Топ-9 курсів по Instagram: навчання просування і створення цікавого контенту

Поширити

Привіт усім читачам блогу!

Здається, що набрати передплатників у Инстаграме простіше простого, варто опублікувати фото з 20 – 30 хэштегами і люди повалять до вас натовпом. Цей метод працював 3 – 4 роки тому, але не зараз.

Хочете заробляти гроші, прославитися, продавати товари через соцмережу? Тоді дивіться на свій профіль як на бізнес-проектом: планування, якісне оформлення і збір хэштегов – обов’язкові.

В інтернеті багато статей і відеоуроків, але інформація рознесена по крупицях. Збирати її можна місяцями, якщо не роками. Немає грошей? Тоді прислухайтеся до порад безкоштовної розкрутки.

А тим, хто залишився і хоче повчитися у експертів, отримати сертифікат, прошу читати далі. Я зібрала найкращі курси з Instagram.

Зміст

 • Просування і ведення профілю
  • “Инсташкола” від Арпине Про
  • “ИнстаАнгел” від Арпине Про
  • “Просування в Instagram” від Skillbox
  • «Просування в Instagram»
  • «Instagram PRO-кач»
  • “Instagram від Сапыча”
  • «Гроші в Instagram»
  • “Реальний Instagram 2.0” від Бізнес Молодості
  • “Instagram: швидкий старт” від Бізнес Молодості
 • Дизайн і обробка фото
  • Онлайн-курс мобільної фотографії для блогу і бізнесу “Future”
  • Онлайн-школа мобільної фотографії Zoom
  • “Стильний Instagram” від Анастасії Пушкар
 • Висновок

Повне керівництво по Instagram

Просування і ведення профілю

Поки ви постите чергове фото котика або селфи, інші заробляють в Инстаграме. У чому їх секрет? Вони вміють користуватися соцмережами. Мова про серйозне спланованому веденні запису.

Закупівля фальшивих передплатників, яким ваш контент не потрібен, – поганий метод. Від накрутки продажу не піднімуться, а лайки і коментарі нічого не дадуть. Незабаром фантомні фолловери отпишутся або їх заблокують.

Щоб уникнути цих проблем, потрапити в топ-200 кращих Instagram-профілів, потрібно пройти спеціалізовані курси.

Створюйте популярний контент, залучайте цільових передплатників і конвертуйте їх у покупців. Детальніше про курс

Я вчуся в Conversion. Ні крапельки не пошкодувала. Суворе розклад, домашні завдання змусили встати з дивана і діяти.

“Инсташкола” від Арпине Про

“Инсташкола” – це справжня робота над Instagram-профілем і собою. Я помітила, що на курс записується багато жінок. Це неспроста. Наставник Арпине не тільки експерт в рекламі, але і в сімейному житті. Своїм учням вона розповідає, як поєднувати сім’ю і роботу, домогтися наміченої мети, залишаючись позитивним.

Арпине заряджає гарним настроєм. Вона прекрасно жартує, спілкується з аудиторією мовою соцмереж без манірних і незрозумілих слів. З-за її чіткої дикції відеоуроки приємно переглядати.

Ви дізнаєтеся 10 способів, які допоможуть продати навіть сніг серед зими. Тим, у кого немає грошей на рекламу, сподобається блок про 14 безкоштовних методи просування. І всі 4 тижні стоять всього 14 000 рублів. Якщо оформите замовлення і на сторінці оплати введіть промокод, то отримаєте знижку 20 %. Загальна курс обійдеться в 11 200 руб.

Промокод – APR49F853E

Самий корисний урок про зйомці для Инстаграма. Арпине показує, що і як знімати. Прикладів вистачає, але хотілося б побачити ще. Вона класно підбирає реквізит для фото і складає композиції.

“ИнстаАнгел” від Арпине Про

Хочете розкручувати чужий аккаунт Instagram? Тоді вам пряма дорога на курс “ИнстаАнгел”. Чому ви навчитеся:

 • стратегії,
 • первинного аналізу,
 • створення контенту,
 • спілкування з клієнтами і фоловерів.

Промокод – APR49F853E

Крім відеоуроків, Арпине щотижня надсилає добірку з корисних статей на електронну пошту. Багато інформації, яка повинна бути під рукою у SMM-фахівця.

Особливу увагу Арпине приділяє самодисципліни і мотивації, тому що, коли працюєш на себе, велика спокуса забути про терміни. Регулярно проводяться вебінари підтримки, на яких ви можете порадитися з куратором.

Курс складається з 14 відеоуроків і 17 домашніх завдань. Коштує він 14 000 руб. Також при вказівці промокода при оформленні замовлення діє знижка 20 %.

“Просування в Instagram” від Skillbox

“Просування в Instagram” від онлайн-школи Skillbox

Основний посил навчання – природне просування без накруток. За 3 місяці ви з нуля створити профіль, на якому зможете заробляти. Ви знайдете свою фішку і зробите такий же популярний аккаунт, як @muradosmann. Всі ДЗ можна використовувати для портфоліо.

Три місяці з 4 викладачами коштує 19 900 рублів. Тим, хто не може віддати таку суму відразу, доступна розстрочка на 10 місяців.

«Просування в Instagram»

«Просування в Instagram» – онлайн-курс від університету інтернет-професії Нетологии. 8 годин теорії і 16 годин практики.

«Instagram PRO-кач»

«Instagram PRO-кач» від онлайн-школи просування проектів 1PS. Дводенний курс з просування свого бізнесу в Instagram. Автор – Валерія Смоліна.

