22 кращих курсу з маркетингу: де пройти навчання інтернет-маркетингу і скільки коштує + відгуки

Поширити

Привіт всім! У мене для вас погані новини. Без маркетингу багатим не станеш. Неважливо, фрілансер ви, маркетолог чи здобувач, маркетинг допоможе вам навчитися продавати свої професійні навички за великі гроші і отримати престижну роботу.

За прикладом далеко ходити не треба. Поки я клишированно шукала замовників: “Напишу якісно і в строк”, мені відмовляли в 90 % випадків. А у решти 10 % – я писала за копійки.

Що я зробила, щоб підвищити дохід у 6 разів і що раджу вам? Пройти курси з маркетингу.

Зміст

 • Онлайн-курси з інтернет-маркетингу: 5 лідерів
 • 5 перевірених безкоштовних курсів інтернет-маркетингу
 • Топ-5 онлайн-курсів для керівників відділу маркетингу
 • 5 очних зразкових курсів для керівників
 • Менеджмент і маркетинг очно
 • Висновок

Онлайн-курси з інтернет-маркетингу: 5 лідерів

Про 12 кращих курсах SMM я вже писала, тому цю тему окремо зачіпати не буду. Тут я відібрала програми навчання, присвячені інтернет-маркетингу, а саме роботі з сайтами, контекстною рекламою.

1. “Інтернет-маркетолог” від експертів Teach Line

Digital-агентство “Teach Line” перетворить вас дистанційно у практикуючого маркетолога за 2 місяці. Навчання насичене, навіть присутній аналітика. Вашими вчителями будуть провідні фахівці з різних сфер: програмування, стратегічного розвитку та SMM.

Всього 3 уроки на тиждень по 2 години подужає будь-який студент і мама в декреті. Подібний курс змінить ваше мислення. Вам відкриється маса нових ідей, досвіду і, звичайно ж, джерело доходу.

Їх випускники займаються проектами Ростелекома, ВТБ, DNS.

Навчання коштує 30 000 руб. Вся принадність у тому, що платіж можна розбити на 3 частини. Запишіться і дізнайтесь деталі.

2. “Інтернет-маркетинг з нуля” – Tilda

Відомий конструктор сайтів Тільда випустив “Інтернет-маркетинг з нуля”. Він складається з 10 текстових лекцій про SEO, цільової аудиторії, аналітиці, налаштування контекстної реклами, розсилці. Перші уроки безкоштовні, а інші стоять 2 900 рублів – дешево для маркетингу. Підійде тим, хто в стислі терміни хоче освоїти основи.

Потоків не набирають. Можна прочитати і купити лекції Tilda.

3. “The world’s top Digital Marketing Course” від IHSBM

Хочете отримати міжнародний сертифікат інтернет-маркетингу? Програма курсу “The world’s top Digital Marketing Course” пройшла акредитацію в Європі. Її складали провідні фахівці Microsoft, Гугл, Фейсбук.

Світова практика від IHSBM варто 35 000 – 65 000 руб. Іспит за європейськими стандартами оплачується окремо – 450 €.

Десятки експертів Avito, Ощадбанку, Adidas, Burda, Panasonic – випускники цієї школи.

Кому я б порадила там вчитися? Та всім. Структурована інформація перетворить новачків до професіоналів, а бізнесменам і керівникам подарує цінний досвід.

Гарна новина для тих, хто любить вчитися наживо, заряджатися енергією і мотивацією спікерів. У них є московська школа. Приходьте за адресою Крутицкая вулиця, 17/7.

4. “Інтернет-маркетолог” від Ingate

Вам покажуть, як використовувати 10 каналів реклами для підвищення продажів мінімум в 3 рази.

На маркетологів тисне авторське право, а список заборонених в рекламі речей часто оновлюють. Тому бонус про юридичне право і важливі поправки в законах – корисний. Але з цього приємне тільки починається. Вам не тільки видадуть сертифікат, але і ще допоможуть із працевлаштуванням – відправлять на стажування в престижну компанію.

Щоб взяти участь в курсі, заповніть анкету та оплатіть вартість (45 000 – 60 000 руб.)

