Як я зумів накрутити 500 лайків в инстаграме за 10 хвилин використовуючи безкоштовні та платні методи

Поширити

Всім привіт, шановні читачі. З вами Василь Млинців.

Сьогодні, друзі, я хочу розповісти вам, як накрутити лайки в инстаграме і тим самим збільшити популярність свого облікового запису.

Зміст

 • Навіщо потрібні лайки і як вони впливають на просування
 • Як отримати більше лайків
 • Програми і сайти для накрутки онлайн
 • Інструкція

Повне керівництво по Instagram

Я вивчив все, що є в інтернеті з цього питання і виявив найбільш ефективні методи. Також протестував кілька сервісів, що дозволяють купити і заробити багато лайків. Виявляється, набрати до посту кілька сотень лайків відразу після публікації дуже просто.

За 10 хвилин до нової фотографії мені вдалося отримати понад 500 позначок “Подобається”.

 

 

Подивитися цю публікацію в Instagram

 

КОНКУРС! 2 квитка в Тай і місяць проживання! Привіт, друзі! На зв’язку Василь Млинців і сьогодні у нас стартує щорічний конкурс “Шлях до мрії 2019”! Хочете зробити першу самостійну подорож з моєю підтримкою? А також виграти 2 квитки в Таїланд і місяць проживання? Це шанс для всіх, хто мріє почати подорожувати, але чогось боїться або сумнівається! Переходьте за посиланням і приєднуйтесь – https://iklife.ru/konkurs/ @pasha_prize @helen_hirt @23elenass @agert88 @blinovlife #баланган

Публікація від 💥 Василь Млинців (@blinovlife) 12 Лис 2018 в 7:15 PST

 

Навіщо потрібні лайки і як вони впливають на просування

Розвиваючи свій аккаунт і заробляючи на ньому, я зрозумів, що кількість людей, яким подобаються ваші фотографії, сильно впливає на його просування.

Найголовніше, що дає велику кількість лайків – це попадання в топ-9 кращих публікацій з використовуваним хештегам. Тут я рекомендую почитати мою окрему статтю про хештеги.

Таким чином, опинившись в топі, ваше фото можуть помітити випадкові користувачі Инстаграма, які цікавляться тегом, який ви використовували в описі.

Більше особливої ролі, крім понтів, лайки не грають. Єдине, що ще — вони дозволяють оцінити і проаналізувати якість постів. Чим гірше пост, тим, природно, менше лайків.

Як отримати більше лайків

Щоб збільшити популярність ваших фото в інсте, рекомендую використовувати базові правила:

 1. Робіть СВОЇ якісні і цікаві фотографії. Не викладайте чужі картинки з інтернету, вони нікому не цікаві.
 2. Якщо не зачепили фотографією, то зачепите описом до неї, щоб вам поставили сердечко, а ще краще — написали коментар. Спілкуйтеся з аудиторією через опис, задавайте їм питання, провокуйте їх залишити коментар. Тим самим, пост може залучити ще більше уваги і лайків.
 3. Ставте хештеги правильно, посилання на статтю я вже давав.
 4. Зробіть відкритим свій профіль і добре його оформите. Поставте гарну аватарку і розкажіть хто ви або чим займаєтеся.
 5. Ставте лайки, підписуйтесь і коментуйте інші акаунти, отримуючи взаємні дії.
 6. Намагайтеся робити пости частіше, але не занадто часто. Хоча б один-два в день.
 7. Робіть позначки геолокаціі, де було зроблено фото, за ним, до речі, теж можна вийти в топ і привернути увагу.

Програми і сайти для накрутки онлайн

Найкращим способом швидко накрутити лайки, все ж, залишаються спеціальні програми і сервіси, що дозволяють купити або заробити їх безкоштовно.

Зі збільшенням популярності соціальної мережі Instagram в 2019 році, різних сервісів з’явилася величезна кількість. Я ж рекомендую користуватися ось цими самими оптимальними за ціною і якістю:

 1. Bosslike (Кращий, для швидкої покупки лайків)
 2. instaplus.me
 3. Tooligram

Цих трьох сервісів цілком достатньо, щоб розкрутити свій instagram, накрутити лайків і передплатників. Але можу порекомендувати і інші, обирайте на свій смак:

 • likemania.ru
 • fastpromo.pro
 • soclike.ru
 • Socialkit
 • like4u.ru
 • fastfreelikes.com
 • 1gram.ru
 • Ad-social
 • olike.ru

На всіх цих сайтах можна безкоштовно заробити бали через завдання, підписуючись і лайкая, або придбати їх за гроші. Потім ці бали обміняти на лайки і передплатників.

Програму Instaplus я вже докладно розглядав у попередній статті про накрутку передплатників. Там є повна інструкція як їй користуватися, як налаштовувати автолайкер, взаємні підписки і т. д.

Інструкція

На прикладі розберу сьогодні, як працювати в сервісі BossLike. Все дуже просто. Коли ви зареєструєтесь в особистому кабінеті, у верхній панелі виберіть вкладку “Накрутити”. Зліва відкриваєте вкладку “Instagram” та вибираєте завдання “Мені подобається” (тобто ставити лайки).

Далі задаєте параметри: вставляєте посилання на потрібний пост з Инстаграма, встановлюєте ціну і скільки відміток “Мені подобається” потрібно поставити. Чим вище буде ціна за 1 завдання, тим швидше ви отримаєте лайки.

Натискаєте “Створити завдання”.

Завдання успішно створено! Залишається чекати на результат.

Щоб замовити накрутку лайків, вам потрібні бали на сервісі, їх ви можете купити або заробити безкоштовно, виконуючи аналогічні завдання. Для цього зайдіть у вкладку “Заробити”.

Мінус тут в тому, що у Инстаграма є обмеження:

 • 60 лайків у годину,
 • 60 підписок на годину,
 • 50 коментарів на годину.

Це не дозволить вам швидко набрати багато балів. Після того, як ви зберете потрібну кількість балів, можете замовляти накрутку. На самому початку я наочно показав, скільки лайків можна зробити таким способом.

На цьому у мене все, якщо у вас є питання, можете написати в коментарях. Також підписуйтесь на розсилку, щоб не пропустити цікаві та корисні статті про Инстаграме.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.