Вибираємо кращий сервіс поштових розсилок

Поширити

Привіт!

Чи Знали ви, що поштові розсилки можуть приносити величезний трафік. Людям не завжди зручно заходити на сайт і моніторити вихід нових статей. А якщо їм прямо на блюдечку буде подаватись стаття, швидше за все, вони захочуть її прочитати і перейдуть на сайт. Організувати таке може сервіс розсилок.

Сьогодні я розповім вам про найбільш популярних сервісах розсилок, про те, як вони працюють і чому підключення такого функціоналу може значною мірою просунути ваш сайт в пошуковій системі. Отже, давайте почнемо!

Зміст

 • Що це таке і навіщо він потрібен?
 • 16 кращих сервісів розсилки
  • JustClick
  • SendPulse
  • WMmail
  • Mailchimp
  • Senler
  • Гамаюн
  • UniSender
  • AWeber
  • GetResponse
  • Sendsay
  • DC Lite
  • ExpertSender
  • MailerLite
  • Mad mimi
  • Campaign Monitor
  • Verticalresponse
 • Висновок

Що це таке і навіщо він потрібен?

Сервіс розсилок дозволяє вам відправляти велику кількість листів на електронні адреси передплатників. Вебмастери використовують такі сервіси, щоб повідомляти своїх читачів про вихід нових статей. Рекламщики, ясна річ, можуть розсилати якусь рекламу. Шахраї розсилають спам. Загалом, кожен зможе знайти застосування такого сервісу.

І це не дивно, адже величезна кількість людей користується електронною поштою. Тобто сервіси масової розсилки можуть допомогти вам у залученні трафіку.

Припустимо, ви захочете повідомити читачів про те, що у вас на сайті з’явився якийсь новий матеріал. За допомогою інструментарію ви зможете надсилати на адреси великої кількості людей прес-реліз з посиланням на ваш ресурс.

Якщо та частина статті, яка буде міститися в листі, зацікавить людей, то вони перейдуть на ресурс і продовжать читання. Чим більше база розсилки, тим більша кількість людей буде переходити на сайт і читати статтю.

Як це впливає на SEO? Все дуже просто: люди, які приходять на ваш ресурс, будуть певним чином підвищувати ваші поведінкові фактори. А як ми знаємо, зараз пошукові системи приділяють особливу увагу саме цим показником.

Отже, якщо велика кількість людей, що залучена з допомогою листів, буде підвищувати показники ПФ для вашого ресурсу, то пошуковики почнуть активно просувати його на більш високі позиції. Ось така проста математика виходить.

Хороший сервіс розсилок повинен володіти широким функціоналом. По-перше, це можливість підписки на email через форму на сайті або спеціальну посилання. Потрібно, щоб користувач міг у будь-який момент підписатися на розсилку, не витративши на це багато сил і часу.

Само собою, сервіс повинен вміти обробляти великі обсяги. Наприклад, він повинен без праці розсилати листи з баз в 5, 10 або більше тисяч адрес. Але гаразд, поки не будемо вдаватися в подробиці. Перейдемо безпосередньо до самого огляду сервісів.

16 кращих сервісів розсилки

Тепер я розповім про 16 кращих сервісах розсилки, які можуть бути використані вами в якості основного інструменту розсилки реклами, повідомлень і т. д. Всі перераховані варіанти давним-давно зарекомендували себе на ринку. Але не виключено, що цей самий ринок постійно поповнюється новими крутими проектами. Якщо ви знаєте такий – пишіть про це в коментарях.

JustClick

JustClick – величезний сервіс, який включає в себе платформу для створення сайтів, сервіс розсилок, CRM-систему кабінет аналітики. Нас зацікавив сервіс розсилок працює з email і SMS. Також є можливість приймати дзвінки. C допомогою ДжастКлика ви зможете повністю покрити всі вимоги по розвитку бізнесу в інтернеті.

Платформа відмінно підійде для інфобізнесменов. Тут є абсолютно всі умови для продажу онлайн-курсів і розкручування їх в медіа. Повна автоматизація дозволить вам зосередитися на самому продукті, минаючи однотипну і нецікаву роботу.

У ДжастКлике є партнерка. Ви можете заробляти з її допомогою, поширюючи певні партнерські матеріали. Винагороду дуже щедра. Це працює і у зворотний бік. Учасники партнерської програми будуть з радістю поширювати ваші продукти, приносячи вам великий приплив клієнтів.