5. “Інтернет-маркетолог” від GeekBrains

GeekBrains за 7 місяців інтенсиву зроблять з вас профі. Ким ви будете? Маркетологом з доходом від 45 000 рублів, який може:

 • розробити і втілити в життя стратегію;
 • просувати програми, сайти, групи в соціальних мережах (SMM + SEO);
 • налаштовувати контекстну рекламу;
 • складати план і листи email-розсилки;
 • ставити планку для проекту (KPI);
 • зупиняти злив бюджету.

На додачу до курсу GeekBrains дарує навчання англійській мові.

Але це ще не все. Вам видадуть диплом державного зразка, запропонують двомісячне стажування в GeekBrains або Mail.ru.

5 перевірених безкоштовних курсів інтернет-маркетингу

“Грошей на навчання немає. Їх можна заробити на рекламі, тільки туди без знань сунутися марно” – таке замкнене коло переслідує всіх, хто хотів би змінити життя, звільнитися з нелюбої роботи, але доходи не дозволяють.

Я знайшла вихід – добірку 5 кращих безкоштовних курсів, де є все необхідне для початківців.

Погляньте на список кращих книг з копірайтингу. Ви будете стикатися з ефективними текстами, тому прочитайте книги, щоб збільшити тариф на свої послуги.

1. “Digital-start: перший крок до затребуваної професії” – Нетология

Нетология балує безкоштовними вебінару. “Digital-start” – це короткий курс, в якому основний акцент йде на те, як упакувати свої послуги і де шукати замовників.

Тим, хто пропустив урок, записи розсилають протягом дня.

2. “Відеокурс по інтернет-маркетингу” – Completo

Якщо мрієте стати інтернет-маркетологом з зарплатою від 30 000 рублів, але грошей на платні курси немає, можна пройти базовий від Completo. Після завершення навчання від Completo ви отримуєте не тільки цінні знання з веб-аналітиці, SMM, але і сертифікат, який можна надавати замовникам, роботодавцям.

Програму складали маркетологи з 15-річним досвідом.

Як це працює? Пишете ім’я, прізвище та e-mail і вам миттєво відкривають доступ до 8 відеоуроків. Кожен з них переглядаєте, швидко відповідаєте на питання – переходьте до наступного. Всі лекції професійно зняті з заставкою, красивим фоном, розбірливою промовою. Отриманих знань вистачить, щоб стартувати в інтернет-маркетингу.

3. Курси Facebook Blueprint

Користувачам, які далекі від маркетингу, SMM та популярної реклами в соцмережах, раджу пройти ці курси. Це абсолютно безкоштовно. Заходьте через Фейсбук і вперед.

Blueprint – каталог серії навчальних статей. Вибираєте, запускаєте і читаєте. Тут розповідають про Instagram і Facebook. В основному майстер-класи – огляди новітніх інструментів і можливостей соцмереж. Коротко, ємко, але не поглиблено – відмінний варіант для початківців.

4. YouTube-канал “Автоматизація реклами з Active Traffic”

Безкоштовні відео, які можна дивитися в будь-якому місці. Автори каналу розповідають про те, як перевірити якість трафіку, налаштувати рекламу, про парсингу цільової аудиторії та інших перевагах, необхідних маркетологам.

Більше 100 майстер-класів, лекцій та порад від діючих експертів таргету. Підійде всім рекламникам для розширення кругозору.

5. YouTube-канал про рекламу “MyTarget”

На цьому каналі можна дізнатися останні тренди в рекламі, нові інструменти, думки експертів. Звичайно, сертифіката немає. Але поспішати з домашнім завданням не потрібно, просто дивіться ті уроки, які важливі. Для зручності є добірки – плейлисти.

Топ-5 онлайн-курсів для керівників відділу маркетингу

Багато хто з нас мріють стати начальством: отримувати високу зарплату, бути поважним і цінним співробітником, вирішувати цікаві та креативні робочі завдання. Однак керівники беруть далеко не всіх.

Щоб стати таким, потрібно закінчити курси, підвищити кваліфікацію. Я поділюся підбіркою курсів, які допоможуть піднятися вгору по кар’єрних сходах. Вибирайте, що сподобається.

Увага! Всі курси з сертифікатами для керівників – платні. Безкоштовних аналогів не знайшла.

