13 кращих курсів з Google AdWords

Поширити

Привіт, дорогі читачі!

Налаштування контекстної реклами – навичка, на якому ви можете заробляти сотні тисяч. Достатньо один раз старанно пройти курси з Google AdWords.

Але витрачати свій час і гроші на кого не хочеться. Тому я відібрала кращі навчалки без порожніх обіцянок і з практикою.

Наливайте чайок. Беріть блокнот і виписуйте курс, який найбільше придивився.

Зміст

 • Топ-7 курсів
  • 1. Курс Google AdWords 3.0
  • 2. Контекстна реклама – Нетология
  • 3. Курси контекстної реклами – Бруноям
  • 4. Безкоштовний курс по контекстної реклами в Google Ads – Павло Хазов
  • 5. Фахівець з Google Ads – ppc.world
  • 6. Онлайн-курс Google AdWords – Hedu
  • 7. Основи Google Ads: підготовка до складання екзамену – Нетология
 • Платні
 • Безкоштовні
 • Висновок

Топ-7 курсів

Ці навчальні програми підходять для новачків. Вони зроблять з вас професійного настроювача контекстної реклами з доходом від 35 000 руб. Ви зможете працювати вдома або піти в престижну компанію. Під час навчання ви запустити рекламну кампанію, яка потрапить в ваше портфоліо.

Щоб підвищити затребуваність на фрілансі, раджу також вивчити курси по Яндекс.Директу.

1. Курс Google AdWords 3.0

Google Adwords 3.0 – це швидкий спосіб навчитися налаштуванні контекстної реклами без чужої допомоги. Вас чекає 11 занять з практикою і зворотним зв’язком. Ви дізнаєтеся, як поставити Google Analytics, написати чіпляючий текст оголошення, працювати з показниками якості.

Займатися з вами буде практикуючий директолог Яків Осипенков. Він просунув більше 70 проектів із загальним оборотом 50 млн руб.

Крім відеоуроків, ви отримуєте чек-листи, готові шаблони, що спрощує і прискорює роботу.

Дешевий пакет без домашніх завдань з 6 відео коштує 6 930 руб. За допомогою куратора – 11 830 руб. Все-таки краще вкластися, тому що вам потрібен спеціаліст, який помітить і виправить помилки.

2. Контекстна реклама – Нетология

Контекстна реклама – це доступне пояснення незрозумілих термінів, контролю ціни кліка та інших пасток, на які часто трапляються новачки. За 3 місяці ви освоїте нову професію з доходом від 35 000 руб. Під час навчання ви вже зможете брати замовлення.

З приводу незрозумілих моментів, проблем завжди можна проконсультуватися з куратором.

Кращі учні можуть отримати роботу в Ingate, “Піксель Плюс”, E-promo.

Ви завершите 6 видів рекламних кампаній, які підуть в портфоліо. Завдяки 35 тестових завдань ви закріпіть теорію і ніколи її не забудете.

Три місяці інтенсиву обійдуться в 29 990 руб. Можна платити по частинах – 2 916 руб. в місяць.

3. Курси контекстної реклами – Бруноям

Курси контекстної реклами від навчального центру “Бруноям” – це чітка інструкція, за допомогою якої ви налаштуєте рекламу, перевірите і підвищите її ефективність. Вас чекають конкретні результати. Швидкий відповідь на питання та розв’язання проблем від викладача.

Які знання ви отримаєте і відпрацюєте:

 • визначення цільової аудиторії;
 • збір ключових слів;
 • виявлення слабкостей і сильних сторін конкурентів;
 • всі етапи запуску рекламної кампанії: від реєстрації до публікації оголошення;
 • A/B-тестування.

Свій досвід вам передасть практикуючий маркетолог Івачів Андрій. Він пропрацював 8 років в маркетингу і пройшов шлях від фрілансера-рекламщика до засновника власного digital-агентства. По ходу навчання він розповість, як знайти замовлення без портфоліо і вдало його виконати.

За парочку замовлень ви заробите більше 15 900 руб. Значить, повернете вартість курсів ще до їх закінчення.

Випускникам відправляють сертифікат про отримання кваліфікації, який підвищить шанси влаштуватися в престижну компанію.

4. Безкоштовний курс по контекстної реклами в Google Ads – Павло Хазов

Курс з контекстної реклами в Google Ads підійде тим, у кого немає грошей на навчання під наглядом гуру, але налаштувати рекламу для власного бізнесу або стати директологом – життєва необхідність.

Мінус: треба знати деякі терміни. Немає пояснення того, що таке конверсія, і звідки її брати.

Плюси: даром. Інформації достатньо для запуску невеликий РК.

5. Фахівець з Google Ads – ppc.world

Фахівець з Google Ads від ppc.world – це 9 блоків з контрольними. Ви почнете з базової інформації: що представляє із себе ця контекстна мережа, як зареєструватися до вміння збільшувати кількість кліків цільової аудиторії. Після останнього уроку ви зможете пройти сертифікацію. І стати офіційно спеціалістом з Google Adwords.

