Топ-10 курсів по SEO-оптимізації та просування сайтів

Поширити

Добрий день, дорогі читачі!

У цій статті піде мова про курси SEO. Я розповім вам про найбільш популярних і корисних онлайн-курсах, за допомогою яких ви зможете зрозуміти принципи роботи пошукових систем.

Далі ці знання можна буде конвертувати в монету. SEO-фахівці останнім часом особливо затребувані на ринку праці в Росії і СНД. Також SEO-оптимізатори дуже добре працюють на фрілансі або на удаленке. Отже, починаймо!

Зміст

 • Кращі платні курси по SEO
  • 1. SEO-спеціаліст від Нетологии
  • 2. SEO-спеціаліст від GeekBrains
  • 3. SEO-оптимізатор від ConverMonster
  • 4. «Як створити інформаційний сайт і заробляти на ньому» від Василя Блінова
  • 5. Професія SEO-спеціаліст від SkillBox
  • 6. SEO-спеціаліст з 0 до PRO від Ingate
  • 7. SEO 2.0 від TexTerra
  • 8. Марафон «Початок» від Романа Пузата
  • 9. Інструкція по SEO від 1PS
  • 10. Брендові проекти від Руслана Білого
 • Безкоштовні курси та навчальні уроки
  • Ударна розкрутка сайту від Дмитра Новосьолова
  • Онлайн-курси від Яндекса

SEO-оптимізатори просувають сайти в пошукових системах. Звучить, звичайно, не дуже серйозно, але це тільки на перший погляд. Зараз ця професія набирає все більшу популярність.

Майже кожен бізнес прагне до просування свого ресурсу. Органічний трафік – користувачі з пошукових систем – дуже важлива складова цього самого просування. Можна сказати, що найважливіша.

З цієї причини сеошники високо цінуються у комерційної середовищі. Деякі з них, за даними сайтів пошуку роботи, можуть заробляти до декількох сотень тисяч рублів на місяць. Це дуже непогані гроші, враховуючи, що для багатьох ця діяльність цікава – свого роду хобі.

Тільки уявіть: ви робите те, що вам подобається, а за це ще й платять 200 – 300 тис. Варто ще відзначити, що робота оптимізатора рідко коли перетворюється в рутину. Ви постійно розвиваєтесь, вивчати щось нове. Кожен новий день не схожий на попередній. І це теж одна з багатьох причин, чому люди зараз почали активно навчатися даної професії.

12.10.2018 1 352 Кращі курси по створенню сайтів з нуля – актуальна подборкаДоброго часу доби, дорогі друзі! У цій статті я розповім…

Як правило, сеошник повинен від і до знати пристрій пошукових систем. Він повинен вміти проводити аналізи, усувати технічні помилки, збирати семантичне ядро, оптимізувати тексти, працювати з юзабіліті і т. д. загалом, володіти широким спектром знань і навичок.

Далі ми поговоримо про найбільш популярні курси по SEO.

Кращі платні курси по SEO

1. SEO-спеціаліст від Нетологии

«SEO-фахівець» – курс від дуже популярної онлайн-школи, яка готує програмістів, маркетологів, дизайнерів, копірайтерів, SEO-фахівців. Останнім нас цікавить особливо сильно, тому зупинимося на курсі Нетологии для сеошників.

Навчання проходить в онлайн-форматі. Це означає, що ви дивитеся вебінари, спілкуєтеся з однокурсниками та викладачами, отримуєте і виконуєте домашні завдання через інтернет. Для більш зручного навчання в Нетологии реалізована власна платформа.

Курс ведуть дуже досвідчені SEO-фахівці. Вони готові відповісти на будь-яке ваше питання.

Програма курсу включає в себе:

 • Принципи роботи пошукових систем: найбільш повна інформація про алгоритми пошуковиків та фактори ранжирування. Розповідають те, що повинен знати кожен SEO-спеціаліст або вебмастер. Також цей інформаційний блок включає в себе основи html-верстки.
 • Правильний план дій для оптимізації проектів: розповідають про те, які дії потрібно виконати для підготовки ресурсу до індексування. Додавання сайту в панелі вебмайстрів, робота з цими інструментами. Тут же про основи роботи з Яндекс.Метрикою і Google Analytics.
 • Семантичне ядро: вчать правильно складати семантичне ядро, групувати його за кластерами і складати технічне завдання для авторів статей. Також в цьому блоці є інформація про розробку правильної структури сайту.
 • Внутрішня оптимізація проекту: розповідають про внутрішню технічну оптимізацію сайтів на різних платформах. Є інформація по роботі з інформаційним контентом. Також вчать повного аудиту сайтів на предмет якихось помилок. Для аналізу використовуються Yandex.Webmaster і Search Console.
 • Зовнішня оптимізація проекту та основи маркетингу: розповідають про різні прийоми для просування сайтів – покупка посилань, поліпшення юзабіліті, поліпшення поведінкових факторів, основи взаємодії з клієнтською базою і т. д. Тут же є інформація про інтернет-маркетинг.

