Як заробити в ВК: кращі способи заробляти ВКонтакте на сьогоднішній момент

Поширити

Здрастуйте, шановні читачі блогу иклайф.ру.

На зв’язку Василь Млинців і сьогодні ми поговоримо про те, як заробити в ВК. Розповім вам, які способи заробляти гроші ВКонтакте існують, які з них можна освоїти за лічені дні і вже через місяць-два вийти на хороший дохід.

Зміст

 • Невеликий анонс нової рубрики про ВКонтакте
 • Як заробити в ВК
 • Заробіток на своїй сторінці або групі
  • Спосіб 1. Продаж рекламних постів
  • Спосіб 2. Монетизація партнерськими програмами
  • Спосіб 3. Продаж фізичних товарів через групу
  • Спосіб 4. Реклама своїх послуг і проектів
 • Заробіток у ВКонтакте, працюючи віддалено
  • Спосіб 5. Адміністрування спільнот ВКонтакте
  • Спосіб 6. Написання постів в групи
  • Спосіб 7. Дизайн спільнот
  • Спосіб 8. Спеціаліст з реклами
 • Заробіток в ВК для школярів
  • Спосіб 9. Кліки, репости, лайки і коментарі за гроші
  • Спосіб 10. Створення акаунтів і спільнот
 • Підіб’ємо підсумок

Почну з невеликої передісторії про себе і про те, що ви знайдете у новій рубриці на блозі про цю соціальну мережу.

Невеликий анонс нової рубрики про ВКонтакте

Як ви знаєте, ми (я і моя дружина) вже 2 роки працюємо віддалено заробляємо на своїх проектах і подорожуємо. Коли я починав освоювати удаленку, мені в руки потрапила книга “7 професій для швидкого заробітку в інтернеті”, в якій я познайомився з професією “Адміністратор груп ВКонтакте”.

Ця професія стала для мене стартом, я знайшов кілька компаній, яким допомагав вести групи ВКонтакте і паралельно розвивав свої, які принесли мені вже не один десяток тисяч рублів, хоча мають не так багато передплатників.

Пропрацювавши більше півроку в даній професії, я багато чого вивчив, і тому вирішив поділитися своїм досвідом і запустити рубрику, в якій будемо від А до Я розбирати, як заробляти в ВКонтакте і працювати з групами.

Як заробити в ВК

Перш ніж перейти до розгляду способів, давайте розповім на чому заробляє ВКонтакте.

Як і всі інші 99 % сайтів в інтернеті, основний заробіток ВК отримує з продажу реклами. Це контекстна реклама, яка показується ліворуч на сайті і в новинах. Компанії платять десятки тисяч рублів, щоб ВКонтакте показував їх рекламу.

Практично всі популярні групи, в яких ви перебуваєте, ведуться і розкручуються заради продажу і публікації в них реклами. А на те, щоб розгойдати групу до того, як вона почне приносити хороший дохід, теж можна непогано заробляти.

Тому заробіток в ВК можна поділити на 2 види:

 1. Коли ви створюєте свої майданчики (спільноти), розкручуєте їх і щось рекламуєте.
 2. Коли ви працюєте віддалено, допомагаючи комусь розкрутити його майданчики для реклами.

Під рекламою я маю на увазі не тільки продаж якихось постів з товарами і послугами, але і рекламу власних проектів. Наприклад, група якогось ресторану створюється для того, щоб рекламувати в ній тільки цей ресторан.

Тепер давайте розглянемо детальніше всі способи в цих двох видах заробітку.

Заробіток на своїй сторінці або групі

Відразу хочу сказати, що розкрутити свою сторінку або співтовариство до великої кількості передплатників, щоб у ньому почали купувати рекламу, – не швидкий спосіб заробити і тут не обійтися без вкладень.

Спосіб 1. Продаж рекламних постів

Найпопулярніший спосіб заробляти у ВК на групі.

Якщо у вас розкручена сторінка або група, цікавий контент, дуже багато передплатників (від 50 000 – 100 000 залежить ще від тематики) і вони проявляють активність: коментують, лайкають, репостят ваші пости, то ви можете заробити на ній, продаючи рекламні пости.