SendPulse

SendPulse – багатофункціональний сервіс розсилань, який дозволяє працювати не тільки з емейлами, але і з СМС-повідомленнями, push-повідомленнями і SMTP-протоколу.

SendPulse має зручний інтерфейс російською мовою. В адмінці багато різних функцій і опцій. Всі вони певним чином можуть допомогти в автоматизації повсякденних процесів.

У сервісі дуже демократичні ціни. Є навіть безкоштовний тариф, який передбачає використання функціоналу до досягнення позначки в 2 500 передплатників. При великих обсягах ціна підвищується.

Найдорожчий тариф на момент написання варто 252 тисячі рублів на місяць. Його використання припускає, що ви будете проводити розсилку по 4 – 5 мільйонів адрес.

Тут є й інший вид тарифів. Розрахунок в ньому йде, виходячи з кількості відправлених листів. Ціна варіюється від 1 500 до 40 000 рублів.

Більш докладно я розповім в окремій статті, присвяченій огляду SendPulse.

WMmail

WMmail.ru – вітчизняний сервіс поштових розсилок, який також заслужив повагу і довіру багатьох користувачів. Сам сайт, звичайно, не володіє красивим інтерфейсом. Можна сказати, що він застряг в нульових, але це можна пробачити. Працює він без нарікань.

Завдяки великій колекції корисних матеріалів, будь-який новачок зможе розібратися з цим проектом. Там є покрокові інструкції, які розповідають як, що і де.

Крім поштових розсилок, на WMmail є біржа статей. Вона дозволяє користувачам заробляти на написанні текстових матеріалів і подальшого продажу.

Є модуль букса, який дозволяє рекламодавцям просувати свої проекти, а простим користувачам заробляти на перегляді реклами або кліки.

За цінами там все досить лояльно: 3 долари за 1 000 листів. Передбачені знижки при великих замовленнях.

Mailchimp

Mailchimp – це один з найпопулярніших і одночасно найстаріших інструментів розсилки на ринку. Дата заснування – 2001 рік. З тих пір, звичайно, багато чого змінилося. Але компанія продовжує розвиток, додаючи в свій сервіс все нові і нові функції.

Сервіс дуже надійний, він може виконувати операції по розсилці просто колосальної кількості листів. При цьому все працює без помилок. А якщо вони й трапляються, то дуже рідко. Регулярні оновлення й пакети оновлення, дозволяють уникнути проблем.

Mailchimp славиться тим, що є одним з найкрасивіших інструментів поштової розсилки. Оформлення форм, самих листів, навіть внутрішньої адмінки дійсно вражають.

Користувачі задоволені зовнішнім виглядом всіх елементів. А їх, до речі, можна ще кастомизировать на свій розсуд. Для цього в сервісі є спеціальний інструментарій з дуже простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Звісно, тут є автопостинг. Ви можете налаштувати спеціальні умови, й сам сервіс буде піклуватися про постінгу ваших матеріалів в соцмережі, RSS-канали і саму розсилку.

Але тут є і мінуси. До них можна віднести вартість і відсутність локалізації на російську мову.

Частиною функціоналу можна користуватися безкоштовно. Але як тільки кількість передплатників перевалить за 2 000, доведеться оплачувати тариф.

Senler

Senler, на відміну від попередніх сервісів, працює тільки з ВКонтакте. Він дозволяє в масовому порядку розсилати повідомлення користувачам і групам. Причому не тільки текстові, але і голосові.

Інструментарій працює через API ВКонтакте, так що все чисто. Хоча, не виключено, що обліковий запис, з якого буде проводитися розсилка, швидко забанять. Особливо актуально, якщо це буде якийсь чорний спам про хайпи і інших шахрайських проектах, які пропонують легкий заробіток в інтернеті.

У сервісі зручний російськомовний інтерфейс з можливістю ретельної настройки кожної рекламної кампанії. Тут вам і планувальник, і статистика, і навіть власний віджет, який можна розмістити в групі ВКЛЮЧНО, щоб користувачі підписувалися на розсилку.

Вишенькою на торті є безкоштовне використання функціоналу з обмеженням у 150 повідомлень / добу. Для дрібних проектів це саме те.

Інші тарифи теж не відрізняються високою вартістю. Ціна місячної підписки варіює від 150 до 1 350 рублів.