Після закінчення навчання ви зможете отримати спеціальний сертифікат. На відміну від диплома про вищу освіту, він дійсно буде корисний при прийомі на роботу.

До речі кажучи, в компанії передбачена допомога у працевлаштуванні учнів. Тому, якщо ви не зможете знайти роботу самостійно, вам обов’язково допоможуть.

Повна вартість курсу коливається від 17 до 25 тисяч рублів. Зазвичай автори передбачають сезонні знижки та акції.

Більш детальну інформацію та відгуки про курс можна почитати на офіційному сайті Нетологии.

08.09.2018 2 633 Топ-10 перевірених курсів SMM для початківців: з нуля до результатаПодборка кращих платних і безкоштовних курсів з SMM.

2. SEO-спеціаліст від GeekBrains

«SEO-фахівець» – крутий курс для сеошників від онлайн-школи GeekBrains (mail.ru) з гарантією стажування у великій компанії. Цей сервіс вважається одним з найкращих на ринку інформаційних курсів РФ і СНД. Як і у випадку з Нетологией, навчання проходить в інтерактивній формі за спеціальною програмою. Розрахована вона як на новачків, які тільки-тільки вийшли в інтернет, так і на більш досвідчених користувачів.

Навчальний процес розділений на два місяці. У вашому розпорядженні зручна платформа, де ви будете вивчати матеріали, спілкуватися з викладачем, здавати домашні завдання і навіть спілкуватися з наставником – одним з найуспішніших учнів цього курсу.

Він відповість на всі запитання, допоможе розібратися з домашнім завданням і розповість про те, що вас може чекати після успішного закінчення навчання.

Програма розділена на 4 частини: 3 практичних курсу та стажування.

 • Курс по HTML/CSS

Основи основ, які потрібні кожному сеошніку. У процесі навчання ви засвоїте мова розмітки і мова стилів, навчитеся верстати проект з макетів і отримаєте реальний досвід в розробці сайту під чуйним керівництвом професіонала. Курс триває рівно місяць.

 • Пошукова оптимізація

Навчіться оптимізувати ресурси для пошукових систем. Отримаєте цінний практичний досвід, зрозумієте як повинен працювати сео-фахівець, які у нього обов’язки і т. д.

Також ви освоїте стандартну програму: розробка структури сайту, складання семантичного ядра, оптимізація лендингов, повний аналіз ресурсів на предмет помилок в SEO-оптимізації, технічна оптимізація різних платформ, поліпшення юзабіліті, зовнішнє просування і аналітика.

 • Англійська для IT

Освоїте базовий англійську мову на рівні спілкування з актуальних тем. Отримайте цінні знання у галузі спілкування з HR, написання CV і т. д. Це відеокурс, який складається з 10 уроків.

 • Стажування

Ви можете пройти стажування у Mail.ru Group чи у компаній-партнерів. Зазвичай учням дають якийсь окремий проект, над яким вони працюють протягом якогось часу під керівництвом більш досвідчених співробітників.

Ви навіть зможете залишитися в компанії, якщо будете показувати хороші результати.

Крім самої стажування тут передбачений варіант роботи в стартапі. Після проходження навчання ви зможете отримати доступ в спеціальний розділ – в ньому успішні учні публікують свої проекти і шукають однодумців.

Після закінчення навчання ви отримаєте сертифікат, який буде свідчити про успішне закінчення курсів.

Він дуже цінується серед роботодавців, т. к. GeekBrains – дуже шанований і популярний онлайн-університет.

Як заявляють автори курсу, їх випускники заробляють від 47 000 рублів на місяць. І це тільки на початковому етапі.

Ціна курсу: від 16 до 25 тис. Тут теж є знижки і акції. Для отримання більш докладної інформації відвідайте офіційну сторінку.

3. SEO-оптимізатор від ConverMonster

«SEO-оптимізатор – спеціаліст по роботі з пошуковими системами» від команди ConverMonster.

4. «Як створити інформаційний сайт і заробляти на ньому» від Василя Блінова

«Як створити інформаційний сайт і заробляти на ньому» (перші 40 уроків безкоштовно) – курс розрахований на людей, які хочуть створити свій інформаційний проект для монетизації рекламою, партнерськими програмами, продажем якихось послуг або товарів. Автор приділяє особливу увагу пошукової оптимізації статейников. Під це виділено кілька великих уроків.

