Як купити хостинг для сайту та налаштувати його правильно – покрокова інструкція

Поширити

Вітаю, початківці вебмастера і блогери! На зв’язку Василь Млинців і в цій статті я дам вам просту, покрокову інструкцію про те, як купити хостинг для сайту.

Зміст

 • Де краще придбати?
 • Інструкція
  • Створення облікового запису
  • Налаштування захисту
  • Прив’язка домену
 • Висновок

Де краще придбати?

В попередній статті я вже розповів, як вибрати дешевий і якісний хостинг, чому він повинен зберігати дані в Росії, а також зробив невеликий огляд тарифів кращих в Рунеті хостинг-провайдерів:

 1. Beget.com
 2. Reg.ru
 3. Mchost.ru
 4. Timeweb.com
 5. Sprinthost.ru
 6. Adminvps.ru
 7. Fastvps.ru

По кожному ми трохи пізніше підготуємо окрему інструкцію. З-за різниці інтерфейсу та функціоналу процес покупки хостингу може трохи відрізнятися, але по суті все просто. Сьогодні я покажу, як зареєструвати і оплатити хостинг на прикладі Beget, на якому знаходиться більша частина моїх сайтів.

У нього є пробний період, протягом 1 місяця ви можете користуватися всім функціоналом безкоштовно. Досить зручні гнучкі тарифи, що дозволяють купувати окремо додаткові елементи продуктивності сервера, в процесі росту сайту і не переплачувати за зайве.

Простий, зрозумілий інтерфейс, в якому легко розібратися новачкові. Також на ньому ви можете недорого купити домен і отримати безкоштовний SSL-сертифікат.

Інструкція

Створення облікового запису

Крок 1. Реєстрація. Заходьте на beget.com. Натискаєте кнопку “Замовити” та вибираєте відповідний тариф.

Нижче, у цьому ж вікні, заповнюєте форму для реєстрації особистого кабінету.

Обов’язково перевірте правильність даних, щоб у разі чого відновити доступ за ним.

Крок 2. Підтвердження реєстрації. Після введення даних з’явиться вікно підтвердження і на мобільний телефон прийде СМС з кодом. Вводимо цей код і отримуємо дані свого облікового запису посилання для входу в панель управління.

Збережіть ці дані в блокнот, щоб не забути.

В принципі, хостинг отримано, можна заходити в систему і підключати свій сайт. Натискає кнопку “Почати роботу” і входимо в панель управління.

Налаштування захисту

Рекомендую відразу змінити пароль і налаштувати безпеку, щоб в акаунт не змогли потрапити зловмисники і порушити роботу сайту.

Мене один раз зламали, лише в іншого провайдера, і змінили налаштування домену так, що замість мого сайту, на мою адресу відкривався який-то лохотрон. В результаті чого, поки ресурс був недоступний, і я все відновлював (пішло 2 доби), втратив приблизно 10 000 – 15 000 рублів доходу.

Щоб змінити налаштування, заходимо в розділ “Налаштування облікового запису”.

У вкладці “Загальна інформація” включаємо СМС-оповіщення.

У вкладці “Зміна пароля” змінюємо пароль і вмикаємо двоетапну авторизацію по email.

Тепер, коли ви будете здійснювати вхід в свій особистий кабінет, на пошту приходитиме захисний код. Я сподіваюся, ваша пошта теж захищена двоетапної аутентифікацією.

Все, тепер можете прив’язувати домен, встановлювати CMS і запускати сайт.

Прив’язка домену

Якщо ви купували домен не на Бегете, а на іншому сервісі. Наприклад, у офіційного реєстратора Reg.ru, де купую я, або ще десь, то потрібно зв’язати його з хостингом, прописавши йому DNS-адреси сервера.

Крок 1. Знаходимо необхідні DNS-адреси сервера. Заходимо в розділ “Домени і піддомени”.

Зліва в цьому розділі знаходимо інформацію про адреси.

Крок 2. Заходимо туди, де ви купували домен. Я заходжу в особистий кабінет на Reg.ru. Відкриваю список своїх доменних імен.

Вибираю потрібний адресу.

Крок 3. Заходжу в розділ “DNS-сервери і зона”.

Прописую DNS хостингу.

Залишається додати домен на хостинг.

Крок 4. Повертаємося до вкладці управління доменів на Бегет і додаємо новий.

Через деякий час він прив’яжеться.

Висновок

Після додавання домену до хостингу автоматично створюється директорія (папка), куди ви можете завантажувати файли сайту або встановлювати платформу CMS (WordPress, 1C-Bitrix, Joomla та інші).

Платформи встановлюються автоматично в 1 клік, через розділ “CMS”. У повному огляді Бегет ви можете знайти детальну інструкцію, як це робити, а також, як поповнити баланс, коли закінчиться безкоштовний період.

На цьому буду закінчувати. Сьогодні ви дізналися, як зареєструвати і купити хостинг для свого сайту. Якщо щось не вийде, то пишіть в коментарях нижче, допоможу розібратися.

Успіхів, друзі!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.