Як підписатися на канал в Телеграм – інструкція для всіх пристроїв

Поширити

Доброго часу доби, друзі. Продовжуємо штурмувати Телеграм. Сьогодні розповім, як підписатися на канал в Телеграм. Моя інструкція допоможе зробити це швидко і відразу у всіх пристроях.

Зміст

  • Як знайти канал
  • Підписка
  • Поради по використанню каналів

Повне керівництво по Telegram

Канали – це аналоги микропостов Твіттера, новин в пабликах ВКонтакте або Фейсбук. Їх не можна коментувати, можна тільки читати. Про те, що це і навіщо вони потрібні, ми вже писали в статті про створення каналу.

Підписавшись на них, ви будете отримувати сповіщення про вихід нових постів з цікавої теми. Як правило, кожен паблік відповідає за один напрям, тобто можна зробити власну тематичну добірку, припустимо: кіно, спорт, музика, бізнес в інтернеті та ін. Це дозволить бути в курсі новин зі своїм інтересам.

Як знайти канал

Шукати цікаві можна чотирма способами:

  • вписавши ім’я спільноти в пошуку додатка;
  • запитавши у Гугла або Яндекса;
  • дізнавшись у друзів;
  • вибравши з готової збірки, яких зараз достатньо.

Докладніше ми розбирали їх у статті, присвяченій пошуку каналів в Телеграм.

Часто користувачі намагаються підключитися до закритого каналу. На жаль, самостійно зробити це не можна. Приватні паблики можна знайти через спільний пошук, для підключення до них потрібна спеціальна посилання, яка є у творця та адміністраторів.

Відповідно, необхідно знайти контакти творця або адміністратора і попросити надіслати вам це посилання.

Як це зробити? В інтернеті знайти інформацію про власника і написати йому про своє бажання долучитися до перегляду співтовариства.

Іноді адміни можуть поставити кілька запитань, щоб оцінити підходите ви під формат спілкування їх пабліка. Відповідайте чесно, тоді у вас є всі можливості стати повноправним членом приватного клубу.

Отже, ви знайшли для себе цікаве співтовариство, що робити далі?

Підписка

Уточню, що спосіб, описаний нижче, універсальний і підходить для будь-якого пристрою, будь то смартфон на Андроїд або Макбук.

Раджу перед підключенням до каналу попередньо вивчити його публікації. Якщо вас зацікавила, сміливо натискайте кнопку “Приєднатися” або “Підписатись”.

Давайте подивимося на прикладі мого каналу @iklife. Підписуйтесь на нього, щоб бути в курсі всіх оновлень блогу. Так це виглядає на телефоні.

Так – на комп’ютері.

А ось так – в веб-версії.

Відписатися так само просто, потрібно знайти кнопку “Залишити канал”. Дивіться, де вона прихована. На телефоні натискаємо на назву і перегортаємо вниз.

На комп’ютері – праворуч від назви кнопка з трьома крапками.

В онлайн-версії тиснемо на назву і внизу на “Відписатися”.

Поради по використанню каналів

  • Налаштування сповіщень

Одного разу підписавшись на декілька десятків блогів, ви виявите, що область повідомлень вашого телефону зайнята тільки їх оновленнями. Так легко можна пропустити щось важливе. Як бути? Відключити повідомлення. Смартфон дозволяє не просто відключити, але і вибрати проміжок часу відключення.

У комп’ютерній версії.

В браузерній версії.

Також дуже просто відключити звукові повідомлення. Кому потрібно, щоб під час важливого заходу, відволік вас сигнал про вихід нового сезону “Гри престолів”.

Щоб вимкнути звук, натисніть на кнопку “Викл. звук” (опція доступна на комп’ютерах).

  • Обмежуйте кількість підписок

Я вважаю, немає сенсу підписуватися більше ніж на 10-20 каналів, інакше можна просто потонути у великій кількості інформації.

Подумайте самі, в середньому викладається 1-2 посту кожен день, тобто 10-20 оновлень щодня. Як мінімум половина записів будуть реально цікавими. Так можна на кілька годин залипнути за читанням.

  • Користуйтеся хэштегами

Бачили хештегі всередині записів? Вони створені для структурування великого обсягу інформації.

Ось так це виглядає у мене. Клік по хештегу відкриє всі записи з мого каналу, в якому він міститься. Зручна штука, коли повідомлень реально багато. Спробуйте самі.

Тепер для вас відкритий безмежний доступ до нової інформації прямо всередині улюбленого месенджера. Мені взагалі здається, що незабаром Telegram замінить електронну пошту і соціальні мережі.

На цьому прощаюся, до скорого.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.