“Instagram від Сапыча”

Курс “Instagram від Сапыча”

Максимум інформації за низькою ціною – це курс від Сапыча, а точніше, Олександра Юсупова, який вже 5 років успішно веде бізнес в соцмережах.

Більш ніж за 2 години чистого інформації і практики ви платите 1 490 рублів.

Мені подобається, що спікер повністю розібрав оформлення профілю, а не розповів прописні істини про фільтри. Як з превью зображень зібрати одну велику, які колірні поєднання вибирати і т. д. Поступовий розвиток профілю до успішного бізнес-проекту – головний принцип курсу. Відгуки хороші, так що сміливо пробуйте.

Курс підійде всім, хто мріє робити гроші на Instagram: арбитражникам, адміністраторам соцмережі, блогерам і бізнесменам.

«Гроші в Instagram»

«Гроші в Instagram» від академії Tooligram.

“Реальний Instagram 2.0” від Бізнес Молодості

Перший модуль – стандартний розповідь про Instagram: навіщо і кому він потрібен. Далі вже цікавіше – покрокова розробка профілю: підбір імені, складання захоплюючого опису і т. д.

Іноді дивишся курси інших гуру SMM, а вони виступають на тлі стіни або штори, просто демонструють екран. Так може знімати будь-хто, а тут відчувається рівень. Кожен відеоурок з якісним монтажем, красивою картинкою і приємним дизайном.

Від нуля до результату вас буде вести Ксенія Потапова – бізнес-леді, яка встигла попрацювати в модельному агентстві і просунути 50 брендів через соцмережі.

Уроки курсу “Реальний Instagram 2.0” по 10 – 30 хвилин. Хто погано сприймає інформацію на слух – не переживайте. Візуально так оформлено, що навіть 90-річна бабуся зрозуміє.

До відео додаються домашні завдання, чек-листи, шаблони контент-планів та ще багато корисних штучок для розкрутки. Сертифікат дістається кожному випускнику.

Вартість 14 990 руб. З викладачем – 44 990 руб.

“Instagram: швидкий старт” від Бізнес Молодості

Не хочеться втрачати часу, поки інші набирають сотні тисяч передплатників? Тоді запишіться на курс “Instagram: швидкий” старт” від БМ. Експрес-курс навчить за 2 тижні азам SMM.

Ціна 14 уроків – 4 990 руб. Для Бізнес Молодості – недорого.

Залежність від зарплати не дає піти з ненависної роботи, яка з’їдає весь час? Короткі онлайн-уроки по 10 – 20 хвилин можна дивитися по дорозі на роботу, навчання, під час сну дитини.

 

Дизайн і обробка фото

В Instagram багато акаунтів, де з різних фотографій виходить велика картина. Деякі умільці роблять знімки в певній гамі. Успіх @cestmaria приніс саме цей прийом, причому вона робить плавні переходи.

Хочете знайти свій стиль, при вигляді якого всі будуть думати: “Ах, як же йому це вдалося?” Пройдіть один з нижчеперелічених курсів з мобільного фотографії.

Онлайн-курс мобільної фотографії для блогу і бізнесу “Future”

Я підписана на збірники Instagram фоток в ВК зразок studyblr. Чіткість кадру, розташування речей – неначе так і треба. Пробувала повторити – виходила нісенітниця. А справа-то в композиції. Можна переглянути купу відео з Ютуб, прочитати статті, але це довго і болісно. На півдорозі легко здатися.

Можна заощадити час і повчитися у експертів: фотографа з Нью-Йорка, журналістки з безліччю нагород. Інформація на онлайн-курсі мобільної фотографії для блогу подається плавно. Все починається з постановки мети, перебираючи профілів і закінчується серйозної предметної і портретної зйомкою.

Учні роблять такі фото для ДЗ. Виглядає професійно, чи не правда? Ви могли б краще? Пишіть коментарі.

Мінус: немає скоринки. Але довести свою експертність можна за допомогою вдалих знімків.

Онлайн-школа мобільної фотографії Zoom

Курс з обробки фотографій Instagram зробить з вас професійного мобільного фотографа. Все – від композиції до редагування в програмі за 13 відеоуроків в HD. Ваші домашні завдання буде перевіряти Роман Лобастов – фешн-фотограф “Першого каналу”, який працює з російськими і європейськими модельними агентствами.

Ніяких термінів. Після останнього домашнього завдання вам дадуть офіційний сертифікат. Він допоможе вам влаштуватися адміністратором Instagram, заробляти на предметній зйомці.

Випускники фотографують ось так.

Курс мобільного фотозйомки коштує всього 2 900 рублів.

“Стильний Instagram” від Анастасії Пушкар

Відкрити в собі дизайнера, придумати оформлення, а не копіювати, допоможе курс “Стильний Instagram”. За 7 тижнів ви навчитеся:

 • користуватися теорією кольору,
 • оформлювати рубрики,
 • робити обкладинки для відео IGTV,
 • правильно підбирати стиль і форму.

З вами працюватиме Анастасія Пушкар – дизайнер з 14-річним досвідом. Профілі випускників перетворюються на шедеври.

Запис відеокурсу коштує 9 000 рублів. Ціна навчання з куратором від 16 000 рублів.

Висновок

Instagram профілі потрібно просувати за особливими правилами. Те, що працює з Фейсбуці або Вконтакті, – тут не прокотить. Знаєте, чому у Coca-Cola стільки фоловерів у соцмережах? Звичайно, популярність марки та конкурси зіграли роль, але в першу чергу, вони роблять для кожної площадки унікальний контент.

Вчіться і у вас все вийде. Удачі!

Для чого ви хочете розкрутити Instagram-аккаунт? Чекаю відповіді в коментарях.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.