1. “Інтернет-маркетинг для B2B і складних ринків” – Ma ED

Навчання тет-а-тет з тренером в Скайпі варто 71 000 руб. можна Заощадити, вибравши стандартний пакет, де ви в групі дивіться уроки і радитеся з куратором в співтоваристві Фейсбуку. Його ціна 51 000 руб. І саме дороге задоволення за 165 000 руб. – підготовка digital-фахівців для вашої компанії + індивідуальна стратегія.

2. “Аналітика в бізнесі” – Олексій Кулічевський

Якщо ви досі не чули про когортному аналізі, то слід заповнити прогалини у знаннях. Курс від Олексія Куличевского підійде і для начальства. Повний курс навчання складається з 16 відеоуроків і коштує всього 3 450 руб. З домашніми завданнями – 6 450 руб. Він вчить правильно ставити завдання перед співробітниками, аналізувати, на що і яким чином витрачається бюджет.

Відгуки позитивні. Кулічевський засвітився в декількох текстових інтерв’ю, раніше керував маркетинговим відділом.

3. “Інтернет-маркетинг як система” – SkillFactory

Як масштабувати бізнес, управляти командою, завданнями, щоб поважали і бачили у вас начальника? Цьому навчать в SkillFactory. За 3 місяці ви дізнаєтеся:

 • що таке data-driven компанія;
 • як працювати з наскрізною аналітикою;
 • як створювати технічні завдання і вести звіти;
 • все про 4 головних видах аналітики;
 • стратегію листування з клієнтами + тригери лояльності.

Випускники влаштувалися в МТС, Інвітро, Ozon Райффайзенбанк та ін.

Повний курс для керівників коштує 47 900 рублів. Можна брати в розстрочку.

4. “MBA Intensive” – City Business School

Ступінь магістра за рік. З цієї скоринкою можна працювати з іноземними клієнтами, середній чек, яких від 800 $. Модулі присвячені різним темам, які обов’язкові для успішних директорів:

 • особиста і професійна ефективність,
 • планування,
 • ведення фінансів,
 • контроль над процесом і якістю роботи,
 • розробка стратегії,
 • управління персоналом,
 • інновації + інформаційні технології.

Випускникам видають диплом про додаткову вищу і європейському освіту за стандартами EDLEA.

Ціна 96 000 рублів.

5. “Керівник відділу маркетингу” – від Uniweb

Легкі теми розбирають в режимі онлайн за 10 тижнів, а складні – очні 4 дні безпосередньо з експертами в Москві.

Методами та знаннями програми користуються російські і зарубіжні маркетологи.

70 академічних годин і більше 10 відео стоять 49 900 рублів. Всі отримують свідоцтва про підвищення кваліфікації.

5 очних зразкових курсів для керівників

Хоча знання та аналітичний склад в маркетологах цінуються високо, без диплома влаштуватися начальником або залучити клієнтів до свого digital-агентство – проблематично.

Чому очно? Повне занурення, якісна освіта і практика, а також видача диплома.

1. Навчальний центр при МДТУ їм. Баумана

Відчути себе знову студентом, пройти комплексне навчання з хорошим обладнанням можна в Бауманке.

Дисципліни, тривалість занять і професорський склад скрізь відрізняються, тому подивіться список актуальних курсів та ціни. Перед навчанням можна сплатити 25 %, інші пізніше. Це зручно для піврічних програм за 110 000 руб.

У 6-місячних курсів є один плюс: сертифікат російського зразка, детальне вивчення предмета. Перед іспитом студент отримує відеозаписи усіх лекцій для ретельної і легкої підготовки. З мінусів тільки ціна.

2. “Комерційний директор” – Російська Школа Управління

Курси підвищення кваліфікації підійдуть тим, хто засидівся в рядових маркетологах або хоче відкрити своє агентство. Готуйтеся, вам доведеться неабияк попітніти над конспектами 5 днів з 9 ранку до 4 вечора, але результат того вартий. Ви навчитеся брендування, контролю і планування KPI, підвищенню продажів.

Вартість 55 500 руб., але є знижка 25 % за двох і більше учасників, є розстрочка. Факультатив можна проходити також і за онлайн-трансляції. По закінченні вам видають скоринку.