Вам надсилають зображення і текст, які ви, як звичайний пост, розміщуєте у себе в паблике. Існує офіційна біржа реклами ВКонтакте, де можна подивитися, скільки коштує розміщення одного поста в популярних спільнотах.

Але, щоб потрапити на біржу зі своїм співтовариством, необхідний середньомісячний охоплення понад 30 тисяч осіб. Судячи по цій же біржі, можна побачити, що групи з охопленням від 30 тис. мають в середньому 500-800 тис. учасників.

Поки такого охоплення не досягнете, можна продавати рекламу безпосередньо або через спеціальні біржі реклами в соціальних мережах. Ми користуємося цими:

 1. Sociate
 2. Plibber

На них можна додати майданчик і з 1000 учасників. Тільки пост буде коштувати з такою кількістю не більше 5 рублів.

Спосіб 2. Монетизація партнерськими програмами

Другий відмінний метод заробляти на своїй групі Вконтакті – це партнерські програми. Я, рекламуючи різні продукти в ВК за своїм партнерським посиланням, заробив вже не одну сотню тисяч рублів.

Поки ваш акаунт або група не має багато передплатників, ніхто не буде купувати у вас рекламу, але ви легко можете самі робити рекламу якихось чужих товарів або послуг, підключаючись до їх партнерськими програмами. З продажу по вашому посиланню, ви отримуєте свій відсоток.

У мене на блозі є окрема рубрика “Все про партнерки”, в якій я розповідаю про те, як з ними працювати і роблю кейси зі своїми доходами.

Щоб було зрозуміліше, поясню на прикладі, як це працює. Наприклад, ви прочитали якусь цікаву книгу, яку купили в інтернет-магазині. У багатьох інтернет-магазинів є партнерська програма. Зареєструвалися в ній, зробили партнерську посилання на цю книгу і написали про неї пару слів на своїй сторінці або в групі ВКонтакте.

Хто-небудь прочитав цей пост і купив, перейшовши за посиланням у пості, цю книгу. Нехай вона коштує 500 рублів. За програмою вам належить 10 % – заробіток складе 50 рублів. Купить 10 осіб – 500 рублів. Розумієте, в чому інтерес почати займатися створенням своєї аудиторії ВКонтакте? Чим більше у вас буде передплатників, тим більше ви будете заробляти.

Спосіб 3. Продаж фізичних товарів через групу

Багато магазинів, кафе і т. д. заводять свої групи, щоб через них залучати покупців і продавати свої товари. Деякі навіть, не маючи сайту, створюють інтернет-магазини чисто на можливостях ВКонтакте.

Торгують одягом, різними аксесуарами, саморобними товарами (наприклад, вишивкою, вирощуванням квітів і іншими речами) і заробляють більше 20-30 тис. рублів на місяць.

Ми раніше займалися перепродажем речей з Aliexpress через групу ВК без ризику і вкладень. Спочатку рекламували товар, знаходили покупця, брали передоплату, що дорівнює повній сумі товару, замовляли, отримували на пошті і доставляли до покупця, отримуючи ще стільки ж. Легко виходило продавати товари в 2-4 рази дорожче.

Перестали цим займатися, коли почали подорожувати, просто фізично не виходило приймати товар і доставляти до споживача.

Спосіб 4. Реклама своїх послуг і проектів

Аналогічно способу продажу фізичних товарів. Через ВКонтакте ви можете знаходити клієнтів та надавати їм свої послуги. Наприклад, ремонт квартир, ремонт комп’ютерів та оргтехніки, організація весіль, фотосесії і т. д.

Якщо ви надаєте якісь послуги віддалено, то це ще цікавіше. Наприклад, створення сайтів, дизайн, написання статей, навчання та інше. Група буде не тільки способом залучення нових клієнтів, але і відмінним портфоліо, створює до вас довіру.

Зараз будь-який успішний бізнес або проект має свій паблік Вконтакті.

Ви не замислювалися? Адже за всіма цими спільнотами хтось стежить. Публікує контент, пише новини, створює дизайн і т. д. Їм платять гроші за те, що вони працюють ВКонтакте. Це теж можна вважати заробітком в ВК.

Заробіток у ВКонтакте, працюючи віддалено

Розглянемо кілька основних видів діяльності, яким можна навчитися за дуже короткі терміни і почати заробляти на виконання цих завдань до 3 000 рублів в день.

