто тільки ступив на шлях фінансового благополуччя, про менеджерів, продажу, управління, відносини між людьми і багато інші животрепетні теми. Сподіваюся, ви знайшли в цьому списку те, що надихне вас, допоможе подолати труднощі і прийти до успіху.

Поділіться, які з цих творів кінематографа ви вже бачили і які хочете подивитися найближчим часом, що ще додали б у цей перелік. Буду чекати ваших коментарів.

Додатковий заряд енергії можна знайти в кращих мотивуючих фільмах, а почерпнути ідеї для своєї справи можна з успішних кінокартин про бізнес.

Я бажаю вам удачі, і нехай на шляху до успіху буде більше відкриттів і менше втрат.

Чекаю вас на сторінках блогу iklife.ru. Підпишіться, щоб не пропустити нові корисні матеріали.

До нової зустрічі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.