Саме навчання проходить в зручній платформі, де учні можуть спілкуватися між собою, отримувати консультації та відповіді на запитання.

Курс розділений на 5 великих блоків. Всі блоки, відповідно, розділені на уроки. Доступ до них забезпечується на основі покрокової: учень проходить урок, йому видається домашнє завдання, яке потрібно виконати.

Після виконання учень повідомляє ментора про те, що все зроблено. Ментор перевіряє, якщо все добре, то відкривається доступ до наступного уроку.

Всі учні курсу додаються в спеціальний чат в Телеграм. Там вони можуть спілкуватися один з одним у неформальній обстановці, ставити питання своїм більш досвідченим колегам, обговорювати якісь навчальні або робочі моменти.

Повна програма курсу складається з наступних блоків:

 • Підготовка: загальна інформація, з якої повинен ознайомитися кожен новачок.
 • Створення та настроювання сайту на WordPress: установка CMS на віртуальний хостинг, правильна настройка, установка потрібних плагінів, пошук і налаштування шаблону. Чисто технічний розділ, який готує вебмайстрів до створення свого проекту на ВП. Складається з 30 якісних уроків.
 • Написання матеріалів: все про створення якісного контенту. Робота з редактором WordPress, оформлення і розмітка статей, таблиці, зображення, мультимедійні файли і т. д.
 • Монетизація: робота з контекстною рекламою, партнерськими програмами різних сервісів, CPA – і push-партнерками. Тут же про те, як правильно продавати послуги і товари через свій інформаційний проект.
 • Просування: все про SEO-просування свого проекту. Складається з 16 уроків, після проходження яких ви навчитеся працювати з пошуковими сервісами, інструментами для сеошників і т. д.

18.03.2019 658 Як просунути сайт в пошукових системахДоброго часу доби, дорогі читачі блогу iklife.ru. Сьогодні ми поговоримо…

5. Професія SEO-спеціаліст від SkillBox

«Професія SEO-фахівець» від онлайн-університету SkillBox.

6. SEO-спеціаліст з 0 до PRO від Ingate

«SEO-спеціаліст з 0 до PRO» від Ingate.

7. SEO 2.0 від TexTerra

«SEO 2.0 – як просуватися в пошукових системах» від маркетингового агенства TexTerra.

8. Марафон «Початок» від Романа Пузата

Марафон «Початок» від спільноти вебмайстрів Пузат.ру.

9. Інструкція по SEO від 1PS

«Інструкція по SEO» від експертів 1PS.

10. Брендові проекти від Руслана Білого

«Брендові проекти» – практичний SEO-курс по створенню потоку безкоштовних клієнтів у бізнес від Руслана Білого.

Безкоштовні курси та навчальні уроки

Ударна розкрутка сайту від Дмитра Новосьолова

«Ударна розкрутка сайту – безкоштовний онлайн-марафон від Дмитра Новосьолова.

Онлайн-курси від Яндекса

«Основні принципи індексування» і «Основні принципи оптимізації сайту» – два абсолютно безкоштовних керівництва від Яндекса по роботі з пошуковими системами для початківців вебмайстрів. Вся інформація подається в вигляді покрокового навчання з проходженням тесту “Перевірте себе” після кожного уроку. Уроки представлені у вигляді статей з картинками і відео. Мова легкий, читається на одному диханні.

Сам курс орієнтований більше на вебмайстрів – власників своїх проектів, які хочуть зрозуміти суть роботи пошукачів. Тим не менш, навіть якщо ви просто хочете працювати на фрілансі або на постійному місці, курси відмінно підійдуть.

Перший розповідає про основи роботи з пошуковою системою Яндекс, другий – про юзабіліті, поведінкові фактори, структуру, рекламу.

Курси постійно удосконалюються, інформація оновлюється та доповнюється, автори публікують різні відеозвіти з професійних конференцій. Новачкам буде корисно.

22.11.2018 1 174 Топ-20 курсів по рекламі: де навчитися контекстної, таргетованої та іншим видам рекламыПривет всім! З скоринкою рекламщика візьмуть куди завгодно. Можна працювати…

Це кращі курси по SEO на даний момент. Я сподіваюся, що ця стаття допоможе вам вибрати підходящу онлайн-школу, де ви зможете пройти навчання для подальшого працевлаштування. Або ж просто так – для себе. У будь-якому випадку, якщо у вас вже є досвід в таких сервісах – опишіть його в коментарях, буду дуже вдячний.

Також зазначу такий момент: перед тим, як вибрати потрібний курс, обов’язково подивіться відгуки та повну програму навчання, задайте авторам всі запитання.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.