Спосіб 5. Адміністрування спільнот ВКонтакте

Цілком хороший і стабільний спосіб, як я вже сказав на самому початку статті, я починав саме з нього.

Вести по розуму один проект коштує від 5 000 рублів на місяць при зайнятості 1-2 години в день. У пабликах з мільйонами учасників адміни заробляють від 20 до 50 тисяч. У регіонах Росії це величезні зарплати, а працювати можна хоч звідки, лиш би був інтернет.

Спосіб 6. Написання постів в групи

Адміністратор – це універсальна професія. Але є окремі види роботи. Хтось спеціалізується тільки на пошуку і створення постів в групи. Пише тексти, підбирає картинки і публікує їх за заздалегідь складеним планом.

За написання цікавих текстів, які будуть нести цінність людям, збирати багато лайків, репостов і залучати нових передплатників у співтовариство, керівники готові платити хороші гроші.

Замовлення з написання контенту в групи ви також можете знайти на біржах за копірайту. Зарплати контент-менеджерів, як і у адміністраторів, можуть бути від 5 000 рублів. Залежить від кількості і якості виконаної роботи.

Спосіб 7. Дизайн спільнот

Інший вид окремих робіт, на якому можна непогано заробляти – це дизайн зовнішнього вигляду груп (аватарка, меню) і брендування постів.

Якщо ви творча людина і володієте графічними редакторами або хочете навчитися в них працювати, то це відмінний спосіб. Вартість оформлення одного співтовариства коливається від 1 000 до 15 000 рублів.

Спосіб 8. Спеціаліст з реклами

Ну, останнім нормальним способом, який я бачу, можна вважати фахівців, що займаються рекламою і вміють продавати (чіпляти постами аудиторію, створювати привабливі заголовки та інше).

Є 2 види реклами:

 1. Звичайна, коли купуються і розміщуються пости.
 2. Таргетована (контекстна) реклама.

У моєму оточенні є хлопці, які професійно займаються настройкою таргетованої реклами і хлопці, які займаються піаром (рекламою) різних проектів ВКонтакте. Трохи різні напрями, але суть одна — залучення клієнтів і продажу.

Скільки вони заробляють я точно не знаю, але їм вистачає, щоб цілий рік подорожувати по різних країнах (Індонезія, Таїланд, Індія і т. д).

Заробіток в ВК для школярів

Має сенс розповісти ще про пару методів заробляти гроші в ВКонтакте. Тільки я вважаю їх зовсім безперспективними і дріб’язковими, на відміну від вищеописаних, де є хоч якась перспектива та розвиток, тут тільки гроші. Школярам на кишенькові витрати можна підробити.

Спосіб 9. Кліки, репости, лайки і коментарі за гроші

Існують спеціальні біржі для заробітку і розкручування профілів в соціальних мережах, на яких можна заробляти невеликі гроші, виконуючи прості дії, такі як: лайки, репости, підписки і т. д.

Ось кілька прикладів хороших сервісів:

 • QComment
 • Bosslike
 • VKSerfing
 • Vktarget
 • Smmok
 • V-like

Зароблені гроші з цих сайтів виводяться на різні електронні гаманці, з яких ви можете їх витратити, куди захочете.

Спосіб 10. Створення акаунтів і спільнот

Заробіток на створенні облікових записів і спільнот для рекламного спаму. Деякі підприємці, які досі не навчилися користуватися інтернетом, просять допомогти у створенні і налагодженні співтовариства. Вартість за таке завдання 100-300 рублів.

Підіб’ємо підсумок

Зі свого 2-річного досвіду можу сказати, що заробіток в ВК цілком реальний і може приносити непоганий додатковий дохід або навіть замінити основну роботу.

Всі способи, крім останніх двох, я вважаю дуже хорошими і рекомендую, навіть якщо ви займаєтеся ніж-то іншим, паралельно їх використовувати, розвивати свої особисті сторінки та спільноти.

В наступних статтях у цій рубриці ми будемо розповідати по кроках все про створення та просування своїх проектів ВКонтакте. Підписуйтесь на оновлення блогу і слідкуйте за новинами.

Якщо у вас залишилися якісь питання, то обов’язково задавайте їх у коментарях. Всім удачі і великих заробітків!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.