SmmBox: як користуватися сервісом для пошуку вірусного контенту в співтовариства і його приховані можливості + відгуки

Поширити

Всім привіт.

Минулого тижня у своїй статті я розповідав як і скільки можна заробляти ВКонтакте. Сьогодні хочу поділитися тим, як розкручувати свою групу Вконтакті з допомогою цікавого і популярного контенту.

Як в два кліка робити копіювання постів, редагувати їх, налаштувати автопостинг і додавати свій логотип (водяний знак) до зображень.

Зміст

  • Реєстрація в SmmBox
  • Особистий кабінет
  • Пошук і копіювання контенту через сервіс
  • Робота через плагін

У цьому всьому мені допомагає сервіс SmmBox. З його допомогою я легко знаходжу тематичний для своєї групи контент, копіюю його, налаштовую автопостинг і т. д. За пару годин роблю автоматичну публікацію постів на тиждень вперед, а то й на дві, не змінюючи налаштування, записи публікуються кожні 2 години.

Розширення SmmBox працює в трьох браузери: Google Chrome, Opera і Яндекс.Браузер. Сервіс постійно покращують, він вміє копіювати пости в усі соцмережі і навіть в месенджер Telegram.

Безкоштовний акаунт SmmBox на 14 днів

Реєстрація в SmmBox

Крок 1. Переходимо на головну сторінку сайту smmbox.com і натискаємо червону кнопку “Почати користуватися”.

Крок 2. Реєстрація відбувається через акаунт Вконтакті, Фейсбук, Однокласники або Twitter. Тому перед натисненням на кнопку в наступному вікні увійдіть в потрібний обліковий запис.

Після того, як ви авторізуетесь в соцмережі, потрапляєте в особистий кабінет SmmBox, через який і будете працювати.

Особистий кабінет

Першим ділом виберіть браузер, який ви працюєте, і встановіть плагін SmmBox для нього. Всі плагіни зазвичай відображаються у правому верхньому куті браузера.

Далі додайте групу, в яку ви будете копіювати, публікувати пости. Натиснувши на кнопку “Додати групу”, вам автоматично буде запропонований список спільнот, в яких ви є адміністратором.

Після цих двох налаштувань ви вже можете почати працювати.

Пошук і копіювання контенту через сервіс

Я збираю контент в свою групу Вконтакті двома способами:

  1. Через пошук контенту SmmBox.
  2. Безпосередньо з вибраних мною груп.

Перейдіть у особистому кабінеті у вкладку “Пошук контенту”.

Далі виберіть цікаву для вас тематику, за якою потрібно відсортувати пости. Всі пости в категорії також можна відсортувати за популярністю: лайкам, репостам і за типом: аудіо, відео, зображення, документи, опитування.

Після знаходження потрібного вам посту, натискаєте кнопку “Опублікувати у себе”. Відкриється вікно розширення SmmBox. У цьому вікні ви можете відредагувати текст, видалити або додати зображення, аудіо, відео, документи і т. д. Додати підпис і водяний знак, якщо він вже налаштований, я цією функцією не користуюся.

Також тут можна додати таймер, вказавши потрібний вам час, тоді пост автоматично опубліковуватиметься у вашій групі. Сервіс спочатку налаштований так, що при додаванні наступного запису, вона автоматично виставляє публікацію через 2 години, але можна і налаштувати власний план постінга.

Залишається тільки натиснути кнопку “Опублікувати”. Всі відкладені пости будуть відображатися прямо в групі ВКонтакте на стіні.

Робота через плагін

Після того, як ви встановили розширення (плагін) SmmBox, в опціях до постів ВКонтакте додалася нова функція, це кнопка “SmmBox”. Так вона виглядає.

Після натискання на цю кнопку знову відкривається вікно плагіна, де можна відредагувати запис і опублікувати в потрібній групі.

Таким чином можна з легкістю копіювати пости ВКонтакте, налаштовувати автопостинг через сервіс SmmBox. Я вже розкрутив свою групу до 14 000 передплатників.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.