Як поміняти нік у Инстаграме на комп’ютері та в телефоні: докладна інструкція

Поширити

Вітаю вас, друзі.

Instagram продовжує підкорювати серця і уми користувачів. Все більше моїх знайомих заводять акаунти в цій соціальній мережі для роботи і спілкування. Сотні тисяч людей по всьому світу наповнюють особисті профілі і займаються тут бізнесом. У всіх свої цілі і завдання, але з часом ми розуміємо, що важливо навчитися правильно налаштовувати і вести свій аккаунт, і як багато аспектів включає цей процес.

Сьогодні ми поговоримо про те, як поміняти нік у Инстаграме, навіщо це потрібно, і які можуть бути наслідки, чим відрізняється нікнейм від імені цієї соцмережі.

Зміст

  • Особливості імен в Instagram
  • Чи можна самостійно змінити нік і ім’я
  • C телефону
  • C комп’ютера
  • Висновок

Особливості імен в Instagram

Коли ми реєструємося в Инстаграме, то обов’язково вказуємо логін, він же буде служити нам нікнеймом. Це унікальний набір символів для даної соціальної мережі. Не може бути двох користувачів під одним і тим же логіном. Це перша особливість.

Створюйте популярний контент, залучайте цільових передплатників і конвертуйте їх у покупців. Детальніше про курс

Якщо ви реєструєтесь для спілкування з друзями, то можете вибрати будь-нік, головне, щоб він був унікальним. В цьому основна проблема, адже сторінок вже дуже багато, і просто ввести своє справжнє ім’я або прізвище недостатньо. Потрібно проявити деяку винахідливість.

Для бізнес-аккаунта бажано вибрати нік, який відразу розповість відвідувачам, про що ви пишете і чим можете бути їм корисні. Тут мало вибрати унікальне ім’я облікового запису, воно ще має бути привабливим для цільової аудиторії. В окремій статті я вже писала про те, як підібрати ім’я для особистого і бізнес-сторінки. Прочитайте її, якщо у вас виникають труднощі з генерацією хороших ідей.

Ім’я користувача може містити латинські букви, цифри, точки і нижнє підкреслення, ніякі інші символи використовувати не можна. Максимальна довжина логіна – 30 знаків.

В Instagram, крім нікнейму, є окреме поле для Ф. В. О. або короткого опису бізнес-акаунту, в якому можна розшифрувати свій логін, щоб друзі, знайомі і замовники напевно змогли вас дізнатися. Тут можна писати на будь-якій мові, але довжина тексту також не повинна перевищувати 30 символів. На відміну від нікнейму це поле заповнювати необов’язково.

Чи можна самостійно змінити нік і ім’я

Не буду довго вас томити, перейменуватися в Инстаграме можна в будь-який момент і робити це стільки разів, скільки захочете. Для особистого облікового запису немає жодних наслідків у зміну логіна та іншої персональної інформації. Можна розважатися, веселитися і смішити друзів, придумуючи хоч щотижня забавні назви для своєї сторінки.

Якщо ви працюєте в Инстаграме, профіль – це ваша вітрина і візитна картка. Тут вже з експериментами потрібно бути обережніше. Але все ж, при бажанні і необхідності змінити нік і опис можна. Є ймовірність, що так ви привернете додаткову увагу передплатників. Вони захочуть дізнатися, в чому причина зміни, і точно помітять незнайоме назва у своїх глобально.

Редагувати інформацію в профілі однаково легко можна через телефон і комп’ютер. Зараз ми розглянемо просту послідовність кроків, і ви швидко розберетеся в цьому питанні.

C телефону

Відкриваємо додаток в мобільному пристрої і переходимо в свій обліковий запис, натиснувши на піктограму в нижньому меню.

Потім переходимо до редагування профілю.

У вікні є 2 поля: “Ім’я користувача” і просто “Ім’я”. Їх можна легко відредагувати, потрібно просто видалити стару назву і написати нове. Коли справитесь, натисніть на синю пташку вгорі екрану і потім ще раз у вікні налаштувань профілю.

Під час редагування конкретного поля ви відразу будете отримувати повідомлення системи: зайнятий нік або вільний. Після зміни інформації на сторінці знайти вас в мережі за старими даними буде неможливо. Важливо пам’ятати про це і змінити контакти на сайті і інших майданчиках, де ви розміщуєте посилання на свій Instagram.

C комп’ютера

Відкриваємо в браузері сайт instagram.ru і при необхідності авторізуємось в соціальній мережі. Потім переходимо в особистий розділ, натиснувши на фігуру людини у верхньому куті.

Тепер натискаємо на кнопку “Редагувати профіль”.

У формі, є 2 поля для зміни нікнейму і імені.

Просто видаліть старий логін і напишіть новий. Потім спустіться вниз і збережіть зміни.

Якщо вийшло підібрати вільний найменування, то ви побачите внизу повідомлення про те, що збережено профіль. Якщо таке ім’я вже є в системі, то ви про це дізнаєтеся.

Висновок

Тепер ви знаєте, як редагувати свій профіль, змінювати нікнейм, ім’я та іншу особисту інформацію, а також розумієте, в яких випадках це варто робити й у яких немає. Якщо залишилися питання, зауваження, чи ви хочете доповнити мою інструкцію, пишіть, будемо обговорювати і вирішувати виниклі труднощі разом.

Зберігайте статтю в закладки, якщо потрібно повернутися до неї пізніше. Підписуйтесь на нові корисності блогу iklife.ru, щоб відчувати себе в інтернеті як вдома.

Всього доброго, друзі. Я була рада новій зустрічі з вами.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.