5 причин: навіщо людям які працюють в інтернеті потрібен блог?

Поширити

Привіт, друзі.

На зв’язку Василь Млинців, сьогодні я хочу розібрати одне дуже важливе питання: навіщо потрібен блог? Я часто пишу в соціальних мережах про те, що веду свій блог, анонсирую різні новини, і люди не розуміють, навіщо я це роблю. Напевно, 99% моїх знайомих, які ніяк не пов’язані з інтернетом в плані заробітку, не розуміють ідею ведення свого блогу.

Якщо чесно, то навіть деякі блогери не розуміють, навіщо вони ведуть свій блог, тому в інтернеті мільйони занедбаних блогів. Першим ділом, щоб почати вести свій блог не потрібно купувати хостинг, домен, складати семантичне ядро і т. д.

Повне керівництво по створенню блогу

Спочатку потрібно відповісти собі на питання: «навіщо він потрібен?» і записати відповідь на це питання на видне місце, щоб не забувати. Блог буде успішним не від гарного дизайну або ідеально написаних статей, а від бажання ним займатися.

Мені здається будь-який успіх у житті залежить від бажання і смислів, а не від таланту чи везіння, тому давайте разом розберемося з цими двома пунктами.

Навіщо потрібен блог?

Навіщо люди їх створюють? Думаю, у кожного є своя первинна причина створення блогу, але я буду розповідати про свої. Ідея створення блогу мені прийшла з книги, от тільки я не пам’ятаю який.

Колись давно (роки 2 тому) я займався мережевим маркетингом, зайнятися їм мені теж прийшла ідея з книг серії «Багатий Тато, Бідний Тато» американського автора Роберта Кійосакі. Взагалі, з його книг, стався зсув в звивинах мозку, але про це окрема стаття.

Так от, займаючись мережним маркетингом, я дізнався таке поняття, як «особистий бренд в інтернеті». А саме: мені захотілося створити таку сторінку, щоб людина, що зацікавився моїм мережевим бізнесом, міг без проблем зайти на мій сайт і дізнатися всю необхідну інформацію.

Особистий бренд зараз необхідний будь-якій людині, яка хоче заробляти гроші через інтернет, саме на ньому складається довіру. Від довіри аудиторії залежить кількість продажів або замовлень твоїх послуг, будь ти фрілансер або бізнесмен. Тому моя перша причина — це особистий бренд.

Друга причина у мене з’явилася вже в процесі пошуку відповіді на питання «як створити блог», тоді я вперше почув про те, що на блозі можна заробляти. Це основна причина створення блогів у більшості людей. А також основна причина, чому вони кидають ідею вести його.

Не все так просто, як здавалося б. Щоб вивести блозі на дохід хоча б 20 тис. рублів на місяць, новачкові потрібні роки роботи і вкладення куди більше, ніж 20 тис. рублів. Звичайно цей процес можна прискорити, звертаючись до професійних блогерів. Навіть нещодавно з’явилася школа блогерів, де відомі веб-майстра і блогери Рунета діляться своїм накопиченим за довгі роки досвідом.

Звертатися до професіоналів — це найкоротший шлях досягнення результату. Після того, як я кинув ідею займатися мережевим бізнесом з певних причин, я продовжував шукати варіанти, що дозволяють змінити свою якість життя. Мені хотілося подорожувати, і я став шукати варіанти заробляти через інтернет. Почав займатися фрілансом, але безрезультатно, навіть в мінус.

Виявилося, щоб їм успішно займатися, потрібні були знання: як правильно пропонувати свої послуги, як вибудовувати замовлення і т. д. Пробуючи самостійно близько півроку, я вирішив, що краще звернутися до професіоналів. Заплативши їм за знання, вже через місяць я став отримувати стільки, скільки заплатив за навчання. Про це я писав у своїй другій статті на цьому блозі. Тому, якщо хочете навчитися якомусь заробітку або професії в інтернеті, ідіть до того, у кого вже є видимі результати, і мучте його день і ніч. Як правило, це відкриті люди і готові розповісти, як у них вийшло.

Я трохи відволікся від теми статті. Отже, третя причина, вона трохи розширена — це саморозвиток. В саморозвитку у мене заховано багато смислів вести блог. Це зараз, можна сказати, головна причина, навіщо потрібен блог і чому я його не закинув. Наведу пару прикладів і підемо далі.

По-перше, це постійні розумові процеси: як зробити, що писати, як писати і т. д. По-друге, висловлюючи свої думки, починаєш вчитися думати самостійно, мати свою точку зору, копирсатися в собі, впізнавати себе. По-третє, стаєш більш відкритою людиною. Пам’ятаю, якою проблемою для мене було раніше написати коментарі або задати кому-то питання. Що подумають люди, як я буду виглядати?.. Зараз про це навіть не замислюєшся, просто береш і робиш.

Таких смислів, насправді, у мене багато і у кожного вони є, просто їх треба зрозуміти і також виписати на папір. До речі, якщо у вас вже є свій блог, не забудьте розповісти трохи про нього і про себе коментарем до цієї статті. Що я даремно її писав? Четверта причина криється саме в цьому.

Четверта причина вести блог — це спілкування. Як я вже говорив, спілкуючись з людьми, ми дізнаємося щось нове, особливо коли спілкуєшся з блогерами. Блогери — це ті люди, які відповідають на будь-яке питання, коли шукаєш щось в пошуку Яндекс, Гугл або іншій пошуковій системі. Наприклад, відповідь на питання: «навіщо потрібен блог?», який ти зараз читаєш.

Іноді спілкування з ними дізнаєшся випадкові речі, про які раніше й здогадуватися не міг. В незнанні криються всі проблеми. Чому ми на даний момент не заробляємо мільйон рублів на місяць? Відповідь проста — тому що ми не знаємо, як заробляти стільки.

Підіб’ємо підсумок відповіді на питання

  1. Саморозвиток, смисли ведення блогу.
  2. Особистий бренд, довіру людей.
  3. Заробіток, пасивний дохід з блогу.
  4. Спілкування, нові знання і можливості.

Але як??? Стаття ж називається «5 причин: навіщо потрібен блог?» Ось на цьому моменті я хочу звернутися до друзів-блогерів, давайте кожен, хто прочитав цю статтю, поділиться п’ятою причиною навіщо ви ведете свій блог.

А також хотілося б почути думку тих людей, у кого ще немає свого блогу і тих, хто колись намагався її створити, можливо створив, але закинув.

На сьогодні все, всім дякую.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.