Гамаюн

Гамаюн – ще один сервіс, який дозволяє працювати з повідомленнями ВКонтакте. По своїй суті він майже нічим не відрізняється від попереднього. Хіба що тут зовсім інший інтерфейс. Проте всі функції відповідають Сенлеру. Ви можете парсити аудиторію, налаштовувати кампанію і здійснювати розсилку за певними правилами.

При переході на офіційний сайт сервісу ви виявите, що вас редиректит на додаток ВКонтакте. Так, сервіс знаходиться прямо всередині соціальної мережі у вигляді додатка.

В групі ВК Гамаюна доступна велика кількість навчальних матеріалів. Вам розкажуть від і до про те, як працювати з інструментарієм, як побудувати правильний план просування і розкручування свого пабліка, а також в якості бонусу вам розкриють секрети грамотного SMM.

UniSender

UniSender – сервіс доставки повідомлень, який може допомогти вам в роботі з email та SMS-повідомленнями. Інструмент орієнтований на російськомовну аудиторію, про це заявляють самі розробники.

Компанія працює з великою кількістю партнерів. Серед найбільш відомих є навіть такі мастодонти, як Tele2 і Кабель.РФ.

UniSender має стандартний для подібних сервісів функціоналом. Ви можете розсилати повідомлення по величезних баз. Величина бази, природно, впливає на тариф. Найдешевший коштує 0,005 $ за лист. У цьому випадку розмір бази і кількість листів не обмежені. Ви платите рівно стільки, скільки відправите.

В іншому UniSender теж радує. Красивий інтерфейс, велика кількість функцій, вбудований блоковий редактор листів і розширена статистика.

Ви можете спробувати сервіс безкоштовно, але тут будуть обмеження: 100 адрес і 1 500 листів.

AWeber

AWeber – англомовний інструмент email-розсилки, який має в своєму арсеналі понад 700 різних шаблонів. З їх допомогою ви зможете красиво оформити листа, що певним чином може підвищити ефективність всієї рекламної кампанії.

На жаль, інтерфейс тільки англійською мовою. Але для багатьох користувачів це не буде проблемою. Розібратися зможе навіть новачок, особливо якщо у нього в браузері буде вбудований перекладач. В цілому цей проект схожий на інші англомовні інструменти: розсилка по базі даних електронних адрес, налаштування листів з допомогою вбудованого редактора і висока вартість тарифів.

GetResponse

GetResponse – платформа для розсилок з дуже простим і зручним інтерфейсом російською мовою. Можна сказати, що це не просто сервіс розсилок, а цілий величезний інструментарій інтернет-маркетолога.

Цей інструментарій містить в собі функціонал лендингов, вебинарных кімнат, самих розсилок.

Оплачуючи підписку на GetResponse, ви отримуєте цілу майданчик, яка допоможе вам працювати з трафіком. Це виділяє платформу серед великої кількості інших. Не дарма вже у них більше 350 000 задоволених клієнтів.

Sendsay

Sendsay – відмінний інструмент, який може бути інтегрований з великою кількістю CRM і CMS. Дозволяє працювати майже з усіма видами повідомлень, які включають у себе: SMS, mms, email, тригерні розсилки, транзакції і автовідповідачі.

Інтерфейс, однак, тут не такий зручний, як хотілося б. Редактор листів залишає бажати кращого, але якщо сильно захотіти, то можна впоратися і з ним.

За тарифами тут все стандартно. Є три види послуг:

 • безкоштовний “Старт”, яка пропонує до 200 адрес в базі і до 1 000 листів на місяць;
 • тариф “Бізнес”, який збільшує кількість адрес до 50 000;
 • тариф “Індивідуальний”, який пропонує особливі умови для більш вимогливих клієнтів.

DC Lite

DC Lite – платформа для автоматизації email-маркетингу. Працює з великими базами адрес і дозволяє розсилати листи зі снайперською точністю.

Ціна прямо пропорційна кількості передплатників або листів. Є безкоштовний пробний період, під час якого пропонується ознайомитися зі всім функціоналом платформи.

ExpertSender

ExpertSender – професійний інструмент для інтернет-маркетолога. Тут є все, що може знадобитися при роботі з великими базами листів. Зручний інтерфейс, функції з автоматизації, вбудований редактор.

Як показує практика, ExpertSender – це один з наймасштабніших сервісів розсилки в Росії і СНД. Налаштувати можна буквально все до дрібниць.

Ціни не надто високі, вони також залежать від обсягів роботи. Ви можете перейти на офіційний сайт і особисто ознайомитися з усією доступною інформацією по платформі. Її там дуже багато.

