Як подивитися заблокованих людей в Инстаграме і розблокувати їх

Поширити

Привіт, друзі.

Instagram дає нам можливість спостерігати за життям друзів, знайомих і знаменитостей. Ми можемо підписуватися на цікаві сторінки і отримувати новини з усього світу. Якщо наповнювати профіль цікавими публікаціями, то незабаром можна обзавестися власною аудиторією.

Є, проте, в соціальних мережах і неприємні суб’єкти, яких доводиться відписувати і відправляти у чорний список за порушення наших кордонів. Також і ми самі можемо потрапити під блокування при конфлікті з іншими користувачами. Сьогодні розберемося, як подивитися заблокованих людей в Инстаграме.

Зміст

  • Що дає блокування
  • Як знайти і прибрати користувача з чорного списку
  • Що станеться, якщо розблокувати обліковий запис
  • Висновок

Що дає блокування

Якщо ви хочете видалити людини з переліку своїх друзів, просто відпишіться і відпишіть його. Але іноді цього недостатньо, товариш не розуміє по-хорошому, і доводиться його банити. Зробити це легко на сторінці користувача. Потрібно натиснути на 3 точки поруч з ім’ям і вибрати відповідний пункт.

Після цього даний суб’єкт втратить можливість переглядати публікації, ставити оцінки і писати коментарі під постами. Однак він як і раніше зможе бачити ваші лайки в облікових записах, на які підписаний, і відзначати ваш нікнейм в своїх постах.

Якщо юзер порушує правила соціальної мережі і закони, ображає або загрожує, відправте скаргу на нього в адміністрацію Инстаграма. Тоді його сторінку можуть повністю заблокувати.

Як знайти і прибрати користувача з чорного списку

У мобільному додатку подивитися перелік профілів, на які накладені обмеження, можна через налаштування. Я покажу, як це зробити з телефону Android. Якщо у вас iPhone, то все робиться таким же чином, але інтерфейс може трохи відрізнятися.

Переходимо в свій персональний розділ, натиснувши на піктограму внизу екрану.

Потім відкриваємо налаштування.

Йдемо в розділ “Конфіденційність” і там переходимо в пункт “Неактивні акаунти”.

Натиснувши на нікнейм, відразу переходимо в профіль користувача, де легко видалити його з НС.

Тепер можна підписатися, продовжити стежити за новинами і спілкуватися.

Скасувати обмеження можна і через комп’ютер. Йдемо на сайт instagram.com і, якщо потрібно, авторізуємось. Далі, переходимо в особистий розділ, натискаємо на значок шестерінки і потім-по пункту “Конфіденційність і безпека”.

У вікні шукаємо напис “Переглянути дані акаунту”, тиснемо по посиланню.

Потім відкриваємо НС.

На цій сторінці вказані тільки логіни. Щоб розблокувати товариша, треба скористатися пошуком, відкрити його сторінку і натиснути на відповідну кнопку.

Що станеться, якщо розблокувати обліковий запис

Коли ви відправляєте кого-то в НС, він видаляється з переліку передплатників і втрачає можливість отримувати від вас новини і переглядати профіль. Він навіть не може перейти на вашу сторінку, а бачить тільки повідомлення, що такого запису немає.

Коли ви відкидаєте своє рішення, “помилуваний” товариш може зайти в гості і знову стати фолловером. Коли ви додаєте в бан або знімаєте блокування, він не отримує ніяких повідомлень. Зрозуміти, що тебе заблокували в Инстаграме, можна тільки за непрямими даними.

Створюйте популярний контент, залучайте цільових передплатників і конвертуйте їх у покупців. Детальніше про курс

Висновок

Хочеться, як кіт Леопольд, жити з усіма дружно, але, на жаль, не завжди виходить. Якщо ви з кимось посварилися і зопалу забанили, то тепер знаєте, як знайти його і розблокувати. Я бажаю вам зустрічати тільки адекватних людей, щоб спілкування в соцмережі було приємним і корисним.

Якщо у вас залишилися питання з теми, задавайте, будемо обговорювати. Підписуйтесь на новини блогу iklife.ru щоб не пропустити нічого важливого, ділитися отриманими знаннями з друзями. Для цього в кожній статті є кнопки соціальних мереж. Давайте разом нести людям користь.

До нових зустрічей, друзі!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.