3. Маркетинг на пальцях для власників малого бізнесу

З допомогою стислої інформаційної програми навчання ви навчитеся використовувати мобільний, вірусний контент, відрізнятися від конкурентів. Всього 1 день з 9 ранку до вечора за 22 900 рублів і ви знавець онлайн – та офлайн-бізнесу. Сертифікат кожному студенту забезпечений.

4. Менеджмент в сфері інтернет-бізнесу – бізнес-школа RMA

Принадність навчання в RMA – концентрація на конкретних сферах бізнесу: ресторанному, клубному, спортивному, галерейному. На жаль, для вступу на річні курси шкільного атестата недостатньо, потрібно мати за плечима вища (університет) або середня спеціальна освіта (технікум) і прикласти резюме. Рішення про зарахування приймає приймальна комісія.

Весь факультатив коштує 190 000 рублів. Формат: лекції та семінари + практичні завдання.

Чому тривала навчання краще стислих курсів? Глибоке занурення в маркетингову середу, створення спільних проектів з однокурсниками.

5. Директор з онлайн-маркетингу – Нетология

Нетология плавно перекваліфікувалася в університет і тепер пропонує офлайн-заняття з потужним просуванням по кар’єрних сходах. Вони допоможуть:

 • опрацювати стратегію;
 • навчать збирати команду та керувати;
 • познайомлять з важливими інструментами – Google Analytics, SimilarWeb, MegaIndex та ін.

За 4 місяці інтенсиву учні платять 180 000 рублів. Можлива розстрочка.

Вас чекає 3 заняття в тиждень по 3 години. Їх проводять майже вночі – з 19:00 до 22:00. Якщо ви здасте всі домашні завдання і напишете дипломну роботу – отримаєте посвідчення про підвищення кваліфікації єдиного зразка.

Викладачі – великі засновники діджитал-агентств та SMM-менеджер Ощадбанку.

Менеджмент і маркетинг очно

Продавці просто віддають товар і забирають гроші, а завдання маркетологів примножувати виручку, використовуючи інтереси цільової аудиторії. Маркетинг може перетворити рядового клерка з зарплатою до 30 000 руб. в професіонала з щомісячним доходом від 50 000 руб.

Навіть якщо ви не хочете пов’язувати життя з рекламою, навички, які ви знайдете на курсах, допоможуть добитися висот в бажаної професії.

1. “Менеджер з маркетингових досліджень” від Російської Школи Управління

Рекламна кампанія провалилася? Значить, десь ще на стадії вивчення цільової аудиторії щось пішло не так. А от як зрозуміти помилку і поліпшити стратегію, ви дізнаєтеся на цих курсах.

За 3 дні 6-годинних академічних занять, ви зможете:

 • краще досліджувати свою цільову аудиторію;
 • використовувати тренди в своїх цілях;
 • навчитеся за допомогою “mystery shopping” оцінювати роботу продавця.

Вартість семінару – 33 915 рублів.

2. Маркетолог-аналітик

Маркетолог-аналітик заробляє від 35 000 руб. Він знає все про потреби покупця. Знання разом зі свідоцтвом про перекваліфікацію на даному факультеті в Російській Школі Управління вам обійдуться в 47 175 крб.

Курс триває 5 днів з 9 ранку до 4 вечора під терплячим наглядом 3 викладачів.

Підійде тим, хто хоче змінити роботу, маркетологам, консультантів і аналітиків.

Висновок

Якщо ви знаходитесь на цій сторінці, значить, приємні зміни вже відбулися у вашому житті. Попереду тільки найкраще, а саме – нові знання, знайомства і престижна робота з зарплатою, про яку мріяли.

Можу порекомендувати дві книги, які допоможуть поглянути на продажу інакше:

 1. “Основи маркетингу. Короткий курс” – Котлер Ф..
 2. “Контент-маркетинг. Нові способи залучення клієнтів в епоху інтернету” – М. Стелзнер.

Ким ви працюєте зараз і чому вирішили піти на курси? Чекаю ваших відповідей у коментарях.

На цьому я з вами прощаюся. Зберігайте собі цю добірку кращих курсів з маркетингу в закладки, щоб вона була завжди під рукою, і діліться з друзями.

До швидкої зустрічі!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.