Не гірше платних навчалок. Немає води. Вже з першого уроку ви дізнаєтеся, яких видів бувають оголошення, чим відрізняється AdWords від Діректа і як розпланувати бюджет.

6. Онлайн-курс Google AdWords – Hedu

Онлайн-курс Google Adwords вчить технічного просування сайтів за шаблонами і не тільки. Ви звіряєтеся за чек-листів. Зможете аналізувати ефективність і писати звіти для роботодавців. Крім того, ви будете знати, як на своїх знаннях робити гроші.

Два місяці інтенсиву стоять, як 3-5 замовлень на фрілансі: 25 900 або 32 000 руб. Цю суму ви відіб’єте ще під час навчання.

Кожен студент отримує документ про закінчення курсів. Його надішлють в електронному вигляді. Можна попросити паперову версію. Її відправлять поштою Росії.

7. Основи Google Ads: підготовка до складання екзамену – Нетология

Основи Google Ads: підготовка до здачі іспиту підходить тим, хто вже трохи розбирається в контекстній рекламі. Основна мета – підготувати вас до офіційного екзамену Google. За 6 відеоуроків навряд чи досконало вивчіть з нуля. А ось обзавестися додатковим дипломом корисно майбутнього удаленщику.

Платні

Платні навчальні програми – це як раз те, що потрібно тим, хто хоче швидко змінити роботу і освоїти нову професію з підтримкою фахівця. Виникне проблема, відчуєте злив бюджету – завжди можна написати вчителю.

 • Дистанційне навчання Google AdWords

Стане в нагоді тим, хто сидить вдома і хоче заробляти, бізнесменам і людям з скоринкою маркетолога.

Вас навчать, як:

 • перевірити, чи варто починати РК зараз;
 • придумати клікабельний заголовок і текст оголошення;
 • зібрати семантичне ядро;
 • виявити помилки і поліпшити рекламу;
 • запобігти розтрату бюджету.

На вибір є індивідуальні або групові онлайн-заняття.

 • Google Ads: практичний курс ефективної контекстної реклами від “Специалист.ги”

Це поглиблене вивчення для створення серйозних РК з великою кількістю ключів та оголошень. Ті самі знання, які є у професіоналів. Є круті лайфхаки, якими користуються маркетологи.

Тривалість – 16 академічних годин в аудиторії. Ціна – 15 990 або 16 990 руб. Можна також пройти навчання онлайн зі знижкою в 10 %. Записатися можуть тільки ті, хто пройшов базовий курс для маркетологів.

 • Навчання Google Adwords в Москві

Містить базу, якої достатньо для ведення РК різних масштабів. Ви зрозумієте, як правильно проводити ремаркетинг і підвищувати клікабельність креативу. Мотивує спілкування з одногрупниками в закритому чаті.

RA School не кидає старанних студентів. Знайде їм роботу у себе або партнерів. Дасть поради з приводу резюме, портфоліо.

Коротка програма з 5 уроків по 3 години + консультації з викладачем обійдуться в 9 900 руб. Можна попросити розстрочку з щомісячним платежем 1 650 руб.

Безкоштовні

Безкоштовні навчалки – найпростіший спосіб обзавестися новою спеціальністю. В інтернеті сотні тренерів проводять відкриті уроки, віддають брошури і чек-листи даром. Але деякі з них – прописні істини, взяті у когось іншого.

Щоб ви не витрачали час даремно на марну і однотипну інформацію, я зробила для вас список кращих халявних джерел знань з контекстної реклами Google в інтернеті.

 • Навчання Google AdWords від Юлії Курилової

Спікер володіє хорошими знаннями і умінням цікаво та зрозуміло пояснювати. Тут ви пройдете установку Tag Manager, налаштування облікового запису спочатку, підбір ключових слів за півгодини, розробку стратегії ремаркетингу.

 • Контекстна реклама. Google AdWords від Coursera

Показує, як влаштована робота рекламного майданчика, складання і подача оголошення, щоб бізнес процвітав. Вчить користуватися ключовими інструментами для просування. Коли закінчите навчання, зможете здати іспит і стати сертифікованим експертом цієї мережі.

Навчання триватиме близько місяця, кожну тиждень по 3-4 години.

 • Повний курс “Спеціаліст з Google AdWords” на YouTube

Дивіться всі 8 блоків занять на улюбленому відеохостингу з телефону або ноутбука. Все дохідливо. Розкриті теми, які необхідні для освоєння рекламної площадки.

Висновок

Ви хочете змінити життя, заробляти більше, але не знаєте, що робити. Повторюєте рутинні дії, і грошей в гаманці не додається. Спробуйте записатися на курси з Google Ads. І вам дістанеться покрокове керівництво з освоєння спеціальності з виходом на дохід.

Мрієш про вільному графіку і нескінченно зростаючу зарплати? Підписуйся. Ми підкажемо, як піти на фріланс, розвиватися і залучати замовників.

А ким ви працюєте зараз? Скільки б хотіли заробляти на рекламі? Ставимо мети в коментарі. Підтримуємо один одного.

До швидкої зустрічі!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.