MailerLite

MailerLite – простий сервіс, який володіє стандартним функціоналом і інтерфейсом. Тут є все для грамотного email-маркетингу. Не більше і не менше.

Сам сайт працює з англомовної аудиторією, але навіть без знання мови можна розібратися. Внутрішній інтерфейс і справді дуже простий і зручний, втім, як і в інших сайтів з цієї збірки.

Класично тут є безкоштовний тариф, який передбачає обмежене використання платформи. Відмітка тут стоїть на тисячі передплатників. Після того, як кількість передплатників перевищить цю цифру – доведеться оплачувати тариф. Але тарифи тут не такі дорогі. Найдешевший коштує всього 10 доларів в місяць. Найдорожчий – 50.

MailerLite легко інтегрувати з різними платформами. Серед інших тут є і WordPress. Якщо ви використовуєте цю CMS і вам потрібен інструментарій по розсилці повідомлень про вихід нових листів, зверніть увагу на цей сервіс.

Mad mimi

Mad mimi – ще один простий сервіс розсилки, який може допомогти вам в організації email-маркетингу для своїх проектів. Нічого зайвого, тільки гарний дизайн, зручний функціонал і приємні тарифи.

Campaign Monitor

Campaign Monitor – величезна платформа, яка дозволяє автоматизувати процеси просування проектів за допомогою email-розсилки. У компанії велика кількість клієнтів, серед них є і досить відомі (але не для російськомовного ринку).

Сам сайт має дуже красивим і приємним інтерфейсом, який відразу кидається в очі. Внутрішня адмінка не відстає і також дає можливість працювати всередині зручного і швидкого редактора.

Однією з головних фішок сервісу є наявність спеціального мобільного додатку. Його використання виводить роботу з email-розсилкою на новий рівень. Тільки уявіть, що ви можете контролювати весь процес зі свого телефону, не надто при цьому напружуючись. Як і сам сервіс, додаток працює на англійській мові.

Verticalresponse

Verticalresponse – ще один англомовний сервіс розсилки, який покликаний вирішити всі ваші проблеми з email-маркетингом. У ньому є все, що потрібно для грамотного просування своїх матеріалів через емейл-розсилку.

Це і блочний редактор, що дозволяє легко налаштовувати листи з допомогою системи Drag&Drop. Тут же є інструменти статистики, з їх допомогою ви зможете бачити всі важливі метрики, які в кінцевому підсумку допоможуть сформувати правильний вектор роботи.

Цей сервіс майже нічим не відрізняється від інших. Тим не менш, ви можете скористатися ним. Можливо, тутешні тарифи припадуть вам більше до смаку, ніж інші.

До речі про них, базовий тариф обійдеться вам в 11 $ щомісяця. Якщо захочете чогось більше, то тут на вибір ще два тарифи: за 16 і за 196 $. Останній буде актуальним для великих компаній, оскільки передбачає використання мільйонних обсягів.

Для іменитих компаній передбачені знижки та особливі умови.

Але тут же є і недоліки: сервіс працює лише з двома соціальними мережами, також в ньому немає можливості додавати екранну форму на сайті. Але, в принципі, комусь ці функції не будуть потрібні.

Висновок

Сподіваюся, що цей невеликий рейтинг дозволить вам визначитися з вибором. Порівняно всі представлені сервіси, звичайно, відрізняються один від одного за цінами, функцій і т. д. Але всі вони чудово можуть вирішувати головну задачу – розсилку. А далі все залежить вже від конкретних цілей і завдань.

При виборі сервісу розсилки я б звертав увагу на найбільш популярні. Ті ж SendPulse або Mailchimp можуть вирішити задачу більшості. Хоча для якихось специфічних цілей вони можуть і не підійти.

Для вебмайстра вибір сервісу розсилки теж дуже важливий. Як я і говорив на початку статті, за допомогою такого способу можна залучати велику кількість трафіку і непогано заробляти на рекламі і партнерках. Якщо ви хочете дізнатися більше про створення інформаційних проектів під монетизацію, то я раджу вам звернути увагу на курс Василя Блінова “Як створити блог”.

У ньому є все, що може знадобитися вебмайстру-новачкові. Навчання проходить на зручній платформі, де є лекції, практичні заняття та домашні завдання. Доступ до наступним блокам забезпечується тільки після повного проходження та розуміння попередніх.

Причому більша частина початкових матеріалів доступна абсолютно безкоштовно. Переходьте по представленої посилання для отримання більш детальної інформації.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.